Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Eğer tutup da Samet Aybaba gibi Süper Ligin kaşarlaşmış, para için daldan dala atlayan tiplerinden birisini getireceklerse Hüseyin Kalpar 100 yıl kalsın bu takımın başında...

Ama vizyon ve hedefler açısından çok daha iyilerini bulacaklarsa, hiç sorun yok!

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: samsuni - 12 Mayıs 2011, 20:30:49
Eğer tutup da Samet Aybaba gibi Süper Ligin kaşarlaşmış, para için daldan dala atlayan tiplerinden birisini getireceklerse Hüseyin Kalpar 100 yıl kalsın bu takımın başında...

Ama vizyon ve hedefler açısından çok daha iyilerini bulacaklarsa, hiç sorun yok!
>l< >l< >l<
imzamı atıyorum.

Sonuna Kadar 55

Ahmeti

hoca anlayamadık seni iki haftada takımın anasını ağlattın helal olsun sana bu takımı tek başına sen şampiyon yaptınya bu taraftar senin ko....  bi tarafına

Lusage

Senin anlayışınada sana da oynatacağın futbolada değiştireceğin oyuncuya da....... Huzurevine git oraya yerleş bırak yakamızı...

GökhanÇağlar

sana elveda demek istiyorum kalpar..sal bizi artık..

cembaba

Hüseyin Kalpar'ı alkışlamıştık. Fakat iki haftadır az yaptırdığı idmanların ve takımı motive edememesinin sonucunu ağır ödedik. 2. olarak Süper Lig'e çıkmayı hazmedemiyorum. Abdullah Avcı diyorum başka bir şey demiyorum. Her şeyi ile emanet edelim Futbol Şubesini çok rahatlarız...

SametYılmaz55

yaptıkların için teşekkürler ama git artık git >:( şu iki maçta takıma bir puan aldıracak motivasyon sağlayamadın ne işe yararsın!!! süper lige çıktık senin yüzünden sevinemiyorum kalpar >:( >:( >:( >:(

adige73

hatası sadece son iki maçta değil maçlarımızın çoğunda hatalı kadro kurdu veya hatalı değişiklikler yaptı ama şans bizden yanaydı ve şimdi süper ligdeyiz seneye tekrar bank asyada olmak istemiyorsak bu hocaya güle güle demeliyiz

Ollivanders

kumköylü ahmet

Galip öztürk Sana Metrodan Bir Bilet Hediye Eder Antepe Merak Etme sen Bekle ve gör

Sioux

Foyası meydana çıktı son 2 haftada.
şimdi kıvırma modlarında, önemli olan Süper Lige çıkmakmış. 2 maçta 1 puan bile alamadın, Süper Lig'de neler yapabileceğin için şahane bir referans işte.

Bırak git, başarmış olarak kal hiç değilse!!!

Ayberk

Seneye Türk spor yazarları camiasına o klişelerini yedirecek 1 numaralı adamsın be Kalpar: İstikrar başarıyı getirir(miş)! >:(

Dartagnan