Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

kardes olsun bende konusmasini begendim macdan sonra ama busene basariliyiz kim ne derse desin biraklaim ve izleyelim...bu saatden sonra elesdirmenin kimseye faydasi yok ama zarari var bence

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 25 Ocak 2011, 00:38:52
kardes olsun bende konusmasini begendim macdan sonra ama busene basariliyiz kim ne derse desin biraklaim ve izleyelim...bu saatden sonra elesdirmenin kimseye faydasi yok ama zarari var bence

eleştirmiyorum zaten kardeşim çok güzel konuşmuş alkışlıyorum  8)  >l<

55.hakan

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 25 Ocak 2011, 00:45:11
eleştirmiyorum zaten kardeşim çok güzel konuşmuş alkışlıyorum  8)  >l<
Bana demiş zaten Fatih  8)

55.hakan

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 25 Ocak 2011, 00:38:52
Maça göre düşünmeye karşıyım daha 2.yarının başındayız daha çok sular akar bu nehirden.bırakıp izlemek için daha erken. o dediğini birşeyleri garantileyince yaparız.Ayrıca eleştirmenin zararı yok eleştirinin iyisi de olabilir sonuçta.

kumköylü ahmet

ben elesdirelmesin demiyorumki bende cok elesdirdim ben bile memnun degilim teknik patronumuzdan ama bu saatden sonra elesdirsen kime ne faydasi var transferler tamam oyuncular tamam siralamaya bakinca 2-ci sayiliriz...lider rize a2 diyari yenemedi yaa hakem rizeye 3 puan verdi rizelilerin sesi bile cikmikyooo...
30 puan almisiz deplasmanda denizli ile beraber en fazla puani toplamisiz bence basarili heryonden istatisyiklerde oyle diyor ;)

zaten bu saatden sonra teknik direktorumuzde birsey yapamicak altay macinda ben patlama bekliyorum seyircimizin sayesinde alacgiz bu maci huseyin hocada engel olamayacak..insallah..bizim icin geri sayim basladi akhisari gecdik sirada altay var onuda gecicez insallah..

55.hakan

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 25 Ocak 2011, 01:39:45
ben elesdirelmesin demiyorumki bende cok elesdirdim ben bile memnun degilim teknik patronumuzdan ama bu saatden sonra elesdirsen kime ne faydasi var transferler tamam oyuncular tamam siralamaya bakinca 2-ci sayiliriz...lider rize a2 diyari yenemedi yaa hakem rizeye 3 puan verdi rizelilerin sesi bile cikmikyooo...
30 puan almisiz deplasmanda denizli ile beraber en fazla puani toplamisiz bence basarili heryonden istatisyiklerde oyle diyor ;)

zaten bu saatden sonra teknik direktorumuzde birsey yapamicak altay macinda ben patlama bekliyorum seyircimizin sayesinde alacgiz bu maci huseyin hocada engel olamayacak..insallah..bizim icin geri sayim basladi akhisari gecdik sirada altay var onuda gecicez insallah..
Sen eleştirme o zaman ne diyeyim   :-*

kumköylü ahmet

hakanelgun kardes sende elesdir seni duyoo zaten ve dikkate aliyo merak etme sen

55.hakan

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 25 Ocak 2011, 11:32:20
hakanelgun kardes sende elesdir seni duyoo zaten ve dikkate aliyo merak etme sen
Ohohoo bizi duymayacak bize kale almayacak diye bakacaksan olaya hiçbir yere başlığa yazmayalım futbolcu başlıklarına diğer kişi başlıklarına onlarca yazı giriliyor onlar bizi duyuyor mu yani ne alaka.Konuyu fazla uzatmayalım istersen gereksiz yerlere gitmeye başladı.

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 25 Ocak 2011, 11:32:20

o zaman kapatalım tükkanı gidelim hangi yazdığımızı futbolcular yöneticiler bürokratlar okuyorki  ;D forumun olayı bu zaten farklı fikirler eleştiriler, ortak fikirler, zıt fikirler güzelliğide bu zaten herkes özgürce düşüncelerini paylaşıyor.

