SÜPER LİG 2023-2024 | 16.HAFTA | Trabzonspor 2 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Aralık 2023, 16:49:18

« önceki - sonraki »

55.hakan

Onachu afrika kupasına gider diye düşündüm ama gitmemiş. Giden futbolcuları vardır elbet. Biz de sağ kanada Tırpan geri döner mi belli değil. İleride Marius kendini göstermek isteyecektir bu maçta

Sadece Samsunspor

trabzonlu bir grup stadin ordaki anayolda toplanip slogan atmis. Siz bizim hasmimiz olamazsiniz. Delikanli Samsun nerdesin diye. Bu kisiler tespit edilip proveke etmekten kin nefrete suruklemekten ceza almali. Biktik bunlarin gereksiz egolarindan. Birde altinda yorumlar yazmislar gerikafalar helal olsun demisler

mehmet yılmaz

brigand

Maç öncesi Trabzon tarafından sosyal medyadan mesnetsiz ve ergence açıklamalar yapılmaya başlandı. Bilet satışlarında bekledikleri tempo olmayınca ve hafta içi olmasına rağmen deplasman tribünü biletleri bitme noktasına gelince biraz ayarları bozulmuşa benziyor.

Bunları dikkate almamak lazım. Eziklik psikolojisiyle hareket ettikleri ortada. Mevcutta bulunduğumuz şart ve imkanlar gereği sahada verebileceğimiz cevap kısıtlı olabilir ama sağ salim gidip gelmesini temenni ettiğimiz Büyük Samsunspor Taraftarı, tribünde gereken cevabı verecek.

Stoper

Kanat organizasyonları ve ilerde ki pivot forvetleri ile skor arayışı içindeler. Temaslı, tatlı sert savunma göstermeliyiz, ki oyunun içinde kalalım. İlk 25 dakika önemli.

Sadece Samsunspor

Onuachu nasil milli takima gitti anlamadim. Bunlar bi alavere cevirmislerdir net. Neyse suan icin rakibimiz ts degil. Ligde kalma mucadelesine devam ediyoruz oncelik siralamadaki rakiplerimizi yenmek. Ama tabiki keske 3 puan alip gelsek. Ezilmeden oynayalim haftasonu icerde sivas macimiz var o daha onemli. Haydi Samsun um gucunu goster elinden geleni yap biz raziyiz

Sadece Samsunspor

Sosyal medyanin admini milleti asiri gaza getirmeye basladi bu mac icin. Bu maca bu kadar anlam yuklemenin manasi yok. Sanki yenilsek dunyanin sonu gibi bi algi olusuyor. Bu ilk devrenin son maci 19.hafta. daha cok macimiz var

Raqua55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 11 Ocak 2024, 10:03:21Sosyal medyanin admini milleti asiri gaza getirmeye basladi bu mac icin. Bu maca bu kadar anlam yuklemenin manasi yok. Sanki yenilsek dunyanin sonu gibi bi algi olusuyor. Bu ilk devrenin son maci 19.hafta. daha cok macimiz var

Biz akıllanmayız. Kadro olarak zaten sıkıntıdayız. Gereksiz paylaşımlar ile karşı tarafıda gaza getiriyoruz. Aslında sessiz sessiz gitsek şansimiz daha yüksek. Kadro kalitesi farkından dolayı net yenilgi bekliyorum.

_SoN_

Özellikle Trabzonspor maçlarının bu denli ön plana çıkarılmasını, çok farklı değer katılmasını bende doğru bulmuyorum, bizim sıkıntımız kendimize yetiyor, birde gereksiz gerilimlere ne gerek var, biz düşmüşüz can derdine, sosyal medya liseli ergenler gibi sidik yarıştırıyor, anlamadığım kafalar niyetler var, şu ligte kendimize adam gibi bir yer ediniriz, kafaya oynarız, gelip geçene 3-5 atarız da sonra millete artislik yaparız, şu durumda ne gerek var bu tarz paylaşımlara, tek odaklanmamız gereken nokra yenilmemek bu maç için, onun dışında karadenizin kralı benim sensin muhabbeti hiç ama hiç mantıklı değil şu şartlarda. Bu muhabbetler ancak bize zarar verir.

ugurozkan

Futbolun ruhu tutkuyla beslenir. Böyle maçların taraftarı kenetlemede, oyuncuyu motive etmede yeri farklıdır. O açıdan kulübün hesabından biraz daha rekabeti arttırıcı paylaşımlar ile taraftarın saldırgan dilini normal karşılıyorum.
Ne söylersek söyleyelim bu maç düşme hattındaki takımımızın, lig üçüncüsüne deplasman yaptığı herhangi bir maç değil. Kendimi en itidalli taraftarlardan biri olarak gördüğüm halde benim bile bu maçtaki heyecanım diğer onsekiz maçtan katbekat fazla.
Umarım yıllarca unutamayacağımız şekilde kazanırız.

Sadece Samsunspor

Emre kilinc kalecinin hatasini degerlendiremez. Bos poziyonda dk40da sacma sapan bi kafavurur. Soner gonul o nasil passa son dk korner verir karsi takima.

55.hakan

Muhammed Gümüşkaya, dışarı acil. Soner'in yerine yok mu herhangi bir bek de oynar..

Raqua55

Ortada bir pozisyon yok. 2 gol yedik.Gerçekten anlamak istiyorum fakat benim futbol bilgim yetmiyor. Kaleciye atılan bir pastan gol yemek beni delirtiyor.Kaleciye geri pas atamayacak kadar malsan Topu taca at sorun yok ilk yarı bitecek. Bari bunu düşün aptal. Yaw  bu kadar futbol cahili bir defans hattı olamaz. Sinirden gebericem

_SoN_

"Dünyanın en önemli maçına" çıkan takımımız, iki tane duran topla, videsi daha 2 ye bile takmayan rakibin karşısında ilk yarıyı daha keleye şut atamadan 2-0 geride giriyor. Dedimya dünyanın en önemli maçına çıktığımız için zaten kısıtlı olan kadrodaki bu tarz maçlarda heyecan yapması normal olan oyuncularımız, böyle çok basit hatalar yapmaya ikinci yarıda da devam edecek gibi.
Şu kafadan yıllar geçti çıkamadık, 11 sene sonra zor bela süper lige çıkmışız, düşmemeye oynuyoruz ki bu bile çok zor, hedefimizi , amacımızı belirlemeli, ona göre ilerlemeliyiz. Karadenizin kralı! olmak istiyorsak, önce kendimi bilmeliyiz. Daha çok yolumuz var, ama önce bu ligte kalmalıyız !!!

Sadece Samsunspor

Bu maci kafaya takmam 1 farkla yenildik. Gecelim. Bizim onemli macimiz pazar gunu sivasla. Yenmemiz lazim haydi Samsunum