80'lerden fotoğraflar..

Başlatan edmontdante, 15 Ekim 2007, 17:36:04

« önceki - sonraki »

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 17 Şubat 2009, 01:31:43
3-5 Altaylı diyorsunuz. Siz ikinizi çıkarsak 1-3 Altaylı kalıyor geriye  ;D

Altaylı futbolcular maç sonunda taraftarımızın varlığı bizi gaza getirdi demişti, utanın be, abi dedik bağrımıza bastık, Yusuf Ziya gibi birşeymişsiniz ikiniz de!  ??? :P ;D

Bu kadar da ağır hakaret mi edilir be kardeşim. Yenilir yutulur şey değil.  :D :D

Kais

dün trt-3 müydü ne ''Bir Zamanlar Ligimiz'' diye bir program vardı 85-86 sezonu  maçlarını gösteriyordu biraz geç açmışım ben ama Samsun'un 3 maç özetini gördüm skorlar şu : Samsunspor-4 Altay-0   Kocaeli-0 Samsunspor-2 birde Samsunspor-1 Sarıyer-0 ....

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 17 Şubat 2009, 18:42:12
Bu kadar da ağır hakaret mi edilir be kardeşim. Yenilir yutulur şey değil.  :D :D

Harbiden ya, kantarın topuzu kaçmış! Her ne kadar Samsunspor'un Altay'a yenilmesine sebep olduysanız da özür dilerim, bu kadar sert girmemeliydim. ??? ( Bu arada kalan 1-3 kişiden birinin  de YZY olduğu iddiaları var  ;D )

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 17 Şubat 2009, 19:07:27
Harbiden ya, kantarın topuzu kaçmış! Her ne kadar Samsunspor'un Altay'a yenilmesine sebep olduysanız da özür dilerim, bu kadar sert girmemeliydim. ??? ( Bu arada kalan 1-3 kişiden birinin  de YZY olduğu iddiaları var  ;D )

YZY buz hokeyine ilgi duyuyor kardeşim. Futbolla arası yok, Samsunspor deyince alerjik bir reaksiyona maruz kalıyormuş. :D :D

edmontdante

Olsun Samsuni en azından "Hatta Büyük diyen sen Altay diyen  samsunmania55 di" dememişssin

mehmet yılmaz

Abi az daha sıkışıtırsam üçlü de çektirdik diyeceksiniz hani, biz de eskilerdensiniz diye saygı duyuyorduk size ama maraton başkan duymasın, onu diyeyim yani.

samsunmania

18 Şubat 2009, 00:36:00 #186 Son düzenlenme: 18 Şubat 2009, 00:42:44 samsunmania55
Alıntı yapılan: edmontdante - 17 Şubat 2009, 23:26:55
Olsun Samsuni en azından "Hatta Büyük diyen sen Altay diyen  samsunmania55 di" dememişssin

Kardeşim 8 yıldır İzmirdeyim daha demedim çok şükür. Samsuniden intikamımızı alacağız elbet. >:( ;D
Bizi YZY ye benzetmesi daha kötü. Samsunspora ilgisiz,takımımızın kötülüğünü isteyen bir Sammsunlu!!!

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: edmontdante - 16 Şubat 2009, 13:20:38
Ben de oradaydım kardeş o gün ama yanlışlıkla Altay'a ayrılan yere gitmişiz.Zaten 3-5 kişi vardı Altay'lı

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 16 Şubat 2009, 21:11:06
Sana bir şey diyeyim de gül. Ben de yanlışlıkla 3-5 Altaylının bulunduğu tribüne girmiştim. Kesin yan yanaydık o zaman. Beraber seyrettik adamlarla maçı :D :D

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 18 Şubat 2009, 00:36:00
Bizi YZY ye benzetmesi daha kötü. Samsunspora ilgisiz,takımımızın kötülüğünü isteyen bir Sammsunlu!!!

Yorumsuz! :)

samsunmania

esedullah

kaptan 55

insanının gözleri doluyo valla ellerinize sağlık

kıbrıslı_mete

ağlamak istiyorum ya ben eski samsunsporumuzu istiyorum yine öz evlatlarımızla coşmak istiyorum bize samsunlu veya bölgenin adamı yaramış hep bundan sonra da böyle olsa ya

kaptan 55

kýrmýzýbeyaz55

11 Nisan 2009, 18:50:39 #193 Son düzenlenme: 21 Mayıs 2009, 21:20:20 kýrmýzýbeyaz55
siyah önlüklü ilkokul yıllarının silgi defter kokuları gibi 19 mayıs stadyumundaki köfte dumanının sigara dumanıyla harmanlandığı o egzotik :D koku unutamadıklarımdan..

europe_55

Alıntı yapılan: samsuni - 18 Nisan 2009, 23:00:05
Yerel seçim bittiğine göre rahatlıkle ekleyebiliriz artık; 1987 olması lazım. Dönemin Belediye Başkanı K. Vehbi Gül, sezon açılışında.

Insan su fotograflari görünce nereden nereye diyor...
Ey gidi koca Samsunspor!!!
Bir zamanlar 1. Lig´de sampiyonluk kovalayip, istanbul takimlarinin korkulu rüyasi iken, simdi 2.ligde maalesef ligde kalmaya oynuyor :( :( :(

Insallah bundan sonra bir birlik ve beraberlik saglanir da, önümüzdeki sezon acilisini YZY yapar ve hedefimiz sampiyonluk olur...