35- Fatih Şen

Başlatan berusa55, 11 Ocak 2013, 19:02:48

« önceki - sonraki »

berusa55

Denizli'ye götürüldüğüne göre ciddi bir durumu yok anlaşılan.

berlinli55

kendisi twitter üzeri mac saatinde belli olcak dedi ;)

5trawberry

Kendini Gerrard sanmana gerek yok, 5 metre önüne isabetli pas at kafidir.

özkan

bi sakin,iyi sonuca gitmeye calısıyosun hemen ama bi sakin..adım adım ..

Dartagnan

Deplasmanda karı gibi oynamayı bırak be adam...

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 24 Şubat 2013, 18:45:47
Deplasmanda karı gibi oynamayı bırak be adam...

Hakan Bayraktar'ı kaybedişimizi unutmak istiyorum ama sürekli mukayese etmek zorunda hissediyorum. Hakan topu aldığında takımı nasıl rahatlattığını, nasıl öldürücü paslar verdiğini hatırladıkça kahroluyorum. İlerlemiş yaşına rağmen her topa girer, her oyuncunun boş alanına kaçar, pas alır, pas atar, çalıma girer, tekme yerdi. Sen de Hakan Bayraktar'ı unuttur bize artık Fatih...

ChucKeR

adam sakat sakat oynuyo karı muhabbeti dönüyo. tartarak konuşmak lazım

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: ChucKeR - 24 Şubat 2013, 19:33:01

Ocak ayında da aynı muhabbet var. sanırım o zaman da sakat değildi.

lato

Karı gibi oynama olayı sadece Fatih'te değil bir kaç futbolcu dışında hepsi aynı şekilde oynadı. Denizli o kadar rahat paslar yapıp hava topları aldı ki bizimkiler sadece önlerinde bekledi. Ama o kadar eleştirilecek futbolcu var ki Fatih çok da sırıtmadı maçta

red_white

24 Şubat 2013, 20:29:17 #99 Son düzenlenme: 24 Şubat 2013, 20:35:33 red_white
arkadaşlar gece saat 2 de tweet atıyor senin uykuya ihtiyacın var. Kendimizden düşünelim gece uykusunu alamadıktan sonra gündüz nekadar uyursan uyu vücut zinde olmuyor...

Dartagnan

24 Şubat 2013, 22:55:44 #100 Son düzenlenme: 24 Şubat 2013, 23:10:25 Dartagnan
Alıntı yapılan: ChucKeR - 24 Şubat 2013, 19:33:01

Göztepe ve Kartal maclarında catır cutur  tekmeye kafa sokan Fatıh Şen , Boluda ''karı'' gıbı oynadı.Isırmadı,Basmadı...Herhalde Boluda da sakattı.Ama ne hikmetse bir anda Rize macında da mücadele koyup adeta Rize orta sahasını yıktı gectı.Sonra Yine bir Deplasmanda sakatlık olayı cıktı.Haklısın sakattı herhalde adam (!).2 haftalık kendini yenileyen bı sakatlık olsa gerek.(!) ... Tartarak konusmak ...Bu arada Kıme gore tartacagız hocam onu soylesene bi...

ChucKeR

kendine göre tartman yeterli, eğer o fatihin şutu savunmanın kafasına çarpmasaydı da gol olsaydı ve maçı alsaydık aynı karı gibi lafını kullanacağına inandırıyosan kendini saygı duyarım kardeşim.

55_OrHaN_55

Fatih Şen takımın beyni, her şeyi. Herkesten daha sağlıklı olmak zorunda. Ertesi gün kritik maçı olan böylesine önemli bir futbolcu gece saat 02.00'dan sonra tweet atmak yerine uyuyor olmalıydı. Futbolcu kendine, sağlığına göstereceği bakımın, takımına ve taraftarına göstereceği saygı anlamına geleceğinin bilincinde olmalı kardeşim. Herkes Mustafa Kayabaşı gibi olmalı. Bak o çocuğa karşı olumsuz bir tek eleştiri var mı?

Dartagnan

Alıntı yapılan: ChucKeR - 24 Şubat 2013, 23:24:33
kendine göre tartman yeterli, eğer o fatihin şutu savunmanın kafasına çarpmasaydı da gol olsaydı ve maçı alsaydık aynı karı gibi lafını kullanacağına inandırıyosan kendini saygı duyarım kardeşim.

Soyleyeceğimden de adım gibi eminim...İyi geceler.

55JNR55

Ha zaten tüm topcularimiz messi... Birakin arkadas, tum takim istikrar abidesi gibi sallamayi... PTT 1. Lig'de oyle her mac catir cutur oynayan adam nerde gordunuz... Bos bos konusmayin simdi, neymis 2 macta bir oynuyomus adam gibi, ha herkes oynuyo, bu ligde oyle bir adam olsaydi eger (ki super ligde bile yokken) bu ulkede futbol bu kadar sığ olmazdi...