Bir Yıl Aradan Sonra Kazandık!

Başlatan Ölümüne_Samsunspor, 22 Kasım 2009, 09:02:07

« önceki - sonraki »

Ölümüne_Samsunspor

Kayseri Erciyesspor'u 5-1 gibi faklı bir skorla mağlup ederek uzun bir aradan sonra deplasmanda galip gelmenin sevincini yaşayan Samsunspor'da teknik direktör Hüseyin Kalpar, lige verilen arayı çok iyi değerlendirdiklerini belirterek, tek amaçlarının Erciyesspor maçını kazanmak olduğunu söyledi.

Kayseri Erciyesspor maçının kendileri için büyük önem arz ettiğini dile getiren Kalpar, ''Rakibimiz de bu maçı kaybetmek istemiyordu. Bir yıldır deplasmanda galip gelemeyen Samsunspor, bu maçı galip bitirdi.

Ligdeki durumumuz hala çok iyi değil. Ligdeki bu çıkışı devam ettiren bir takım olmalıyız. Bugün net bir skorla kazandık. Kazanan oyuncularımı canı gönülden tebrik ediyorum. Sahada 10 kişi kalmamıza rağmen iyi mücadele ettik. Galibiyeti hak ettik'' diye konuştu.

Karşılaşmada 2 gole imza atan Samsunsporlu futbolcu Turgut ise, Erciyesspor maçının kazanmaları gereken bir maç olduğunu bildiklerini kaydederek, ''Lige verilen arayı iyi değerlendirdik. Bize mutlak galibiyet gerekiyordu. Sahada 10 kişi kalmamıza rağmen iyi mücadele ettik. Bundan sonraki maçları da kazanarak Samsunspor'u hak ettiği yerlere getireceğiz'' şeklinde konuştu.

emre

Samsunspor un hakkettiği yerlerde siz yoksunuzz..

#BAFRALI#

ben sevinemiyorum şu hale bak bir sene sonra deplasmanda galibiyet aldık bu ne hal yaa.

cılgıntürk55

bence güzel bir galibiyet artık biryerlerden başlanması gerekiyordu bu da kayseride oldu tabiki deplasmanda galip gelememek kötü ama bunda herkesin sucu var inşallah takımımız güzel bir cıkış yakalr ve en üst sıralarda yer alır

Tribün_ali

Erciyes O kadarda iyi bir takım değil sevinmeyelimde o kadar ç.dardaneli yenersek sevinelim