TFF 2.LİG 30.HAFTA -SAMSUNSPOR'umuz - Sarıyer

Başlatan orucreis, 03 Nisan 2019, 17:44:35

« önceki - sonraki »

korayxyz

Ramazan ve Savaş gibi adamlara haftalar boyunca forma yüzü göstermedin. Allah seni bildiği gibi yapsın ismet hoca!

Şu takıma geldiğinden beri bir gram katkıda bulunmadın. Yazıklar olsun.

Lusage

Tehlikeli dakikalara girdik. Sarıyer'in uzun zamandır 70'den sonra boşu yok.. Allah rızası için atın 1 tane daha..

Lusage

Alıntı yapılan: Lusage - 07 Nisan 2019, 16:35:25
Tehlikeli dakikalara girdik. Sarıyer'in uzun zamandır 70'den sonra boşu yok.. Allah rızası için atın 1 tane daha..

Allah belanızı versin. Geri çekilin diyenleri Allaha havale ediyorum. Hücuma çıkamayan, top çeviremeyen tüm takımı ALLAHA HAVALE EDİYORUM......

GurbetciFanatik

Hosgeldin play off.
Biz bu play offu nasil kaldiracgiz bilmiyorum

ngonge

Vardır bir hayır, demek ki boşuna hayal kurmaya gerek yokmuş.

Hoca gönderilmeli.

twitter

Güzel oldu sonunda kaybetsek daha kötü olacaktı

Hatta umarım 5. Oluruz

_SoN_

GurbetciFanatik

Hoca senin yapacagin degisiklere ben.
Su Erhan Sentürk ugursuzu yine soktun oyuna

ngonge

Böyla saçma bir kırmızı kart görmedim yani olur şey değil. Bütün maç aleyhimize çalışan hakem, 90.dakikada Keçiören'in haftaya rakibi olacak takıma kırmızı kart veriyor.

eprianu

Alıntı yapılan: eprianu - 07 Nisan 2019, 16:28:45
Az daha zorlarsak bu kadar kötü rakipten gol yemeyi başaracağız...

Başardık...

_SoN_

Önceki sayfada yazdığım gibi, bizim yenmemize gerek yok, Sarıyerinde puan kaybetmesini bekleriz, başkası yensin bu ilk 5 takımı.

elexir

Yazık bu takımla bir şey yapamayız son 2 kaçta da aynı şey atamayana atarlarrr >:(

GurbetciFanatik

Yaziklar olsun size.
Hakem sende tam bir serefsiz ciksin.
Ismet Hoca Takimin icine ettin sende.

Taraftara ve Baskanimiza üzülüyorum sadece.

Play off toplam 5 mac gecmemiz lazim cikmak icin nasil dayanacagiz biz bunlara bilmiyorum.

ngonge

Bu sene kaçıncı kez aynı senaryoyu izledik. T.direktör değişiyor senaryo değişmiyor.

Shane_Falco

Macı izlemedim. Zaten Ismet Tasdemir takimin başında olduğu surecede izlemeyeceğim.

Sariyerin eksikleri, iç saha vb etkenlerle galip geleceğimizi düşünüyodum. Onu bile beceremedik. Yazık.