80'lerden fotoğraflar..

Başlatan edmontdante, 15 Ekim 2007, 17:36:04

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

samsunmania

Samsuni şu fotoları görünce içim yanıyor.Ne idik,ne hale geldik anlamak mümkün değil. Sanki kötü bir kabus görüyoruz. Ama uyanamıyoruz. Bir çıkış yolu vardır inşallah. Sabırla, azimle bekliyoruz.

jean

su haberleri gorunce kahroluyorum adeta o seneki sampiyonlugumuzu elimizden almasalardi bir kere bari olsaydik bizmle mezara kadar giderdi o basari adaletsiz turkiye liginde bogulduk ne yazikki

kuzey55

25 binin üzerinde ve samsunspor için rekor sayılabilcek seyirci önünde oynanan maçta.....

guvensolmaz

Alıntı yapılan: kuzey55 - 24 Ekim 2008, 01:14:14
25 binin üzerinde ve samsunspor için rekor sayılabilcek seyirci önünde oynanan maçta.....

dostum, yemin olsun 2 saat kala kapılar kapanırdı. 2 saat kala... ve şehirde maç varken esnaf kepenk kapatırdı,,deplasmandan dönerken takım ankara yolunda karşılanırdı..

gozgoz yýlmaz

Sabah ezanıyla bilet için sıraya girilirdi. Hatta bazıları battaniye ile gider stat etrafında yatardı. Kamyon kasalarındaki insanlar Çarşamba'dan, Ladik'ten, Amasya'dan maça gelirlerdi. Maç 13'teyse 9'da kapılar kapanırdı. Beton zemin üzerinde 20.000'den fazla taraftar olurdu her maç.

Kaya

ben bir fener maçında stada 8 saat önceden girdiğimi hatılrıyorum çok fenaydı çok nerde o eski günler

Yalnızca BİZ

Bir galatasaray maçında sabahtan gitmiştik maça... Bekle babam bekle... Ey gidi günler ey...

edmontdante

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 31 Ekim 2008, 01:01:39
. Beton zemin üzerinde 20.000'den fazla taraftar olurdu her maç.

O beton tribünlerde kimse oturarak maç izlemezdi.Ta ki bu koltuklar kondu o zaman taraftarın heyecanı da bitti.Ben bunu bilir bunu söylerim.Keşke  yine beton olsa  tribünler çocuklar karton satsalar ama  UEFA kriterleri tutturuldu gidiyor.O omuz omuza ayakta izlediğimiz maçlarda  insan maça daha çok konsantre oluyordu daha çok kaptırıyordu kendini.

guvensolmaz

Bu arada ilk sayfayı gördüm de, resimdeki harbiden ORHAN ABİ... ALLAH rahmet eylesin..

edmontdante

Benim arşiv tükendi beyler .Yok mu elinde fotoğraf olan..

kumköylü ahmet

resimler icin emegi gecenlere tesekkurler

mehmet yılmaz

Samsunspor 1987
Muhtemelen bir Beşiktaş deplasmanı ( Emin değilim )

Efsane kadrodan o hafta Savaş yok, yerine Ercüment oynamış.

Muzaffer - Yaşar - Yuvanovski - Fatih - Zafer - Orhan
Emin - Ercüment - Rıfat - Erol - Tanju

Bu da 1985 yılındaki bir galibiyet yemeğinden

Emin Abi asker olsa gerek, saçlar 3 numara. Faith Uraz var, antrenör Fahrettin Genç; Levent Eriş'i kes ( Zonta gibi giyinmiş :) Yaka, bağır açık... )

Bu fotoğraf ise 1982 yılına ait. İkinci Ligi şampiyon bitirmişiz ve tur atıyoruz.

Kaya

harika resimler harika anılar teşekkürler samsuni abi

jean

fazla kims eyok demekki futbol yeni yeni yayiliyorud o donemde