Adnan ölmez anjiyo oldu

Başlatan þirinler_1965, 09 Nisan 2006, 18:13:16

« önceki - sonraki »

þirinler_1965

Samsunspor Kulübü Başkanı Adnan Ölmez, kalp spazmı geçirerek hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı.

Başkan Adnan Ölmez, sabah saat 06.00 sıralarında evinde geçirdiği kalp spazmı sonucu, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada gerekli müdahalenin yapılması sonucu anjiyo olan ve yaklaşık 4 saat yoğun bakım ünitesinde tutulan Başkan Ölmez'in tedavisi, Kordiyoloji Servisi'nde sürüyor.

Samsunspor-Konyaspor maçı için Samsun'a gelen Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan, OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Adnan Ölmez'i ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Ahmet Şan, Başhekim Prof. Dr. Tayyar Cantürk'ten Başkan Ölmez'in sağlık durumu ile ilgili bilgi aldı. Yrd. Doç. Dr. Mustafa Yazıcı, yaptığı açıklamada, Başkan Adnan Ölmez'in strese bağlı kalp spazmı geçirdiğini ve anında müdahale ettiklerini belirterek, aksi takdirde kalp krizi geçirebileceğini söyledi. Başkan Ölmez'in bir süre hastanede tedavi altında tutulacağı öğrenildi.
09.04.2006

ölsün serefsiz ihale alamadıya ondan kalbi tutmuştur
TAKIM DÜŞTÜ BİZLER ÖLDÜK SENDE ÖL ÖL ÖL ÖL ÖL ÖL ÖL....

timur55

adnan ölmez size para vermıyo dıye böyle yapıyosunuz dimii.ismail uyanıktan paraları alırken iyidi dimii.işte siz bu kadar samsunsporlusunuz..gecmıs olsun başkan hep yanındayız..

ngonge

kalp krizi geçirmiş adama da öl öl öl denmez ki kardeşim. karşındaki insan; çocukları, ailesi var. senin ailenden birinin başına böyle bir şey gelse idi hoşuna gider miydi bu?

samsunsporlu olmak orada burada bağırmaktan ibaret değildir. taraftarlarımız insaniyetini kaybettikten sonra  diyarbakır dan ne farkımız kalır?
başkan yalnışlar yapmış olabilir ama o da insandır bir kere.

geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyi olur.

yönetici

timur55 kimin kime para verdiğini nereden biliyorsun?
insanları bu şekilde töhmet altında bırakma
yukarıdaki mesaja katılmayabilirsin öfkeyle belki bazı yanlış tepkiler gösteriliyor
ama insanların samsunsporluluklarına böyle laf etmek "para almakla" falan itham etmek çirkin.. sadece bu tür polemiklerde değil Samsunspor hakkında da yazılarını görseydik dediklerini dikkate almak daha mümkün olurdu.
Alıntı yapılan: "ngonge"kalp krizi geçirmiş adama da öl öl öl denmez ki kardeşim.

üzüntü tepkiye dönüşüp ifade edildiği zaman insan haklıysa da haksız duruma düşüyor böyle sözler doğru değil haklısın. geçmiş olsun maç öncesinde rahatsızlanıp anjiyo olmuş ..

jean

vay anasini adam kalp kiziri gecirmis takiminin yuzundendir ne olacak baska

samsunkral

başkanımıza kimse laf etmesin ama onun işi bence futbol değil o kadar para harcadılar doğru dürüst adam alamadılar bide Kais'i yolladılar adam çaktı bize bu hafta bi tek mehmet polat iş yapıyo

RenTinRen

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"eger bir kişiden para aldıgımı kanıtlamazsan SEREFSİZSİN ADAM DEGİLSİN bu benim fikrim şirinler lede bir alakası yok

ÖLSÜN YİNE SÖYLÜYOM ADNAN ÖLMEZ ÖLSÜN

herkes fikrime saygı duysun

arkadaşım bak ben de adnan  ölmezi pek sevmiyorum tamam adam yanlış işler yapmış olabilir , ama  gidipde ölsün diye lanet okumak çok yanlış bir davranış, tamam ozaman SEN ÖL

HERKEZ FİKRİME SAYGI DUYSUN

Serdar

Şirinler 1965 sana yazıklar olsun!
Seninle aynı takımı mı tutuyorum yuh...
Herşeyden öte iyi veya kötü bişeyler yapmaya çalışan ve bu uğurda stresten yoğun bakımda tedevi gören birine nasıl öl dersin. Yazık çok yazık...
Başkana bu mübarek gecede geçmiş olsun diliyor, allahtan acil şifaler diliyorum.

