Milli Takımımızın Euro 2008'de MücadeLe edeceği KadRo

Başlatan hakan55, 11 Mayıs 2008, 17:24:37

« önceki - sonraki »

ozkan17

adamın o kadar kariyeri var..bırakında fatih terim kararları versın..o kadar senelık bır futbol tarıhımız var bu ucuncu gıdısımız avrupa sampıyonasına..bunu basaran kısıde fatih terimin ta kendısıdır..buryaa kadar o getrdır bundan sonrada o devam ettırecek..ne yaptırysa dogru...sahsen ben yıldıray ve halıl kararlarında dogru buluyorum fatıh hocayı..

veis

Alıntı yapılan: jean - 05 Haziran 2008, 20:17:09
mehmet yidliz oynayamaz milli takimda su anda fatih hocadan daha iyi yapacak adam yok insallah iyi bir netice elde edecez

mehmet oynar veya oynamaz milli takım hakedenlerin yeriyse kazımdan daha çok haketdi bu çocuk ve fatih hocadan daha iyisini yapıcak insanlar var.

Ars Moriendi

Alıntı yapılan: ozkan17 - 06 Haziran 2008, 02:48:18
adamın o kadar kariyeri var..bırakında fatih terim kararları versın..o kadar senelık bır futbol tarıhımız var bu ucuncu gıdısımız avrupa sampıyonasına..bunu basaran kısıde fatih terimin ta kendısıdır..buryaa kadar o getrdır bundan sonrada o devam ettırecek..ne yaptırysa dogru...sahsen ben yıldıray ve halıl kararlarında dogru buluyorum fatıh hocayı..
karıyerle ne alakası var arkadaşım?hector cuper'in karıyerını kımse tartısamaz.ama takımı kume dusmekten kurtaramadı orası ayrı konu.
fatih terımın sayesınde katılmadık bız bu kupaya,iman gücüyle futbolcuların gayretıyle katıldık.kadrosunda amatör futbolcular bıle bulunan maltayla berabere kalan bosna herseği ve norveci zar zor yenen bır mıllı takımız.bunun da tek sorumlusu fatıh terımdır.galatasaray alt yapılı mıllı takım yaparsa olacağı bu.inadından vazgecmıor kı.istediğimi yaparım kımse de karısamaz diyor.inşallah bu turnuvada basarılı oluruz da terım sonra gonderılır.basarılı olmazsak zaten kendısı ıstıfa eder gururu vardır sanırım.o zaman da turkıye ıcın yenı bır sayfa acılır.bız de rahat maçlar izleriz.yıldıray konusunda nasıl haklı buluyorsun onu da anlamıyorum?almanya medyası bıle şaşkınlıkla karsıladı ve şok oldular halil konusunda da..
yıldıray sımdı almanya mıllı takımında olsa ballack 'ın alternatıfıydı.colınlerın emre asıkların emre gungorlerın oldugu bu takımda halıl ve yıldıray kesınlıkle formayı hak edıyordu.

ozkan17

herkesın dusuncesı kendıne gore tabıkı..mılana hocalık yapomıs adamı yargılayacak degılız herhalde..

Ars Moriendi

milana hocalık yaptı dıye yargılamayacak mı bu adam haşa peygamber mı?mılandan galatasaraya gerı döndü de başarılı mı oldu?dunyada bunun bırcok örneklerı var sımdı hocaların adı aklıma gelmıyor yanı mılanda hocalık yaptı dıye asla hatası olmaz mı bu adamın?