Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

pitbul055

kaptan 55

zenke

yönetim gider ayak kendilerinden beklenmeyecek açıklamalarda bulunuyor. daha dönmez herhalde kalpar  ???
AlıntıDivan Kurulu'ndan Kalpar'a gönderme
[ 17.05.2011 ]

Samsunspor Divan Kurulu, son maçta kaybedilen şampiyonluk sonrasında yaptığı yazılı açıklamada Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'a göndermede bulundu.Samsunspor, arzu edilenden biraz daha fazla süren mecburi hizmetini tamamlayarak asıl görev yerine geri dönmüş, Süper Lig'e çıkma rüyamız artık sona ermiştir. Yuvaya dönüş süresince hizmeti geçen, maddi ve manevi destek sağlayan, başta taraftarlarımız olmak üzere, siyasilerimiz ve herkesimden herkese Samsun adına minnettarlığımızı sunuyoruz. Ancak bilinmektedir ki hedefe ulaşmak bir sonuç değil, başlangıçtır. İyi hesaplanmamış ve hazırlıkları yapılmamış bir zirvede başarılı olabilmek kolay olmayacağı gibi hatta mümkün de değildir. Bugünkü başarının mimarı olan yönetim kurulumuzu (yeni oluşacak yönetim kurulunu), tüm idari kadroları, teknik kadroları, çalışanları ve danışmanları önemli ve o kadar da zor görevler beklemektedir. Artık Süper Lig'de mücadele başlamıştır. Bugünlerin özlemini hep beraber yaşadık. Bu uğurda hep beraber çok mücadeleler verdik. Gelinen noktada mevcut veya yeni oluşacak olan yönetim kurulunun şimdiden hazırlıklı olması, Süper Lig'de kalıcılığın sağlam temellerinin atılması çalışmalarında geç kalınmaması, kadro oluşturulur iken Süper Lig'e çıkılmasına rağmen tek bir puan alındığı takdirde şampiyonluk kupasının kulübümüze getirilmesi yerine, zamansız ve gereksiz olarak profesyonellikle pek de bağdaşmayan bir beyanat ile (aslında Samsunlu ve Samsunspor sayesinde kendisi de beğeni ve takdir kazanmasına rağmen) "Ben olmasam bu takım ligden düşerdi" diyerek takımı motivasyondan düşüren anlayışların ve ne olursa olsun (şampiyonluk için) iki müsabakada alınacak olan 1 puandan kulübümüz ve Samsunumuzu yoksun bırakan aymazlığın transferlerde göz ardı edilmemesini, uzun uğraşlardan sonra Samsunlu ile Samsunspor Kulübü'nü barıştıran ve özlemi çekilen güvenilirlik özelliğinin yakalanmış olmasının, başarıyı getiren en önemli unsur olduğunun asla unutulmamasını, acı tecrübelerle hep beraber yaşadığımız gerçeğin devamlı hatırlanmasını, kulübümüzün geleceği açısından önemli görüyor ve bu düşüncelerimizi yönetimler ve tüm Samsunspor  camiası ile paylaşıyor, Süper Lig'de yaşanacak başarıların paylaşılacağı günlerin ümidi ile saygılarımızı sunuyoruz.

http://habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=77642

berusa55

Yani biz Kalparinho'yu çoktan şutladık demişler  >l<

eren55

Şampiyonluğu yolcu edip ardından el salladık..Senin ardından el sallayamayacağım,bilek sallamadığıma da dua et.

twitter

mehmet yılmaz

Bolu ya da Rize'ye gider diye tahmin ediyorum.
Süper Lige terfi edemedi ama amacına ulaştı bence. Şu an Bank Asya'nın en gözde hocalarından birisi durumunda, Unutulduğu futbol piyasasında tekrar hatırlandı. İyi de para kazanır.

Ollivanders

Rizeye gidecekmiş diye bir soylenti duydum :) Ne sevinirm he :D

SametYılmaz55

Jnr.Serkan

Serkan

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 28 Mayıs 2011, 20:41:53
Emekleri için teşekkürler

ne emeği Serkan bu taraftar olmasa bu adamla bu takım en fazla playoff savaşı verirdi.

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Serkan - 29 Mayıs 2011, 01:07:23
ne emeği Serkan bu taraftar olmasa bu adamla bu takım en fazla playoff savaşı verirdi.

Abi bizi süperlige çıkarttı.Kadro güçlüydü ama daha iyi kadrolar varken çıkamamıştık.Yinede teşekkür etmek gerek özlemimizi dindirdi az bile payı olsa

maço

takımımızın futbolcu kalitesi anlamında 6.7. falan oldugunu düşünüyorum ona rağmen takım oyunuyla çıkarmıştır kalpar.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 29 Mayıs 2011, 14:37:28
Abi bizi süperlige çıkarttı.Kadro güçlüydü ama daha iyi kadrolar varken çıkamamıştık.Yinede teşekkür etmek gerek özlemimizi dindirdi az bile payı olsa

Alıntı yapılan: maço - 29 Mayıs 2011, 14:47:23
takımımızın futbolcu kalitesi anlamında 6.7. falan oldugunu düşünüyorum ona rağmen takım oyunuyla çıkarmıştır kalpar.

o  topçuların paraları zamanıdna ödenmeseydi görürdüm ben o takım oyununu zartını zurtunu..  :-* :-*
daha iyi kadro bir tek ilk sene vardı serkan.. ondada para yoktu..topçuların paraları hiç ödenemiyordu  :-* :-*

Gorkem