Gurbetci Bülent

YOOOOO öyle basit degil bu is yok hemen ölmek ölüpde kacmak yok bu dünyadan önce samsunsporu bu hale nasil getirdin onu anlat önce takimi düzelt ondan sonra neyaparsan yap ölürmüsün kalirmisin cokda umrumda bu takima cooook baskanlar geldi gitti sen gidecen elbet ama öyle kolay yok hemen ölmek

Serdar

Alıntı yapılan: "Gurbetci Bülent"YOOOOO öyle basit degil bu is yok hemen ölmek ölüpde kacmak yok bu dünyadan önce samsunsporu bu hale nasil getirdin onu anlat önce takimi düzelt ondan sonra neyaparsan yap ölürmüsün kalirmisin cokda umrumda bu takima cooook baskanlar geldi gitti sen gidecen elbet ama öyle kolay yok hemen ölmek

bülent ; öncelikle konuşma adabını ve kullandığın cümleleri daha iyi seçmeni tavsiye ediyorum.normal hayatında çok küfür edebilirsin o senin sorunun ama burası bir forum herkes senin küfürlerini okumak zorunda değil.
bu takımın bu hala bir yılda geldiğini iddia ediyor ve bu yüzden de adnan ölmeze saçma sapan sözler ediyorsan bu senin kara cahil olduğunu gösterir.insan olan bu lafları etmez,bu kadar mı kalbiniz karardı.adam ölüyor belki de can çekişiyor dediğin lafa bak ya.allah kimsenin başına vermesin.onun ailesi çoluğu çocuğu şu an ne durumdadır biliyormusun sen.yazıklar olsun,senin bu yazılarını okukca insanlığımdan utanıyorum. sen 1 yıldan beri samsunsporlusun galiba.
lütfen admine rica ediyorum yazımı makaslamasın.

dr_ahmet

Öncelikle insan olarak Adnan Ölmez'i tanımıyorum. 1 kez Gençlerbirliği-Samsunspor maçında tribünde gördüm. Yanında dolaştırdığı iki hanzo kılıklı adamla  birlikte ve şahsen başkanın tipine çok ısınamadım. Bana göre başkan ağırlığı da yoktu tipinde. Sonra maçlardan sonraki görüntülerde izledim başkanı; sıradan taraftarlarla aynı cümleleri kullanan takıma duruşuyla sahip çıkamayan bir ifadeye sahipti bana göre. Sonuç olarak Allah biliyor bir türlü ısınamadım adama...
Ancak ne olursa olsun insan insandır. Ve insan sağlığı herşeyden özellikle de futboldan üstündür. Bu sebeple insan sağlığına kasteden kelime ve cümleleri doğru bulmuyor ve kınıyorum. Adnan Ölmez'e acil şifalar diliyorum. Saygılarımla...

yönetici

Alıntı yapılan: "Serdar"
lütfen admine rica ediyorum yazımı makaslamasın.

herkes kurallara uygun yazsa da biz de makaslamasak..
yazısı ilk editlenen de sen değilsin.

biz de makaslamaktan editlemekten zevk almıyoruz ama küfür eden de hakaret eden de çıkıyor.
kimsenin düşüncesine karışmak gibi bir niyet yok. açıklamak zorunda kaldım şimdi;
yazılarından sadece bir diğer kullanıcıya "sen insan değilsin" şeklindeki hakaretin editlendi.

soğukkanlı bir şekilde yazalım, herkes için söylüyorum..

