Guido Kocer

Başlatan Kaya, 05 Temmuz 2019, 01:24:21

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Bugünkü gollerde 2 asist de Guido tarafından geldi deniliyor, doğru mudur?

ngonge

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 05 Ekim 2019, 21:15:01Bugünkü gollerde 2 asist de Guido tarafından geldi deniliyor, doğru mudur?

Doğru 2 ortasında gol atıldı. Biri kornerden diğeri sol açıktan.

55_OrHaN_55

Maç esnasında maç linkinde Guido'ya (artık ne yaptıysa?) peş peşe 4-5 tepki mesajı geldi ve ardından Guido'nun katkılarıyla 2 gol üst üste attık, çok ilginç :)

Sadece Samsunspor

Yazdiklarimin arkasindayim su mactan sansa 1 puan alidigimizida biliyoruz. Guido dan bisey olmaz. Dilaver kanatsa bu adam ne ? Birebirde gecemiyorsan kanat falan degilsin. Surekli top kaybi. Ustunde bi agirlik. Yedirmezler bu ligde yuruyen adama.

55_OrHaN_55

Doğru, Guido'nun durumunu ben de beğenmiyorum. Bir takımda en fit ve en kıvrak oyuncu olması gereken mevkide bu kadar kilolu bir oyuncu oynamamalı. Sağından atıp solundan geçebilmeli, ofsayta düşmeden rakip defansın arkasına sarkabilecek kadar çevik olmalı. Bu kadar imkanımız varken formda futbolcu transfer edemiyoruz malesef.

eprianu

Çuval gibi, adım atacak hali yok. Çok aradık mı acaba bunu?

Sol Açık

06 Ekim 2019, 14:08:08 #21 Son düzenlenme: 06 Ekim 2019, 15:13:03 Sol Açık
Eleştirilerin tamamına katılıyorum, ama bizim tüm kanat oyuncularımızdan daha cesur olduğunu dün gösterdi! Sol açığa gittiğinde rakibin (bizim eski sağ açık adayımız, Manisa'nın yeni sağ beki Mehmet Yılmaz'ın) üzerine gitti ve gol geldi! Mehmet Yılmaz tanıdığımız, bildiğimiz bir oyuncu. Onun üzerine gitmeyen bir sol açık ne iş yapar?!

Özetle; Guido fiziksel olarak hazır görünmüyor, şişman bir görünümü ve hız ile atletiklik sorunu var. Sezon başına göre daha iyi olsa da bu durum sürüyor. Ek olarak, takımla uyumu neredeyse yok. Ne paslarını arkadaşları bekliyor, ne onun koşularını arkadaşları görüyor, ne de arkadaşlarının paslarını kendisi bekliyor! Tüm bunlara rağmen elimizdeki "yıldız" olma potansiyeli olan tek kanat!

Tabi "yıldız" olsun diye alınan birisi vasat olursa çekilmez oluyor ve sezon başından beri dünkü katkısı dışında Guido hep vasattı!

eprianu

Alıntı yapılan: Sol Açık - 06 Ekim 2019, 14:08:08Özetle; Guido fiziksel olarak hazır görünmüyor, şişman bir görünümü ve hız ile atletiklik sorunu var. Sezon başına göre daha iyi olsa da bu durum sürüyor.

Benim merak ettiğim husus şu; kilolarından kurtulmak gibi bir derdi ve uğraşı var mı? Dışarıdan hiç öyle görünmüyor.

Kaya

Amed maçında galibiyeti en çok isteyen ama en çok da beceremeyen oyuncuydu. Beş gollük pozisyonu var üçü çok net

Sadece Samsunspor

Genclerde falan cok iyi oynuyordu boluda da iyidi. Bize gelen dokuluyor ilk alindiginda cok olumlu bulmustum ama les gibi oynuyor.

cakir55

Nerede izliyorsunuz abı bu adamları sizin izlediğiniz futbolsa bizim ki ney yok ligi tanımıyorduk etmiyorduk diyorsunuz. Guidonun topa gidecek hali yok 3 senedir böyle adam geriyorsunuz buraya milyon dolarlar veriyorsunuz bu mamoşa yazık günah.

beşnumara

Çok kötü çok
Gram ilerleme yok
Hocanın oyuncularından biri
Nereye kadar böyle?

Sadece Samsunspor

Son vuruslarini biraz daha sert yapmasi lazim. Giderek fizigini toparladi.

tyyaman

Son iki üç maçtır kendisini toplamış, mücadele eder, iyi işler yapar olmuştu ama bu maçta yine vasat kaldı. Yaptığı hiçbir orta yerini bulmadı, bugün kendisini savunan defans oyuncusunun kafasına nişanladı bütün topları, adamın kafasında nöron bırakmadı resmen. Şutlar zaten evlere şenlikti. Hoş, bugün bütün takım kötüydü. Yeniden toparlanır umarım, oynadığı zaman takıma kalite katıyor.

Sol Açık

Manisa maçında oyuna sonradan girdiğinden beri (yani son 10 maçtır) sürekli artan bir formla oynuyor. Devreyi 2 gol, 6 asistle tamamladı. Çok kötü başladığı sezonun son 10 maçında önemli katkı verdi...