Dizi Film Tavsiyesi

Başlatan SSBiz Gençlik, 05 Aralık 2009, 11:12:38

« önceki - sonraki »

SSBiz Gençlik

05 Aralık 2009, 11:12:38 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2010, 21:16:46 Ant55
Sinema filmlerinden daha çekici dizi filmler yayınlanmaya başlandı Dünya'da. Bilmediğimiz çok güzel diziler ekranlarda sürmeye devam ediyor ya da bitmiş durumda. Dizileri bu başlık altında takip edebiliriz diye düşünüyorum...

Benim favorim  PRİSON BREAK

Senaryosu: Micheal Scofield (Wentworth Miller) çaresiz durumdadır. Sansasyonel bir cinayet davası yüzünden idam cezasına mahkum olan ağabeyi Lincoln Burrows (Dominic Purcell) Fox River Devlet Hapishanesi'nde infazını beklemektedir. Bütün deliller aksini kanıtlasa da Michael kardeşinin suçsuz olduğuna inanır. Lincoln'un infazına yaklaşırken başka seçeneği olmadığını düşünen Micheal ağabeyine yardım etmek için hapse girmeyi göze alarak banka soygunu gerçekleştirir. Hapishanenin planlarını ele geçiren inşaat mühendisi Micheal, ağabeyini kaçırıp masumiyetini kanıtlamak üzere çok detaylı bir plan yapar. Ancak Michael hapishaneye girdiğinde, Lincoln'in idamının ardında çok büyük bir devlet komplosunun varolduğunu öğrenir. Micheal bir taraftan firar için cüretkar planını gerçekleştirmeye çalışırken diğer yandan dizinin her bölümünde bulmacanın bir parçası daha ortaya çıkar.

Sercan

05 Aralık 2009, 11:45:02 #1 Son düzenlenme: 05 Aralık 2009, 11:47:47 55sercan55
Prison Break'i izledim gerçekten harika bir diziydi...

Komedi dizilerde ise favorim tabiki; How I Met Your Mother  :D :D

Dizi Ted Mosby'nin eşi ile nasıl tanıştığını çocuklarına anlatmasını konu alır. Dizi 2030 yılında başlar. Bob Saget'in seslendirmesiyle asıl karakteri Ted size annenizle nasıl tanıştığımı anlatacağım der ve dizi 2005 yılına döner.

Ted arkadaşları ile kendisine küçük bir dünya yaratmış mimardır. En iyi arkadaşı Marshall'ın 9 yıllık sevgilisi Lily'e evlenme teklif etmesinin ardından yalnız kalacağı korkusu ile kendisine o kızı aramaya başlar. Barda Robin ile tanışır. Fakat ilk randevularında ona onu sevdiğini söyler ve randevuları son bulur...

Bunların yanında esprili karakteri ile Barney Stinson eklenmesi izleyicileri keyiflendirmektedir.Barney'nin hayatındaki en önemli iki şey cinsellik ve Ted ile olan kankalıklarıdır.

Fecr_55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Aralık 2009, 13:52:30
EZEL daaaaaaa ...

+1965

3 dizim var takildigim

EZEL, Genis Aile, ve Parmakliklar Ardinda..

emre

geniş aile, benim annem bir melek

yabancı ise tartışmasız chuck ve how i met your mother..

Jnr.Serkan

prison break
izlediğim tek yabancı dizi belkide oyüzden benim içn 1 numara :)

emre

Alıntı yapılan: emre55 - 05 Aralık 2009, 19:06:32
geniş aile, benim annem bir melek

yabancı ise tartışmasız chuck ve how i met your mother..

bir de dexter var tabii..

Ollivanders

yabancı dizi izlemeyi sevmiyorum ve sevmeyecegim...

celebi

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Aralık 2009, 13:52:30
EZEL daaaaaaa ...

Edmond Dantes mi? Ezel mi? :D şaka bir yana dizi iyi gidiyor ancak fazla uzatmamaları gerekir..

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: Serpico55 - 05 Aralık 2009, 19:41:43

Serpicio'nun dizisi çıkacakmış :D

Kaya

LOST bana göre gelmiş geçmiş en büyük dizidir.

Bunun dışında peşine prison break gelir devamında da bir çok dizi sıralayabilirim the O.C de bunların başında gelir..Bu sıralar beklediğim tek yabancı dizi ise Chuck.

Ülke sınırlarımız içinde şu an ekrandaki en kaliteli dizi Ezel bana göre hem konu hem işleyiş hemde çekim kalitesi anlamında bir çok diziyi eziyor ve geçiyor.Beklediğim bir dizi daha var ki Osman Sınav'ın son dizisi Sakarya Fırat başlasada izlesek...

Ollivanders

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 06 Aralık 2009, 01:42:35
Serpicio'nun dizisi çıkacakmış :D

serpico degilde al pacino nun dizisi cıkarsa gor ozaman nasıl izleniyor:) ben yabancı dizinin oyuncu kadrosuna sans tanımıyorum çekici gelmiyor acıkcası ::)

Sercan

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 06 Aralık 2009, 01:40:50
Edmond Dantes mi? Ezel mi? :D şaka bir yana dizi iyi gidiyor ancak fazla uzatmamaları gerekir..

Evet abi konusu benziyor değil mi ikisinin?

emre

Alıntı yapılan: Serpico55 - 05 Aralık 2009, 19:41:43

kardeşim 20 bölümlük dizileri 150 bölüm çektikleri sürece ben izleyeceğim..

**KaR6**

ezel dediğimiz dizi monte cristo'nun sağlam bir çakması ama güzel mi? Allahı var güzel, hastasıyız..

yabancı dizilere de karşı değilim yabancı sinemaya karşı olmadıgım gibi :) lost, prison break, the OZ, entourage, how i met your mother, friends vs vs izlediğim ve izlemeye devam ettiğim diziler arasında..