Freddy Plumain

Başlatan _SoN_, 18 Ağustos 2020, 21:42:33

« önceki - sonraki »

55.hakan

Önceki maça göre iyiydi ama bir tutukluk var adamda. Umarım açılır. Biz böyle sağdan soldan yardıran siyahilere alıştık yıllardır. Bu biraz daha teknik ama aradığımız fuleli kanat değil gibi ama yine de erken konuşmamak lazım.

ask55

Ilk maca gore cok daha ıyıydı.Insallah daha ıyı olur.
Ayagında gevelemese salsa araya asisti olabilirdi.

celebi

Umardan daha iyi olacak bu uşak

maço

Alıntı yapılan: celebi - 23 Eylül 2020, 16:58:46Umardan daha iyi olacak bu uşak

Abi umar ilk maçında Yattara etkisi göstermişti :)

Umarım dediğin olur ama çok zor.

celebi

Alıntı yapılan: maço - 24 Eylül 2020, 15:44:57Abi umar ilk maçında Yattara etkisi göstermişti :)

Umarım dediğin olur ama çok zor.

La Umar ilk maçında Ordu hazırlık maçında ilk yarı bunuda nerden bulmuşlar diyorduk ikinci yarı açıldı yavrucak😂

Nuri Asan

Ağa buralar değerlenir. Neydi o 4 kişiyi geçip, bindirmesi. Keşke o golü atsaydi. Daha iyi olacak.

_SoN_

dakika 70 e doğru düşüş gösteriyor, hocada buna alıştı, o dakikalara doğru ilk alınan isimlerden olmaya başladı, zamanda bu gidişatı değiştirmesi performansını 90 dakikaya yayması lazım.

ask55

Geldiğinden beri bişe bekledik.
Elde var sıfır.
15 günlük aradan sonra performansında artış bekliyorum yoksa sıkıntımız büyük.

5trawberry

Peşin hüküm vermemekte ısrar ediyorum ama bu adamdan olmayacak gibi.
Bir adamın maç performansı hep kötü olsa en azından bi adam çalımlar yahu.
Jeroen Lumu diye bi adam almışlardı. An itibarıyla onun sol kanat versiyonu gibi.

mehmet yılmaz

Maalesef, bozuk çıkmış elektronik eşya gibi... Üstelik çok da para verdik.
Tek temennimiz, belki bozuk değildir, biz çalıştırmayı bilmiyoruzdur.
Eğer bu şekilde devam ederse, devre arası şutlanır.

cembaba

Ben direkt olarak artık kararımı verdim. Ekigho bundan çok çok daha iyiydi. Plumain çok kötü bir kanat oyuncusu.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KocumVolkan

Fiziği yetersiz bence.. Siyahi oyuncu olduğu için önyargılı da yaklaşıyoruz. Siyahi diye herkesi yıkmasını bekleyen çok. 1.lig sert bir lig ve maalesef Plumain daha naif oynayan bir futbolcu.

celebi

angan etkisi yaptı bende resmen:(

umit

4 maçta vasat görüntüsü vardı.
birkaç maç daha şansı var.
sınıfta kalmaya aday.

Nuri Asan

Bu zenciler birazda hassas. Ümraniye maçında 4 kişiyi çalımlayıp, Burak'ın bindirdiği topta golü atamamıştı. Bandırma maçında erken çıktı, kalbi mi kırıldı ne.

Ben olur diyorum. Ümraniye maçında o hareketleri yapmak kolay değil. Milli maç arası ilaç gibi gelir umarım.