Yeni Sezon Formaları ve Kombine Fiyatları

Başlatan Stoper, 21 Mayıs 2019, 21:16:29

« önceki - sonraki »

maço

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 05 Ağustos 2019, 15:19:02
Store gitmedim ama bir kac kisi yazmis. Aytac Sulunun ustundeki siyah forma ile storede satilan siyah forma arasinda cok renk tonu farki varmis dogru mu bu ? Alan veya goren varsa yazabilirmi soluk cansız mi duruyor siyah forma

Sosyal medyada giyenleri gördüm farklı geldi.
Kırmızı forma siparişi verdim bugun.
Uefa süper kupa finalinde şans eseri Liverpool tarafına bilet düştü. İnşallah yeni formayla stattayım.

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 05 Ağustos 2019, 15:19:02
Store gitmedim ama bir kac kisi yazmis. Aytac Sulunun ustundeki siyah forma ile storede satilan siyah forma arasinda cok renk tonu farki varmis dogru mu bu ? Alan veya goren varsa yazabilirmi soluk cansız mi duruyor siyah forma

Ben bikaç kişinin üstünde gördüm tanıtım resimlerindekiyle alakası yok.Dediğiniz gibi soluk. Siyah almayı düşünüyordum ama çubukluyu bekliyorum şuan.

Stoper

944 kombine satılmış, buna kadın ve çocuklara 55 TL'den satılan sezonluk biletler de dahil sanırım?

evolution55

siyah formamızın siparişini dün vermiştim, gelince göreceğim artık. yorum paylaşırım

Karabudun

Sanırım sanal mağazada taksit de yok. Konuya vakıf bir arkadaşımız aydınlatabilir mi?

maço

Alıntı yapılan: Karabudun - 06 Ağustos 2019, 13:24:51
Sanırım sanal mağazada taksit de yok. Konuya vakıf bir arkadaşımız aydınlatabilir mi?

Hocam sanırım banka anlaşmasıyla alakalı bir durum.
Benim iş bankası tek çekim aldı . Taksit seçeneği sunmadı. Belki taksitle alan vardır kartına göre.
Ancak anlaşma olsa belirtilirdi diye düşünüyorum.

evolution55

Alıntı yapılan: evolution55 - 06 Ağustos 2019, 10:37:24
siyah formamızın siparişini dün vermiştim, gelince göreceğim artık. yorum paylaşırım

formam bugün geldi, ben beğendim. rengi bana göre soluk değil. bir de isim ve rakam yazdıra bilseydim tadından yenmezdi :)

ender

Arkadaslar bugun 2 adept forma Sipariş edecegim. Siyah dusunuyordum. Samsundan Bir arkadas yakasinin iyi olmadigini soyledi. Sizin tavsiyeniz nedir? Siyah mi kirmizimi ?

maço

Alıntı yapılan: ender - 01 Eylül 2019, 19:07:57Arkadaslar bugun 2 adept forma Sipariş edecegim. Siyah dusunuyordum. Samsundan Bir arkadas yakasinin iyi olmadigini soyledi. Sizin tavsiyeniz nedir? Siyah mi kirmizimi ?
Kırmızı gayet iyi bence

5trawberry

Alıntı yapılan: ender - 01 Eylül 2019, 19:07:57Arkadaslar bugun 2 adept forma Sipariş edecegim. Siyah dusunuyordum. Samsundan Bir arkadas yakasinin iyi olmadigini soyledi. Sizin tavsiyeniz nedir? Siyah mi kirmizimi ?
Ben M beden giyiniyorum. Çubuklu M aldım normal oldu. Siyahta da M denedim birazdaha slim duruyor siyah çok sıkmıyor ama daha yapışıyor eğer vucut hatlarınız iyise siyah daha iyi duruyor.
Siyahın yakası bana göre iyiydi omuz bölgesinden kavrıyor vücudu. Renk tonları konusuna gelince kesinlikle tanıtımdakiler gibi kaliteli durmuyor. Soluk. Çubukluda daha bariz.

ender

190 cm boy 120 kilo sanırım kırmızıyı öneriyorsunuz:)

maço

mehmet yılmaz

Kırmızıyı bilmiyorum ama beyaz ve siyah slimflit... Normalde L olurken bunlarda XL aldım, öyle oldu. Forma alırken bir beden büyük alın bence.

Ollivanders

Bu arada siyah forma sahada çok güzel duruyordu.

Stoper

Yakında formalar tanıtılacak.
55. yıla özel forma olacak sanırım.