Kevin Boli

Başlatan _SoN_, 03 Eylül 2020, 16:08:17

« önceki - sonraki »

_SoN_

Romanya'nın CFR Cluj takımındaoynayan Fildişi Sahilli defans oyuncusu Kevin Boli ile 3 yıllık anlaşma sağlanmıştır.

Yıldırım Tower'da yapılan imza törenine 29 yaşındaki oyuncu Kevin Boli'nin yanısıra Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım ve Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal katılmıştır.

Oyuncumuzun camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Takımımıza hayırlı olmasını diliyorum, yapılan transferler içinde en dikkat çekicilerden ;)

jean

Basile boli nin yegeniymis fransada taninan biri marqilya formasiyla milana gol atip tek sampiyonlar ligini kazandirmis insaallah yegenide iyi cikar

isyan

Ilk mac icin cok iyiydi. Daha kesin yorum yapmak icin 4-5 mac seyretmek gerekir, ama bu lig de zorlayacak forvet azdir

cembaba

Boli iyi bir transfer kesinlikle hiç sırıtmadı. Takıma daha fazla alıştıkça daha iyi olacaktır.

Sol Açık

Altay maçında dikkat çekiciydi. Çok güçlü olduğu belli, birkaç pozisyonda rakip oyuncuların önene geçti ve süpürdü.
Sadece boylu değil, iyi de zıplıyor. Hava toplarında da etkiliydi.
Hızı da hiç fena değil, ayakları da iyi.

Bence mükemmel bir transfer olmuş...

ata55

Alıntı yapılan: jean - 03 Eylül 2020, 17:12:22Basile boli nin yegeniymis fransada taninan biri marqilya formasiyla milana gol atip tek sampiyonlar ligini kazandirmis insaallah yegenide iyi cikar

Vay. Amcası efsaneydi bunun. Bizim Boli de iyi çıktı. Aferin gavruk çocuk. :)))

5trawberry

Boş alanda pozisyon alması, topu ayağına alırken yere sağlam basması,top ayagindayken etrafı süzerek oynaması...

Herşeyiyle kalite kokuyor.

_SoN_

İlk izlenimlerim olumlu, inşallah daha da iyi olacaktır, Yalçınla beraber sakatlanmadığı sürece ligin en iyi stoperleri olmaya adaylar.

5trawberry

Tütü maşallah tütü maşallah...

ugurozkan

uzatmalarda iki tane net golü engelledi.

Sadece Samsunspor

Nazar degmesin sana yillarca bizde oyna

isyan

Iyi ki transferinde israr edildi. Her topu aldi

eprianu

Yıllardır maç izliyorum, böyle stoper görmedim. Pozisyon bilgisi çok yüksek, hızlı ve güçlü. Bana göre yılın transferi.

55.hakan

Bir ara arka adelesini tuttu aha dedim nazar değdi neyse toparladı hemen. Beyaz bir topçu olsa sakatlandım diye çıkardı.

brigand

Fiziksel avantajlarını, pozisyon bilgisiyle birleştirdiğinde bu lig için fazlasıyla yeterli gibi görünüyor. Spikerler dahil ilk 2 maçımızda en fazla övgü alan oyuncumuz oldu. Yalçın ile kısa sürede uyum sağlamışlar ve sahaya yansıtıyorlar. Bu durumu güçlendirirsek, Nurullah ile birlikte sağlam bir savunma duvarına sahip olacağımızı söyleyebiliriz.