Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

elexir

Ads ye özeniyorum takır takır top oynuyorlar herkes havaya girmiş hayırlı olsun süper lig bizde arkadan nal toplarız çok yazık çook

_SoN_

Ads ve Giresun ikili avarajda da normal avarajda da bizden öndeler, olurya puan puana olsakta yine biz çıkamıyoruz :(

jean

Giresunun maglup ads ninde berabere kalmasi lazim en az bir mac tabi bizim tum maclarimizi almak kaydiyla

5trawberry

4/4 yaparsak çıkarız. Giresun puanlar kaybedecek.

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: 5trawberry - 17 Nisan 2021, 21:44:394/4 yaparsak çıkarız. Giresun puanlar kaybedecek.
Hocam Giresun'un Altınordu ile berabere kalma opsiyonu var. Sonra içeride düşeceği kesinleşecek Akhisar.En sonunda barutu yetmeyecek Tuzla deplasmanı.
Bence önümüzdeki hafta Tuzla-Ads maçı son şansımız.Tuzlanın son atımı.

Stoper

Yarın Akhisar-Altinordu maçı var.
Akhisar kazanırsa hesap kitap değişir. Altınordu play off için sonraki hafta Giresun ile final tadında maça çıkar. Ha Altınordu ne kadar ister bilemem.

_samsunspor_

Altınordu Giresun'u yenerse şaşırmam.3 ihtimale açık o maç

_samsunspor_

Alıntı yapılan: Stoper - 17 Nisan 2021, 22:06:33Yarın Akhisar-Altinordu maçı var.
Akhisar kazanırsa hesap kitap değişir. Altınordu play off için sonraki hafta Giresun ile final tadında maça çıkar. Ha Altınordu ne kadar ister bilemem.
Akhisar ads maçındaki gibi oynarsa bence kazanır

cakir55

Hesap kitap mı yapıyorsunuz hala :)

_SoN_

Alıntı yapılan: cakir55 - 17 Nisan 2021, 22:18:31Hesap kitap mı yapıyorsunuz hala :)

Bizde ki bu aşkla, yarın bursaya yenilirsek ve hala hesap yaparsak şaşırma :)

eprianu

Altınordu'nun Play-Off veya üst lige çıkmak gibi bir derdi yok gibi. Son haftalardaki futboluna biraz göz atarsanız anlarsınız. Her sene böyle yapmıyorlar mı zaten? Sözün özü Altınordu'ya ümit bağlamayın derim.

muzaffer4

Altınordu bizle yarışta olduğu 2014-2015 sezonunda 7.,2016-2017 ve 2017-2018 sezonunda üçlü averajla 7., 2018-2019 1 puan farkla 7. bitirmiş. İlginç bir istatistik neredeyse play off oynamak istemiyorlar diyeceğim ama sezonları inceleyince bilerek 7. olmaları mümkün değil hele ki 2 sezon üst üste üçlü averajla 7. olmuşlar.

Ben Altınordu'nun Giresun'u yeneceğine inanıyorum ama bizim 4'te 4 yapacağımıza pek inanmıyorum.

55__Gurbet__55

Altınordu Giresun'da kazanmak istesede istemesede kazanamaz. ADS'nin Tuzla'da puan kaybetmesi daha olası ihtimal ama oda zor. Ha olurda ikisinden biri puan kaybetse bile biz 4'te 4 yapamayız.
Dün lig bizim için bitti.

Raqua55

Hesap kitap Yapmayim yapmayim diyorum ama dayanamiyorum akhisar yarin yenerse ortalik karisabilir. O durumda tuzla iddali bir konuma gelir son kursunu Ads'ye atabilir mi? Inanmasi zor ama futbol olarak bu mumkun. Eskisehirspor deplasmaninda kaybettigi puani Ads sezon sonunda arayacak.Akhisar macini zora soktular sonlara dogru kurtardilar eskisehir deplasmaninda puan kaybettiler deplasmanda error veren bir takim. Tabi biz ne yapicaz orasi ayri muamma

cakir55

Neden hesap yapmıyorum rakipler kaybetse bile bizim milyonluk oyuncularımız 4/4 yapamaz.