Freddy Plumain

Başlatan _SoN_, 18 Ağustos 2020, 21:42:33

« önceki - sonraki »

maço

Hoca kafasına yazdı, Plumain 60ta ilk çıkacak oyuncu .

Bu arkadaşa ne oynamak istediğimiz anlatıldı mı bilmiyorum. Ortasaha taç çizgisinde Keremcan'dan toplu alıp Oğuz'a at mı dendi anlamadım.

Bişeler bende oturmadı. 

Kaya

Açık alanda hiç göremedik. Bandırma'nın gardı tam düştü bir şeyler yapabilir derken oyundan alındı. Akhisar maçında Guido felaket oynarken yine Plumain oyundan alındı.

Bu adam öne geçtiğimiz maçlarda sahada kalıp, açık alanda bir şeyler yapmayacaktı da neden alındı ?

SSKLA

Hocamızın kendisini küstürmesi an meselesi bence, her maçta çıkarken çok üzgün ve isyankar bir tipi vardı ki haksız da değil son 3 maça bakınca. Özellikle bandırma ve ümraniye maçlarında bir şeyler yaptığını düşünüyorum ancak hoca öyle düşünmüyor ki çıkartıyor. Bu da oyuncuya iyi yansımıyor. 90 dakika Alsan'a tahmmül eden, Bandırmada Ahmethan'a tahammül eden hoca bu vatandaşa niye edemiyor anlamıyorum.

KocumVolkan

Niye yoktu 18 de bu maç?

Lusage

Başkan bir kazık daha yemek istiyorsa hocaya müdahale etmesin yeter. Yerine oynayan Gyasi'den daha verimli olan, daha efektif işler başaran bu arkadaşı oynatmadan Ertuğrul Sağlam'ın kaprislerine/takıntılarına kurban eder, devre arası göndeririz.

mehmet yılmaz

Gyasi o kadar kötü ki, Plumain bile iyi gibiymis görünüyor gözümüze.

Bu ikisini kim aldı, kimin transferi acaba? Çok yazık.

KocumVolkan

Giresun maçında da kadroda yok. Güle güle diyeceğimiz ilk isim oldu anlaşılan.

jean

Fesih parasina uzuluyorum

mehmet yılmaz

Samsun'a pide ve balık yemeye gelmiş oyuncu.

5trawberry

Mutsuz. Takım umrunda değil.
Sürpriz olmazsa gidici.

Sol Açık

Bence bu maçın son bölümünde sürpriz şekilde etkiliydi. Altıpasta atamadığı talihsizlikti, ama rakipten topu çalıp yarattığı pozisyon isteklilik göstergesiydi.

Ha, bundan sonra bizim gözümüze girmesi için özel işler yapması gerek, o ayrı...

Lusage

Golde kaçırsa fikrim hala aynı. Gyasi'den kat be kat faydalı olabilecek bir oyuncu..

brigand

Gyasi ile birlikte gözden çıkarıldığını düşünüyorum. Açık alanda bir tık daha şansı fazla gibi durdu dün ama yine de bizim için yeterli seviyede olduğunu yada olacağını düşünmüyorum.

ali ihsan

Ekigho'yu anımsattı bana ;) Özgüven problemi var.Kendine gelmesini,ritmini bulmasını bekleyecek halde değiliz.Kalan 6 hafta kariyeri için belirleyici olacaktır.

Nuri Asan

La bu gerçek Plumain değil, çakması ile değiştirmişler. Bizim maçlara gelen Saatçilerden biri galiba.