80'lerden fotoğraflar..

Başlatan edmontdante, 15 Ekim 2007, 17:36:04

« önceki - sonraki »

kaan

edmontdante  resimler gerçekten çok güzel emeğine sağlık en yakın zamanda bunların hepsine samsunspor biz logosunu eklemeliyiz diye düşünüyorum.

Birde takım fotoğraflarımız varmı seromoni veya posterlik? Eski yada yeni farketmez?

mehmet yılmaz

abi fotoğraflar çok güzel gerçekten de... Şu maratonda tellere yapışmış insanlara bak, hepsinde de 4-0'ın mutluluğu olacak maç sonunda.

Bir de şu işaretlediğim FB'li topçuya bakar mısınız? Adam futbolcudan çok fabrika bekçisine benziyor :) FB'nin formasında amblem bile yok, ne kadar da düşmüşler karşımızda!

sadece55

Hakkaten eleman komikmiş abi

Cadde55

Geçen akşam trt3 de 85-86 sezonu maçlarını gösteriyordu, Sakarya ile yaptığımız maçta spiker Sakaryanın kümede kalma mücadelesi verdiğini, bizim ise ilk üçe oynadığımızı söyleyince bir tuhaf olmuştum, ne günlerdi be

Clint_Eastwood

80'leri ve 90'ları gören kuşak için 2000li yılların Samsunsporunu görmek o kadar hüzünlü...   :'(

Kadir ÇELEBİ

90 yıllardan bir gazete sayfası içerik olarak burada o dönemin yıldızları yıldız adayları arasında gösterilen bir çok futbolcumuzun hangi şartlarda kulüp bünyesine dahil edildiği ve bunun mimarları olarak İsmail Uyanık Tarık Kaptan ve Gigi Multescu hakkında gazete övgüler yağdırıyor..

Şimdiki dönemimiz neden böyle olmasın Tarih tekerrürden ibaret.

edmontdante

1992-1993 sezonu -Finaller bitmiş Ankara'dan Samsun'a dönüyorum otobüsle.Gazete aldım okumak için.Spor Sayfasında " DİNAMO SAMSUN " yazıyor bu ne dedim.Bir baktım Timofte ve Hanganu'ya Kırmızı-Beyaz forma giydirilmiş.Munteanu söylentileri var.Olaylar nerelerden dönüyor belki Munteanu'yu alabilsek Hanganu'nun ailevi sıkıntıları olmasa bir de iyi bir kalecimiz olsa Haselbenk kadroya dahil edilse şampiyonluk bile gelirdi.

beşnumara

Alıntı yapılan: edmontdante - 13 Şubat 2009, 00:56:21
1992-1993 sezonu -Finaller bitmiş Ankara'dan Samsun'a dönüyorum otobüsle.Gazete aldım okumak için.Spor Sayfasında " DİNAMO SAMSUN " yazıyor bu ne dedim.Bir baktım Timofte ve Hanganu'ya Kırmızı-Beyaz forma giydirilmiş.Munteanu söylentileri var.Olaylar nerelerden dönüyor belki Munteanu'yu alabilsek Hanganu'nun ailevi sıkıntıları olmasa bir de iyi bir kalecimiz olsa Haselbenk kadroya dahil edilse şampiyonluk bile gelirdi.
aaaaahhh aaaahhh. keşke gerçekleşseydi abi ama  yine de o pastadan bize pay vermezlerdi.

Clint_Eastwood

Alıntı yapılan: edmontdante - 13 Şubat 2009, 00:56:21

O dönemi çok iyi hatırlıyorum Timofte ve Hanganu'nun imza töreninde çekilen resimler nasıl da havaya sokmuştu şehri... OVIDIU CORNEL HANGANU Romanya ligi gol kralı olmuştu ama alışma dönemini atlatamadı ailevi sorunlardan dolayı ayrıldı, sanırım 1 gol atmıştı o da 1-1'lik gs maçıydı... Dorinel MUNTEANU o dönemki Romanya Milli takımının -özellikle 1994 dünya kupası -altın generasyonundandı... Gelseydi çok farlı konumlara erişebilirdik... Zaten halen fulbol oynuyor aynı zamanda hocalık da yapıyor... 137 kezle en çok milli olan Rumen...

edmontdante dediğin gibi kaleci sıkıntısı yaşıyorduk o dönem, Murat çok yetersizdi, keşke Stelea bir sene önce gelseydi...

samsunmania

Evet Hanganu GS ye çok güzel bir gol atmıştı. KArşı karşıya kalıp ters köşeye yatırmıştı kaleciyi. Romenler uyum sağlasaydı çok iyi olacaktı ama olmadı.
Stelea da çok farklı bir kaleci idi. İmkansızı kurtarır, beleş golleri yerdi. Bir de son dk mağlupsak kornerlere gelirdi. Cezamız nedeni ile Ankara'da oynayıp Altay'a 1 0 yenildiğimiz maçta 2 kez kornerden gol atmaya gelmişti.

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 16 Şubat 2009, 00:33:56
Evet Hanganu GS ye çok güzel bir gol atmıştı. KArşı karşıya kalıp ters köşeye yatırmıştı kaleciyi. Romenler uyum sağlasaydı çok iyi olacaktı ama olmadı.
Stelea da çok farklı bir kaleci idi. İmkansızı kurtarır, beleş golleri yerdi. Bir de son dk mağlupsak kornerlere gelirdi. Cezamız nedeni ile Ankara'da oynayıp Altay'a 1 0 yenildiğimiz maçta 2 kez kornerden gol atmaya gelmişti.

Çok iyi hatırlıyorum bu maçları birde zeytinburnu maçında 2-0 öndeyiz rakip takım havadan etkisiz bir top gönderdi kaleye doğru Stelea Meşhur şapkasını top havadayken çeviriyor artislik yapıyor top yaklaştı ellerini açtı top ellerinin arasından geçip gol olmuştu :)

edmontdante

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 16 Şubat 2009, 00:33:56
. Cezamız nedeni ile Ankara'da oynayıp Altay'a 1 0 yenildiğimiz maçta 2 kez kornerden gol atmaya gelmişti.

Ben de oradaydım kardeş o gün ama yanlışlıkla Altay'a ayrılan yere gitmişiz.Zaten 3-5 kişi vardı Altay'lı

samsunmania

Alıntı yapılan: edmontdante - 16 Şubat 2009, 13:20:38
Ben de oradaydım kardeş o gün ama yanlışlıkla Altay'a ayrılan yere gitmişiz.Zaten 3-5 kişi vardı Altay'lı

Sana bir şey diyeyim de gül. Ben de yanlışlıkla 3-5 Altaylının bulunduğu tribüne girmiştim. Kesin yan yanaydık o zaman. Beraber seyrettik adamlarla maçı :D :D

mehmet yılmaz

3-5 Altaylı diyorsunuz. Siz ikinizi çıkarsak 1-3 Altaylı kalıyor geriye  ;D

Altaylı futbolcular maç sonunda taraftarımızın varlığı bizi gaza getirdi demişti, utanın be, abi dedik bağrımıza bastık, Yusuf Ziya gibi birşeymişsiniz ikiniz de!  ??? :P ;D

Kaya