Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Egosunu tatmin etmese olmazdı. O taraftar kimleri indirdi o koltuktan. Sende ineceksin merak etme.

kumköylü ahmet

bu takim icin katlanacagiz arkadaslar..kopru misali su ligi bir sona getirelim yani kopruyu bir gecelim sonra bakariz icaadina..

Sioux

Köprüyü geçene kadar Kalpar'a Mourinho diyeceğiz.
Anası bunu kadir gecesi doğurmuş, tam ilmeğin boynuna takılacağı maçlarda şansı yaver gidiyor. Olsun, bizi çıkarsın da artık, yapacak birşey yok.

orucreis

merak ettğim tek soru bu takımmı bu adamı kurtarıyo yoksa bu adam bişeyler ters gitmeye başladığında takıma bişeylermi katıyo. ama sonuç ne olursa olsun süper ligde senle olmaz hüseyin hoca.takımın havası bozulmasın diye bişey demiyoz yoksa allah içimizi biliyorya.

maviay55

şimdiki görevin bay geçilcek haftayı ii değerlendirmen takıma kondisyon yüklemen

kumköylü ahmet

ucarli nurullah saglam icin katiliyorum sana ama levent eris icin degil onunda bizde neler yapdigi gorduk nerdeyse dusecekdik

Ollivanders

Bir arayı da iyi degerlendir Allahını seversen. Allahım su h.kalpara yardım et ne olursun. Kafasında bir ampul yansın kimsenin bilmedigi ve işimize yarayacak bir taktik bulsun :)

sadece55

Ollivanders

H.kalpar olmasa ne yaparım la ben :)

Burak

Hüseyin Kalpar gidince hayatında nasıl bir boşluk olacak merak ediyorum  :D :D :P :P

celebi

Ollivanders

Alıntı yapılan: celebi - 21 Şubat 2011, 09:41:53
hüseyin hoca gitmez  :)

superlige çıkınca seve seve gidecek abi merak etme :)

celebi

Ollivanders

gitmezse yeniden bank asya birinci lig haydi herkes stada.:)

celebi