80'lerden fotoğraflar..

Başlatan edmontdante, 15 Ekim 2007, 17:36:04

« önceki - sonraki »

jean

o donemdeki futbol cok zevkli olsa gerek simdikiyle alakasi yok uzaktan yakindan

mehmet yılmaz

Emin Kar ve Tanju Çolak 1982 yılı 2. lig şampiyonluk Kupası ile

edmontdante

Elinde başka foto olan var mı arkadaşlar.KAR6 bekliyoruz sende vardır

mehmet yılmaz

1986-87 sezonu; İstanbul'da Galatasaray'a karşı oynadığımız tarihi maç. Kazansak büyük ihtimalle şampiyonduk!

HoliganSamSunLu

keşke samsunsporumuzu tekarar şampiyonluk mücadelesinde görebilsek

FaT1h

olcak o büyük güzel günler tekrar gelcek samsunsporumuz

HoliganSamSunLu

inşallah gardaş biz görürüz

**KaR6**

babamın sakallara bak ;D ben de su an öyleyim, kesmim bari ;D

mehmet yılmaz

Galatasaray'ı Mete'nin golüyle 1-0 yendiğimiz maçtan...

Mert

1. sayfadan beri bakıyorum resimlere gerçekten çok duygusal.O günler geri gelecektir inşallah.Efsane Samsunspor...

samsunmania

09 Ekim 2008, 00:00:19 #130 Son düzenlenme: 09 Ekim 2008, 00:06:11 samsunmania55
İstanbul'daki Galatasaray maçı. Samsunspor'un dönüm noktası. Yensek kesin şampiyonuz. Ama olmuyor. Neden mi? Çünkü Tanju ve Savaş zihisel olarak çoktan GSli olmuşlardı bile.Takımın ahengi bozuldu. Hakemler tamamen Samsunspor aleyhine çalıştı. Kendi sahamızda Sarıyer ve Orduspor'a da yenildik ve ancak 3 ncü olabildik. Dönemin federasyon başkanı kim?
Ali Uras. Peki kim bu şahıs? 1979-86 arası Galatasaray başkanı. Denklem çok basit değil mi arkadaşlar. Resmen şampiyonluğumuz GASP edildi. İlginçtir kendisi de Sinoplu.
Bunları nereden biliyorum sizlere de söyleyeyim arkadaşlar.Babam o tarihlerde Menteşoğlu Başkanlığındaki yönetimde idi. Yani olayları bire bir yaşadım ben. Hakemlerin özellikle Samsundaki maçlarda nasıl katliamlar yaptıklarını babam hala anlatır. Bizim düştüğümüz seneki Kayserispor maçı, olaylı Trabzon maçı gibi. İnşallah o güçlü günlere tekrar döneriz. Genç arkadaşlarımın da bu zevki, arkayı fenerleyelim nidalarını duymalarını çok isterim.

Kaya

Alıntı yapılan: samsuni - 08 Ekim 2008, 15:10:25

1986-87 sezonu; İstanbul'da Galatasaray'a karşı oynadığımız tarihi maç. Kazansak büyük ihtimalle şampiyonduk!

kazansak mı abi heyt bee o takım istese ve bazı güçler engel olmasa evire çevire yenmezmiydik biz o takımı

samsunmania

Alıntı yapılan: 35ama55 - 09 Ekim 2008, 00:37:45
Abi yapmayın üzülüyoruz anlatmayın  :-[ göremedık o günleri en büyük heyecanlarımız ligin son haftalarında düşmemeye oynayan bir takımdı ... 3-0 lık FB 4-0 lık bjk ve 1-0 lık GS düştüğümüz senede 3-1 lik TS galibiyeti dışında birşeyler yaşayamadık ....

İnşallah o günler geri gelecek zaten canım kardeşim. Şu üzerimizdeki ölü toprağını bir atsak.

jean

ya o seneki sampiyonlugu kaptirmasaydik olene kadar giderdi bu mutluluk amatorede dussek gab yemezdik adaletsiz turkiye ligi biizde etkledi ne yazikki

Pergani 55

Tanju gibiler oldugu müddetçe Anadoluya şampiyonluk haram. o senelerde bir şanş yakalamıştık Tanju ve Savaş içine etti bir daha da gelmez çünkü mafya işi eline iyice almış İstanbul dışına şampiyonlugu vermez artık