80'lerden fotoğraflar..

Başlatan edmontdante, 15 Ekim 2007, 17:36:04

« önceki - sonraki »

serdaryavuz

aynen katılıyorum sana
Alıntı yapılan: europe_55 - 18 Nisan 2009, 23:29:48
Insan su fotograflari görünce nereden nereye diyor...
Ey gidi koca Samsunspor!!!
Bir zamanlar 1. Lig´de sampiyonluk kovalayip, istanbul takimlarinin korkulu rüyasi iken, simdi 2.ligde maalesef ligde kalmaya oynuyor :( :( :(

Insallah bundan sonra bir birlik ve beraberlik saglanir da, önümüzdeki sezon acilisini YZY yapar ve hedefimiz sampiyonluk olur...

MeL_55

24 Nisan 2009, 22:22:31 #196 Son düzenlenme: 03 Eylül 2009, 02:34:02 edmontdante

sadece55

yaman55

Alıntı yapılan: erdo55 - 01 Mayıs 2009, 18:33:44
saçlar bombaymış cidden

bitane bile kel yok :D mankenlik ajansımı samsunspormu belli değil

sadece55

birde bizim kaleci hakkaten çok korkunç bir adammış fiziği sağlam

SamsunluReis

1. sayfadan berii hepsinee baktım ve hepsii süperr hepsii çokk güzelll inşş eskii günlerdekii gibii olacakk bu takımm inşş

edmontdante

1985-86 sezonundan bir tribün fotoğrafı  buldum.Ankaragücü deplasmanı Tanju'nun attığı golle 1-0 kazanmışız.Fotoğrafı aldığım arkadaşım kale arkasının tamamının ve kapalı ile açık tribünün yarıya yakın kısmının SAMSUNSPOR taraftarı olduğunu söyledi.Bu akşam eklemeye çalışacağım

mehmet yılmaz

Heyecan ve merakla bekliyoruz...

edmontdante

Cep Telefonuyla çekip ekledim çok iyi olmadı.Daha sonra daha düzgün bir şekilde tekrar ekleyeceğim

1985-1986 Ankaragücü-SAMSUNSPOR:0-1

Clint_Eastwood

Paylaşım için teşekkürler edmontdante... Bu resimleri görüp de duygulanmamak elde değil... Ayrıca Mert'in de dediği gibi tribünler gerçekten daha kırmızı beyazmış...

Kais

gerçekten düzgün bir resim.teşekkürler paylaşım için.benim gibi yaşı 19 20 olanlar için altın değerinde fotolar var gerçekten.

edmontdante

Şu Formanın Şu Renklerin güzelliğine bak.Tanju,seni bir tek bu halinle seviyorum.

**KaR6**

üstteki formadan vardı bende abi, 5 numara..

Turuncu

15 Ocak 2010, 22:43:12 #208 Son düzenlenme: 15 Ocak 2010, 22:44:06 Turuncu
Şu Formanın Şu Renklerin güzelliğine bak.Tanju,seni bir tek bu halinle seviyorum.

[/quote]

Abi cidden cok guzel forma ya  :D

YaşarDoğu