Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

55.hakan

İki maçtır Hoca'yı Savaş kurtarıyor.Adana ve Giresun maçlarında...Savaş ve Kalpar 'ın arasına su sızacağını sanmıyorum bundan sonra.

babasamsunlu

Sayın Samsuni el yanlımedyatore nin son 4 yazısı

Mehmet Yılmaz Önceki Yazıları

Mutluyuz; Kazandık Lakin...
Kalpar Dalga Mı Geçiyor?
Kalpar Yanlıştan Dönünce
Hüseyin Ve Kalpar

Çok dikkatimi çekti...Hepsi kalpar ile alakalı..Çok haklı başlıklar..
Ortada adam gibi bir oyun olmayınca,başlıklarda oyun ile alakalı birşey bulamıyoruz..
Oyunu oynatamayan,kurguyu kuramayan da hoca olduğu için direk hocayı eleştiriyor olmak çok normal..

Yalnışlarından dönene kadar Kalparı her yalnışında eleştirmeye devam edecem ben kendi adıma..
Şu anki tabloya baktığımızda önümüzdeki peş peşe maçlarda alınacak sonuçlar bizim hedefimizi belli edecek..

Nispeten kolay görünen diyar maçı,arada kupa maçı peşine karşıyaka deplasmanı hafta içi mersin maçı ve son olarak denizli maçı...Bu maçlardan alınacak olan sonuçlar ya ilk iki dedirtecek bize yada ilk altı..
Zaten ilk altıya oynamak için çok şaşalı bir kadron olmasına gerek yok ya o bambaşka bir konu..Keza Geçen seneki o eksik takım bile bizi bi anda ümitlendirmişti..Yani çok zor bir şey değil ilk altıya oynamak..bi bakmışsın diyarbakır ikinci yarı ilk altı için mücadele ediyor :):)

Velhasıl kelam bu oyun anlayışı ile devam ettiği sürece benim gözümde en büyük günah keçisdir Kalpar..Evet bazen çok acımazsızca hakaret ediyorum bu adama belki ama  O da Samsunsporu kötü durumuna dayanamayışımdandır..

Doğruları yapsın,Mustafanın dediği gibi küstürdüğü -yada bir türlü hazırlayamadığı- adamları,takıma monte etmeye başlasın Takım Şöyle Şampiyon gibi oynasın Takdir etmesinide bilirim..

Ama şu oyunu kim yakıştırıyor Samsunsporumuza Allah aşkına :(:(:(

davidsavage

GaziAntep 18 Kişilik Maç Kadrosundalar Cenk-Kenan-Anıl. böyle bişey gördüm doğrudur umarım.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 25 Ekim 2010, 11:30:57

Mehmet Yılmaz Önceki Yazıları

Mutluyuz; Kazandık Lakin...
Kalpar Dalga Mı Geçiyor?
Kalpar Yanlıştan Dönünce
Hüseyin Ve Kalpar

Çok dikkatimi çekti...Hepsi kalpar ile alakalı..Çok haklı başlıklar..

Haklılığı bir tarafa bunlardan sadece bir tanesi maç yazısı. Diğer ikisi maç harici yazılmış yazılar; bence şu an en önemli gündemimiz Kalpar'dır. Ya o değiştirilecek ya da kendisini değiştirecek.  Aksi hallerde bizim Süper Lige dönüşümüz hayal ötesi olur.

55.hakan

Alıntı yapılan: davidsavage - 25 Ekim 2010, 20:12:03
GaziAntep 18 Kişilik Maç Kadrosundalar Cenk-Kenan-Anıl. böyle bişey gördüm doğrudur umarım.
Hadi bakalım Cenk ve Anıl çürümeden oynatsa bari.

FaTiH_HaN

hadi be cenk at golünü, anılda asistini yapsın. o zaman bakalım kalpar diyarbakır maçında kadroya alıyor mu? almıyor mu?

beşnumara

Cenk ve anılı sahada görmek ne kadar şanslı olduğumuzu mu gösteriyor ;)

gkhn

Cenk ve anıl bu maç oynayıp etkili olamazsa;inşallah olurlar tabi; o zaman hüseyin kalpar haklı mı olmuş olacak yani.

Kaya

Maç oynamamanın ne demek olduğunu bu işi az buçuk yapan,hatta halı sahaya 1 ay ara veren adam bile çok iyi bilir.Bu adamlar kaç maçtır oynamıyorlar,her maç bir idmandır.Gbb nin oyun düzeni topa sahip olup olumlu kullanmaya dayalı bunu da üst düzey tekniği olan oyuncularla değil sezona çok iyi hazırlanmış oturmuş bir kadroyla hızlı oynayarak yapıyorlar.Cenk,Anıl,jonathan gibi isimlerin işleri çok zor tam anlamıyla oltanın ucundaki yem gibiler kötü oynaylarsa (ki maç eksikliği büyük dezavantaj) bizim teknik traktör bakın istediğiniz oyuncular bunlar işte diyecek  :-X Olması muhtemel kötü oyunları,tam tersi olursa bakalım ne oyunlar daha göreceğiz..

celebi

Alıntı yapılan: beşnumara - 25 Ekim 2010, 21:32:21
Cenk ve anılı sahada görmek ne kadar şanslı olduğumuzu mu gösteriyor ;)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: celebi - 24 Ekim 2010, 22:20:56
tebrikler kalpar ;)

sevgili çelebi..

elimde tavşanlı maçında kalpara kaptırırken ki videoların var..

lütfen tabelaya bakalım
u dönüşü yapalım cılık yapmayalım ;)  :-X :-X :-* :-* :-* ;D ;D ;D

ali ihsan

Bu Kalpar gitmedi mi daha  :(

Düş yakamızdan be ihtiyar ....

Nuri Asan

Birileri kaprisleriyle hem Samsunspor'un,hem Anıl'ın,Hem Cenk'in geleceğini yakmak üzere.Hüseyin Kalpar bu camia kendini tatmin edeceğin bir camia değildir,deneme tahtası hiç değildir.Bir an önce kendine yakışanı yap,yol yakınken istifa et

Kaya

Bu yaştan sonra hiçbir yerde haftalık (özellikle belirtiyorum) 6.500 Tl ücret alamaz bu yüzdende istifa asla ama asla etmeyecektir.O her pazartesi öğlen İş bankası çiftlik şubesinden gecikmesiz yatırılan parasını alır gelecek haftayı nasıl çıkarırım düşüncesi içerisinde yoluna devam eder biz kanser olmaya devam ederiz....

beşnumara

Bugün aldığım bilgiye göre mersinle anlaşan Nurullah Sağlam samsunspor tarafından bekletilmiş bizden haber bekle diye ama kulüpten geri dönüş olmayınca mersinle anlaşmış.Kalparı göndermeye cesaret edilememiş malesef :(