Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

binikalamadım

kalpara mari dudu kalpara  :holey:

ali ihsan

Oyuna erken müdahale etti bu sefer.Pek yapmazdı böyle hareketler :)

beşnumara

Mac 2-0 oldugunda merak ettim oyuna turgayi mi alacak yoksa genclerden birini mi diye. Mackolige baktim da turgay girdi gösteriyor.
Sen ne yaparsan yap eleştirecegim. Genclerden birini alsan ne olacak? Turgayin paraya ihtiyaci mi var? Alsana ulan Canberki veya Ercani oyuna.

cgr

İlk defa oyuncu değişiklerini erken ve doğru kullandı...

Sarı Kartı olan ve 2.kartı görebilme olasılığı olan Musa yerine Taha,

Etkisiz Musa Sinan yerine S.Çalık

Yorulan Erdem yerine ise Turgay...

Tufan

Kalpar'ın hedefimiz 70 ğuan demesini bi ben mi yadırgadım. 2 nokta transferle olmayacak şey değil ama biraz erken değil mi bunları konuşmak için?

http://www.samsunspor.org.tr/haber_detay.asp?id=1151

Ellibeş Numara

Hatırlarsanız süper lige çıktığımız sene hüseyin hoca ligin başlarında hedefin ne olduğunu söylememişti. İlerleyen haftalarda alınan sonuçlara göre hedefi belirlemişti. Lig başlayalı 2. hafta bitti, 3.hafta başlayacak bu sefer hedefi çok erken açıklamış.. Hüseyin Kalpar'dan beklenecek hareket değil o.. :evet: Mourinho yanında halt etmiş, be kalparinho hocam.. :D

cgr

Bu arada Hüseyin Kalpar, yerli orta saha demiş basın toplantısında...

Sanırım yanlış yazıldı, stoper diye biliyorum...

kumköylü ahmet

biz 60 puana raziyiz hoca 70de fazla ucmusun :-)

##kdc##

Alıntı yapılan: cgr - 29 Ağustos 2013, 01:20:38
Bu arada Hüseyin Kalpar, yerli orta saha demiş basın toplantısında...

Sanırım yanlış yazıldı, stoper diye biliyorum...

ortasaha demiş canım kardeşim, bi arkadaşım muhabir ondan duydum  :evet:

beşnumara

Kalpar ısrarla stoper istiyordu muhabir arkadaş orta saha yazmış. Eli sürçmüştür heralde veya kafasinda sorun da olabilir ;D

cgr

Alıntı yapılan: ##kdc## - 29 Ağustos 2013, 10:29:39
ortasaha demiş canım kardeşim, bi arkadaşım muhabir ondan duydum  :evet:

Bende dün gece kendisinden duydum. :evet:

sadece55

##kdc##

Alıntı yapılan: cgr - 29 Ağustos 2013, 14:28:15
Bende dün gece kendisinden duydum. :evet:

o zaman söyle kardeşim hocana, basın mensuplarının karşısında ne söylerse onu yazarlar. fikir okuma gibi bi kabiliyetleri yok  :)  :kanka:

cgr

Alıntı yapılan: ##kdc## - 29 Ağustos 2013, 15:10:14
o zaman söyle kardeşim hocana, basın mensuplarının karşısında ne söylerse onu yazarlar. fikir okuma gibi bi kabiliyetleri yok  :)  :kanka:

Banane la. Ben duyduğumu yazdım :)

emre__ss

Musa sinanı kesmekle besimin 1 yılda yapamadığını 3 haftada yaptı.Artist,kendinin takımın üstünde gören,laçka adamlara prim vermeyeceğini gösterdi.Bu kesinlikle kalparın özelliği takımımız için büyük bir artı.
Ancak formda olan şabanı kesmekle bence hata yaptı antrenmanlardaki performansını bilmiyorum ama bence kesmemeliydi. Solakeli gördük ilk maçı olabilir ama bu maçlar oyuncu deneme maçları değil lig maçı sonuçta.