Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Benim Hüseyin İçin favori parçam İsmail Y.K.M. den ******* adlı eserdir :D :D :D :D :D

celebi

bırakın artık şu hocanın yakasını diyorum hala devam ediyorsunuz. şampiyon yap bizi bizde sevelim seni.

babasamsunlu

Sevgili Çelebi.Şampiyon da yapsa bizi sevmyecem kendisini..
İki elim yakasında olacak ahrettede :D :D :D

maçtan sonra  taraftara giydirmesini dinlerken ettiğim küfürlerden burdan İstanbul silivriye yol olur... :D :D :D

Ollivanders

Bizi şampiyon yapsın sonra nereye giderse bilmem ne olup gitsin. Taraftarlarıyla dalga gececek baska bir takım bulsun. Şoyle 2.lig amaotr liglerde falan.

gozgoz yýlmaz

Yönetimin ne kadar boş beleş olduğunu çok iyi idrak eden, yılların tecrübesine sahip olup, milleti suya götürüp susuz getirecek kadar entrikadan anlayan, başkalarının başarısızlığını kendi başarısıymış gibi sunmayı bilen ihtiyar adam!

KotuCocuk55

Devre arası transfer politikasını ve kamp programını merakla bekliyorum..

Geçen sene ilk yarının bitimine bir kaç hafta kala gelmişti, yani geleli aşşa yukarı 1 sene oldu..

İlk geldiğinde düzensiz sonuca yansımayan güzel bir futbol oynuyorduk..Devre arası kampını hatırlıyorum kaç tane oyuncu denemişlerdi öyle..

Daha sonra çıkış süreci yaşadık ve umutlarımız yeşermeye başladı.Lige düşmesek iyi diye başlayan üzerine ölü toprağı serilmiş bir takımı ve camiayı diriltti ve bugünkü noktaya getirdi.

Hoca çok ağır eleştirilere maruz kaldı,her yaptığı eleştirildi,eleştiriler öyle bir noktaya geldiki artık iş yapamaz hale geldi ama baktığımız zaman bu kadar işi sadece 1 senede yaptı..

Takımın başında ligte yaklaşık 40 maça çıktı ve son iki haftadır oynayan samsunspora baktığımızda yavaş yavaş bir sistem oturtuyor gibi görünüyor..

Süper ligte takımın başında kalır mı,tutulmalımı,samsunsporun uzun hedefleri ile kendi vizyonu uyuşuyormu bilmiyorum ama bu sezon sonuna kadar görevinin başında,Bence olması gerekende buydu..

Bundan sonra kendisine yapılan istifa baskılarına,iki mağlubiyette ağza alınmayacak küfürlere,bela okumalara bir son verilmeli..Büyük samsunspor taraftarına yakışmıyor.Hoca bir sene boyunca görevini başarıyla yaptı.

Hüseyin kalpar'ın samsunspor başında geçen 2010 yılını ayakta alkışlıyor ve bundan sonrası içinde başarılar diliyorum...

Mustee13

Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ile Bank Asya 1.Lig'de 40. maçına çıkan Samsunsporumuz, Rizespor'u deplasmanda 1-0 yenerek puanını 27 'ye çıkarttı ve ilk yarıyı liderin 1 puan gerisinde averajla 4. sırada bitirdi.

Hüseyin Kalpar, bu maçla birlikte Samsunspor'un başındaki 40. maçında 17. galibeyitini alarak maç başına galibiyet oranını %42.5 'a çıkarmış oldu.

Samsunspor bu dönemde, evinde oynadığı 20 maçtan sadece 6 maçı kazandı. Evinde oynadığı maçlarda çok zor gol yiyen ve bir o kadar da zor gol bulan Samsunspor maç başına 1.25 gol gibi kısır bir istatistik tutturdu.

Buna rağmen Hüseyin Kalparlı Samsunspor, deplasmanda başarılı bir grafik tutturdu. Deplasmanda oynadığı 20 maçtan 11 'ini kazanan Samsunspor attığı 34 gol ve maç başına 1.7 gol ortalamasıyla tam bir deplasman takımı olduğunu gösterdi.

Samsunspor bu 40 maçta kalesinde 39 gol görerek maç başına 0.98 gol ortalamasıyla iyi denebilecek bir istatistik tutturdu.

yirmiuc

2. yarıda da takımı ilk 6 içinde tutacağına kesinlikle inanıyorum. ama ilk 2ye girebilir miyiz veya play offta ne yaparız, soru işareti.

Kaya

Seni ALLAHa havale ediyorum sayın duayen,bu sene beni büyük günah sahibi yaptın yapmaya da devam ediyorsun

celebi

la bırakın şu adamın yakasını ;)

kumköylü ahmet

Kalpar bey
Artik duami edersin ne edersin bilemem ama tek korkum ikinci yarida Buyuk bir dususe gecersek senin icinde bizim icinde gec kalmamis oluruz insallah..Bu gonderdigin oyuncularin hesabini nasil yapdin bilemiyorum ama buyuk kumar oynadin...insallah bizler yaniliriz...Herzaman Heryerde En Buyuk Samsunspor

babasamsunlu

Alıntı yapılan: celebi - 23 Aralık 2010, 00:02:07
la bırakın şu adamın yakasını ;)

Ahanda bıraktık hadi rahatladın mı :):)

celebi

babasamsunlu

Alıntı yapılan: celebi - 23 Aralık 2010, 11:43:43
rahatladım.  ;D ;D ;D

ohh ne güzel İSTANBUL..

Sürekli rahatsınız zaten sayın ÇelebİstanbulBüyükşehirBelediyespor..  :P :P
Gamlıbaykuşlar taraftar derneği kurucu üyesi olarak uzaktan ahkam kesmek kolay tabi.. 8) 8)
Sen bi de gel Kalparınmahvettiğitaraftarlar gurubu üyesi olda görelim.. ;D ;D ;D
Şuan sayımız 10 binleri aştı..Piyasada ne kadar piskolojik hap varsa bitti..
Samsunda eczaneler ciro rekorları kırıyor haberin varmı Sayın Çelebi elli5..  :-X :-X :-X

ama sırf sen mutlu ol diye bırakıyoruz yakasını..Bir tek dileğimiz var Çelebi Mutlu olsun yeter :)
İsterse Samsunsporu küme düşürsün yinede ölümüne Kalpar diyor Büyüklerimmin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpmek süreti ile bu başlıkta son noktayı koyuyorum :D :D :D

beşnumara

Bırak şimdi abi sen kalparın yakasından düşmezsin :)