37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Dominguez den , M. Sarp tan ne eksigi var biri bana söyleyebilir mi?

ali ihsan

Bu çocukta iş var.Göze batmıyor belki ama iyi işler yapıyor.

Lusage

Alıntı yapılan: Serpico - 04 Kasım 2011, 23:39:25
Dominguez den , M. Sarp tan ne eksigi var biri bana söyleyebilir mi?

İkisindende fazlası var kardeşim. Tek sıkıntısı çabuk geçiliyor. Ama oynaya oynaya açılır.

Ollivanders

Neden milyonlarca para veriyoruz o zaman m.sarp ile dominguez ' e ?

Lusage

Alıntı yapılan: Serpico - 04 Kasım 2011, 23:42:43
Neden milyonlarca para veriyoruz o zaman m.sarp ile dominguez ' e ?

Dominguez'i yönetime sormak lazım. Hangi menajerden yediler kazığı diye.
Sarp'ı da Adnan Sezgin'e sormak lazım. Ne gerek vardı diye..

cembaba

Dominguez mi Hakan mı dersen, Hakan tabii ki. Bu çocuk çok iyi olacak. Azıcık alışsın Süper Lig'e de görün bakın.

fanatik samsunsporlu

en sonunda oynattı hakanı hoca.bence çok iyi de oynadı

isa55

İlk kez taraftarın önüne çıktı, Domino'dan da Sarp'tan da iyiydi. İleriki maçlarda daha iyi olacak.

Uğur Yıldız

dusceksek bıle bu cocuklarla duselım ya sans verelım sarpla marpla olcak ıs deıl bunlar..

Kaya

Kesici özelliği çok iyi..Onu idmanlardan biliyorduk zaten.Tek zayıf noktası oyunu kurmada.Onu da zamanla halletmeli..Bu çocuk yedek bekler de Sarp veya  Domi yerine oynarsa futbola ihanet olur..Bize Hakan gibi aç adam lazım..Sarp gibi doymuş değil..

emre

Alıntı yapılan: KaYa - 05 Kasım 2011, 03:24:37
    ..Bize Hakan gibi aç adam lazım..Sarp gibi doymuş değil..

Özellikle şu kısma müthiş bir şekilde katılmakla beraber biz bu adamı hazırlık kampında 2 maç izlemeyle tanıdık, bu t.d. neredeyse bu adamlarla yatıp kalkıyor bu adamları nasıl tanıyamıyor anlamadım gitti. Madem bu adam 11 de oynayacak kadar kaliteliydi geri kalan 10 maçta neden 1dk bile oynamadı. Ya da 9 haftada kötü takıma giremeyecek kadar kötüydü bu maçta nasıl 11 oynadı?

Hakan Arslan'a gelirsek ona güvendiğimi daha öncede belirtmiştim.Sezon öncesi yeni bir Kemal mi olacak acaba diye düşünüyordum, yanıltmadı. Kemal kadar olamasa da oynadıkça daha da iyi olacaktır.

AhmetDenizci

Beğenilmeyip geri gönderilen Serdar Gürler ve Onur Türk'te, Hakan gibi aç adamlardı ve o ikisi takımda olsa belki çok farklı şeyleri konuşuyor olabilirdik.

Turuncu

Kaç haftadır 18'de bile yoktu.Ankara maçında ilk onbirde başlamasına rağmen hiç sırıtmadı gerçekten iyi oynadı ayaklarına hakim dominguezi gördükten sonra bence kesin oynaması lazım.

yilmazselcuk55

:_nazar :_nazar :_nazar

GurbetciFanatik

Bence Samsunsporun aradigi orta saha degil.
Adamin hakkini yemim iyi de futbolcu hele hele Dominguez ve sarp a 5 atar o da net.
Ama bize ilac olacak adam sanki degil yada daha iyi olmali.
Bana pazif geldi biraz daha aktif olmasi lazim, o da adami yedekte birakarak olmaz tabiki.