Ollivanders

Madem oyle maça da gitmeyelim . Koyun gibi oturalım evde.

kumköylü ahmet

elesdirmeninde bir hatti var dun aks tvde tanimoyom biridaha elesdiriyodu teknik direktorumuz telefonla baglandi agzinin payini verdi kaldi oyle...elesdirmek soyle olabilir bu saatden sonra daha iyi futbol oynayabilmek icin ne yapmali?yoksa su adami oynattin su adami ilk 11e almadin yanlis...
Altay macini canli izleyecez ve ben guzelde futbol oynayacagimiza inaniyorum.ben tartismiyorum zaten Huseyin hoca basarili suan Kendiside futboldan memnun degil bu nedemek ilk defa adam futbolumuzdan memnun degil yoksa kullandigi tek cumle su idi...bu ligde herkez herkezi yenebilir diyim siratmasi vardi..artik kullanmadi ve futbolumuzu begenmedigini soyledi bu bile basari benim icin :D yani bazi seyler daha anca görmeye Basladi...öyle yada böyle ligin sonunda GELECEGIZ... samsunspor_x

55.hakan

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 25 Ocak 2011, 11:48:42
elesdirmeninde bir hatti var dun aks tvde tanimoyom biridaha elesdiriyodu teknik direktorumuz telefonla baglandi agzinin payini verdi kaldi oyle...elesdirmek soyle olabilir bu saatden sonra daha iyi futbol oynayabilmek icin ne yapmali?yoksa su adami oynattin su adami ilk 11e almadin yanlis...
Altay macini canli izleyecez ve ben guzelde futbol oynayacagimiza inaniyorum.ben tartismiyorum zaten Huseyin hoca basarili suan Kendiside futboldan memnun degil bu nedemek ilk defa adam futbolumuzdan memnun degil yoksa kullandigi tek cumle su idi...bu ligde herkez herkezi yenebilir diyim siratmasi vardi..artik kullanmadi ve futbolumuzu begenmedigini soyledi bu bile basari benim icin :D yani bazi seyler daha anca görmeye Basladi...öyle yada böyle ligin sonunda GELECEGIZ... samsunspor_x

Aks Tv'ye bağlanan kişinin sorunu cevap verememek.Bu takımda kim yanlış yapıyorsa ağır veya hafif eleştirilir.Buna da eleştiren karar verir.Kalpar'ı bundan sonra eleştirmeyelim demen hoş değil.

kumköylü ahmet

Hakanelgun tamam elesdirelim benim yazilarimda var zaten elesdirdigim teknik direktorumuzu bende memnun degilim..ama suan cok iyiyiz bence o adam gaziantep macinda gitmediki dahada gitmez yonetimden tam destek aldi sirti yere gelmez daha..ama futbolumuzu elesdirelim bu samsunsporun yapisinda var yillardir izlerim hic ummadigin takimi gider yener samsun hic beklemedigin takimada yenilir gungoren gibi..buna teknik direktorler care bulamadi buzmana kadar..Ilk macda akhisara tek kale oynadik sonuc 0-0 bu macda kotu oynadik 1-2 aldik bazen olacak boyle sonuclar herzaman ayni cizgi uzerinde gidemeyizki..
Busenede Bu Adamla Yola Devam Edecegiz Insallah Mutlu Sona Ulasir Ve Kalpari Yollariz 2 Mutluluk Birden Yasamayi Nasip Etsin ALLAH Bize..Amiiin

Ayberk

Alıntı
Kaldı 30 puan
[ 25.01.2011 ]

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, "Hesaplarıma göre şampiyon olabilmemiz için ikinci devre 11 galibiyet almamız gerekiyordu. Bunun ilkini elde ettik ve kaldı 10 galibiyet, yani 30 puan" dedi.Kırmızı- Beyazlılarda Teknik patron Hüseyin Kalpar, Akhisar maçı ile birlikte şampiyonluk şanslarını değerlendirdi. Kalpar, öncelikle Akhisar galibiyetiyle ikinci yarıya 3 puanla başlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Başlangıç her zaman önemlidir. Devreye Akhisar galibiyetiyle iyi başladık. Yaptığım hesaplara göre şampiyon olabilmemiz için bize ikinci yarı 11 galibiyet gerekiyor. Bunun ilkini elde ettik ve geride 10 galibiyet kaldı. 30 puan daha toplayabilirsek, mutlu sona ulaşırız" diye konuştu.

Hadi bakalım Kalpar, iddialı konuşmaya başladın nihayet, dediğin gibi 16 maçtan 11 galibiyet alırsak açık ara gideriz zaten. Hesap kitap yaptın hayata geçirmek de senin elinde. Bunu becer, başımızın tacı ol. Geçen sene Adana maçında Şirinler'in söylediği gibi: "Şampiyon yap bizi cehennemde yak bizi!"

KareAs55

Bize bunlarla gel öyle yok play-off oynarsak iyidir falan ayakları yapma kesin net konuş böyle  ;)