üye olurken "kuralları okudum kabul ediyorum" seçeneği var.
ne kadar sorumlu yazansa da o bulunamayınca sorumlu burayı idare eden oluyor. sonra insanlar yine bize tepki gösteriyor. lütfen zor durumda bırakmayın takımın durumuna mı üzülelim böyle şeylerle mi uğraşalım işimiz gücümüz de var. özellikle de foruma salt bu gibi polemiklere müdahil olarak yazanların samimiyetine inanmak zor oluyor. herkes birbirini anlamaya gayret etmeli.

KotuCocuk55

Tabiki adnan ölmez'e acil şifalar diliyoruz!
İnşallah en kısa sürede sağlığına kavuşacak!

Gerçekten can sıkıcı bir konu,bu kadar sıkıcı olayın üstüne olması daha da kötü tabi!

Hepsinin yanında serdar kardeşime özellikle belirtmek isterim tabiki samsunspor bu sene bi senede bu hale geldi! Bu adamlar hiçbişe yapmadan geldiklerinden bari eski yöneticilere saldırdılar!

Sene başında siz vardınız,devre arasında siz vardınız,şabanıda erdoğanıda siz kovdunuz! Mİlletin 4-5 haftada takım kurtardığı yerde siz bir sezonda hiç bir sistemi oturtamadınız!

Lütfen artıkbu aciz yönetimin hatalarına,geçmiş yılları kılıf yapmayalım.

Gurbetci Bülent

Serdar ben samsunsporun maclarini izledigim zamanlarda sen daha süt iciyordun aslanim , sen nerden bilcen benim ne kadar samsunlu oldugumu.
hem yazimi iyi oku cahil sensin okumayi ögren ben adam ölsün demiyorum.
hem sen onun avukatimisin sanane ben fikrimi söyliyorum sen istersen fikrime katil yada katilma bana cevap verme mecburiyetin yok.
Takim düsmüs senin ne umrunda evet benim icim karariyor takimin haline sen keyfine bak tadini cikar düsmemisin.
Süper bir samsunspor taraftarisin helal olsun

Serdar

Alıntı yapılan: "Gurbetci Bülent"Serdar ben samsunsporun maclarini izledigim zamanlarda sen daha süt iciyordun aslanim , sen nerden bilcen benim ne kadar samsunlu oldugumu.
hem yazimi iyi oku cahil sensin okumayi ögren ben adam ölsün demiyorum.
hem sen onun avukatimisin sanane ben fikrimi söyliyorum sen istersen fikrime katil yada katilma bana cevap verme mecburiyetin yok.
Takim düsmüs senin ne umrunda evet benim icim karariyor takimin haline sen keyfine bak tadini cikar düsmemisin.
Süper bir samsunspor taraftarisin helal olsun

Bülent sen benim kaç yaşında olduğumu nerden biliyorsun ASLANIM!
YOOOOO öyle basit degil bu is yok hemen ölmek ölüpde kacmak yok bu dünyadan önce samsunsporu bu hale nasil getirdin onu anlat önce takimi düzelt ondan sonra neyaparsan yap ölürmüsün kalirmisin cokda umrumda bu takima cooook baskanlar geldi gitti sen gidecen elbet ama öyle kolay yok hemen ölmek

Hem bu yazıyı yazıyorsun hemde ölsün demedim diyorsun.bari yazdıklarının arkasında dur.seninle samsunsporluluk konusunda sidik yarıştırmam komik olur,burası da yeri değil zaten.
bi yazdıklarıma saygı duyun furyasıdır gidiyor! o zaman sende benim yazdıklarıma saygı duy da cevap yazma,sen cevap yazıyorsan benim yaptığım gibi saygı duymamış oluyorsun.
adnan ölmezin başkanlık vasfını tartışmıyoruz burada.onun başarılı olmadığı şu anki ligdeki konumumunzla ortada.onu savunan avukatlığını da yapan yok.ama takımın bu hale gelmesinde salt onu suçlamak ne kadar mantıklı onu da kamuoyunun takdirine bırakıyorum.
benim bu topicte üstünde durduğum ve avukatlık olarak algılanan insanlık duygularımın yoğunluğudur,o duygular da sende yoksa bu sefer saygı duyuyorum kusura bakma.