A grubu / 1. Müsabaka / Türkiye'miz - Portekiz: 0-2

Başlatan mehmet yılmaz, 06 Haziran 2008, 23:04:07

« önceki - sonraki »

celebi

bafradan55

Portekiz takımı kumkaş olarak bizden üstün. Üst düzey futbolcular, üst düzey takım. Ekibimizi etkisiz bıraktılar. Hiç şaşırılmaması gereken bir yenilgi ancak bu grupta 3puan alabileceğimiz bir İsviçre ve bir de Çek var.

celebi

Alıntı yapılan: bafradan55 - 09 Haziran 2008, 10:41:26
Portekiz takımı kumkaş olarak bizden üstün. Üst düzey futbolcular, üst düzey takım. Ekibimizi etkisiz bıraktılar. Hiç şaşırılmaması gereken bir yenilgi ancak bu grupta 3puan alabileceğimiz bir İsviçre ve bir de Çek var.

ben onlardanda umutlu değilim

MeL_55

takim berbat oynadi fatih terimde berbat taktik verdi. olay bu

Sadece Samsunspor

Şöyle hücum yapmayı bilmiyoruz adamlar 3 pasda bizim ceza alanımıza giriyorlar biz ceza sahasına en fazla 3 kere girdik, forvette bi tane hakan şükür gibi kafayla gol atma tekniği yüksek, defanstan gelen uzun topları indirebilcek bi forvet lazım

yönetici

Arada kaynamasına gönlüm elvermedi...
Orada Samsunspor armasını bulunduranlara teşekkürler...

Alıntı yapılan: cemalg - 11 Haziran 2008, 12:02:52
Gene moraller bozuk. İnşallah aşaılır bu sorunlar. Ancak içimizi ısıtacağını düşünerek sizlerle bir iki resim paylaşmak istedim. Portekiz-Türkiye maçında SAMSUNSPOR atkısıyla ve formasıyla stattaydım. SAMSUNSPOR armasının olduğu taraftar pankartımızıda açmıştım.

Armayı görenlr devre arası resim çekinde. Sokakta kaşkolu görenler SAMSUNSPOR için övgü dolu sözler söylediler. İkinci lige yakışmadığını bir an önce Süper ligteki yerini alması yönüdne temennilerde bulunmuşlardı. Bunları duymaktan çok mutlu olmutşum.

Umarım bu resimleri beğenirsiniz. Altında farkl ıbir şey aramamanızı rica ederim.

Saygılarımla

Maç öncesi Vekilimiz Fatih Öztürk'le konuşurken. Yönetim seçimi konusundaki sorularıma cevap verirken biraz zorlandı. Olacak inşallah dedi ancak ben çok güven veren bir ses duyamadım. Sıkıntılı olduğunu hissettim. Bir kişinin desteği yetmiyor belkide.

Her zaman her yerde EN BÜYÜK SAMSUNSPOR. Gururla taşıdım.

Devre arası çekilmiş resimler. Keşke resim çekinen diğer kişileride çekseydim. Maç kötü gidince moraller bozuldu ve resim çekmeyi dahi unutmuşum. Çok az sayıda resim çektim.

Porteki taraftarlarıyla çekinmiş resim. Maç sonrası SAMSUNSPOR kaşkolumu bir Portekiz taraftarı isteyince vermek durumunda kaldım.

Maç öncesi son hazırlıklar ve maça giderken.

körfez55

tebrik ediyorum sizleri...samsunsporumuzu her kim nerde temsil ediyorsa bu şekilde alnından öpülmesi gerekir kim olursa olsun.