Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

alperen

55.hakan

Şöyle bir maçı veren teknik direktör istifa etmeli arkadaş gerçekten insanların yüzüne bakabileceksen devam et ama bakamayacaksan istifa et ki tüm teknik direktörlere bu maç ders olsun.

vanlioglu

biraz gururun varsa çeker gidersin.

cezayir55

özkan

onurlu başkan hocayı kovar şöyle maçtan sonra.çünkü kalparın oyun karakteri bu.bu bir değil iki değil.değişmez gerçek.

Integral

yapacağı açıklamayı söyleyeyim.

"geçen hafta da biz maçı çevirmiştik. böyle şeyler futbolda olabiliyor. oyuncularım mücadele ettiler, ama olmadı. mersin takımı çok güzel oynadı, onları da tebrik ediyorum."

yirmiuc

Hocam bu takım başarılı değil. Ne kendini kandır ne de bizi..
Sene başında şampiyonluk hedeflenirken sürekli hedef düşüre düşüre bu noktaya geldik. Artık yeter...

Böyle giderse sezon sonunda, söylediğinde Atilla Cebeci'yle dalga geçtiğimiz noktaya geleceğiz.. (ilk 10)

mehmet yılmaz

MİY rezaletinin baş sorumlusu hocadır.

Dartagnan

Oo ooo ooo hüseyin kalpar!!!  Çağırmayacak mıyız şimdi?  :(

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GurbetciFanatik

Bence söyle der mactan sonra eger ADAMSA:

Kazanilmis maci heyecan getirmek  icin takima geriye yasladim ve kafamdaki korkak futbolu oynatmak icin.
Serkan Caliki cikarmadim cünkü vasatdi ve en önemlisi Trabzonluydu.
Dogani soktum cünkü tecrübesi yoktu ve mac kritik dönemdeydi hata yapma ihtimali coktu ve yaptida.
Musa Aydini cikardim cünkü topa hakimiyeti vardi attigi paslarla tehlike yaratiyordu onun icin kafamdaki korkak furbolu engeliyordu.
Son 10 dakika öndeyken forvet cikaracagama defansadan Turgayi cikarmam daha mantikliyidi bana göre.

yirmiuc

Şu takımı Samsun doğumlu , Şaibesiz , Yürekli , gerektiğinde masaya yumruğunu vurabilecek , Mert yöneticilerin yönettiği günleri görürüz inşallah..

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: yirmiuc - 30 Kasım 2013, 18:00:56
Şu takımı Samsun doğumlu , Şaibesiz , Yürekli , gerektiğinde masaya yumruğunu vurabilecek , Mert yöneticilerin yönettiği günleri görürüz inşallah..

Benim nesil sansli yine siz genclere gercekten üzülüyorum.
Ben yillardir Mentesoglu ve Uyanik dönümünü yasadim insallah sizlerde böyle bi dönem görürüsünüz.
Simdikilerin cogu malesef ya kukla yada mecburiyetden olarak orda oturuyor.

yirmiuc

Yok hocam ben de çok genç sayılmam :)
Menteşoğlu dönemini bilmiyorum ama Uyanık dönemini hatırlıyorum.

SametYılmaz55

şampiyonda yapma,cehennemde de yakma bizi Sir Hüseyin...defol git sadece.sen durdukça zaten ettiğim küfürler yüzünden çok yanacağım hoca

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: yirmiuc - 30 Kasım 2013, 18:07:25
Yok hocam ben de çok genç sayılmam :)
Menteşoğlu dönemini bilmiyorum ama Uyanık dönemini hatırlıyorum.

Hani, şu sürekli salladığın, hırsızlıkla, arsızlıkla suçladığın Uyanık mı?  :-X

Mevzuya dönersek, keşke hoca da bizim izlediğimiz gibi izleseydi, hiç bir şey yapamasaydı bizim gibi belki berabere biterdi o vakit. Bir de sadece Arif Şahin hamlesiyle bile 6 tane sarı kartlı oyuncusu olan rakipten en az iki oyuncu daha atılırdı oyundan.