23- Ahmet Arı

Başlatan germencisse, 11 Ağustos 2012, 22:57:46

« önceki - sonraki »

germencisse

11 Ağustos 2012, 22:57:46 Son düzenlenme: 26 Ağustos 2012, 21:36:21 salihcakir

Tam adı:Ahmet Arı

Doğum tarihi:13 Ocak 1989 (23 yaşında)

Doğum yeri:Batman, Türkiye

Boyu:1,75 m

Mevkii:Orta Saha (kanat)

Genç yaşı,kanattaki hızı ile takımımıza ciddi yarar saglayacaktır,inşallah..

twitter

55.hakan

Ahmet Arı:"Arda Turan stiline sahibim"

Bursaspor'un devre arasında Gaziantepspor'dan transfer ettiği Ahmet Arı, Galatasaraylı Arda Turan ve Bursasporlu Volkan Şen'in stiline sahip olduğunu belirtti. Ahmet Arı, "En önemli özelliğim adam eksiltmem ve süratli olmam" dedi.

Bursaspor'un devre arasında Muhammet Demir'e karşılık Gaziantepspor'dan aldığı Ahmet Arı, Bursaspor'un dergisine açıklamalarda bulundu. Şu an maç eksiği olduğunu, fiziğini ve hava hakimiyetini daha da geliştirmesi gerektiğini belirten yetenekli futbolcu, "Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın benimle ilgili güzel düşünceleri olduğunu sanıyorum. Özellikle önümüzdeki sezon için beni düşünüyor. Ben de kendimi hazır hissediyorum. Şans geldiğinde çıkıp en iyi şekilde oynamak istiyorum" diye konuştu. Kendisinin, Arda Turan ve Volkan Şen stiline sahip olduğunu ifade eden Ahmet Arı, "Her zaman ilk 11'de oynamayı hedefliyorum. Buradaki hedeflerim bittikten sonra da futlbola Avrupa'da devam etmek istiyorum" şeklinde konuştu.

"Genç oyunculara şans verilmiyor"

Türkiye'de genç oyunculara fazla şans verilmediğini ifade eden Arı, "Bana göre, takımlarında forma şansı bulan genç oyuncu sayısı hala çok az. Bunun daha da artması gerektiğine inanıyorum" dedi.

kaynak:transfermarkt.com

saim55

keşke kendi kendini öyle değerlendirmeseymiş.

Turuncu

samsunspor_x hayırlı olsun.

AhmetDenizci

Samsunsporumuza hayırlı uğurlu olsun. Bizde patlama yapacağını düşündüğüm bir isim, inşallah çok katkı yapar.

Kaya

Çok iyi işler yapabilir.Kendi elinde her şey.. :ok

samuray

inşallah bizde kanıtlar kendisini gösterecek bi takıma geldin hadi bakalım hayırlı olsun

Shane_Falco

Kafasını futbola verirse TFF 1.lig'de rüzgar gibi eser...

GökhanÇağlar

Hayırlı olsun takımımıza..

BigBadMama5552

Samsunspor'umuza hayırlı olsun.

_Jack Daniels_

Hayırlı uğurlu olsun.

celebi

hayırlı olsun Rabbim utandırmasın

kalptenþimþek

orucreis

bu çocukta bir ışık görüyorum nedense samimi birine benziyor...