Mustafa Sinecek

Başlatan mehmet yılmaz, 25 Mayıs 2008, 14:12:23

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

ben hatırlıyorum bir maçımız vardı içerde..hangi takım tam çıakramadım..sinecek giresunda oynarken giresun kocaeli ile oynuyordu bizimkini tam çıakramadım..Mehmet abi vewya goz goz abi mutlaka hatırlarlar..çok kalabalıktı maç o gün her zmanki gibi..kocaeli ile ikinci ligede  çekişiken..giresun kocaeli maçında sinecek ilk 11de başlamıştı..ve  bir topu direkten dönüp de maçta çok etkili olunca ilk yarı bitmeden mustafayı hemen kenarı almışlardı...ve giresun o maçı kocaeline  ilginç bir şekilde kaybetmişti...ne yazıkki o yıllarda smasunspsorumuz çok kuvettli olduğundan oynadığımız maçı ya 1-0 ya 3-0 tam aklımda kalmamış kazanmış ve kocaeline aldığı şaibeli galibeyet bir halta yaramamıştı..
babam hep kurtarıcı derdi onun için.. 70 den sona girer golünü atara yada attırırdı derdi..izleyemedik.inşallah bir gün bir yerlerden çıkar ve samsunsporumuza tekrar  katkısı olur....

Ertuğrul Sağlam

Olimpik milli, Özel maç
TÜRKİYE 3-0 JAPONYA

1. HAYRETTİN DEMİRBAŞ( GALATASARAY )   
2. HAYATİ SOYDAŞ( MKE ANKARAGÜCÜ )   
3. ŞENOL USTAÖMER( FENERBAHÇE )   
4. HAMDİ ZIVALIOĞLU( TRABZONSPOR )   
5. MÜCAHİT TARKAN YALÇINTAŞ( KONYASPOR )   
6. AYKUT CANİK( TRABZONSPOR )   
7. GÖKHAN KESKİN( BEŞİKTAŞ )   
8. MEHMET ÖZDİLEK( BEŞİKTAŞ )   
9. MUSTAFA SİNECEK( SAMSUNSPOR )   
10. NUSRET ERDİ DEMİR( FENERBAHÇE )   
11. ZEKİ ÖNATLI( BEŞİKTAŞ )   
Goller: Mehmet Özdilek-Şenol Ustaömer-N. Erdi demir

Yedekler arasında eski Samsunsporlu Yücel Çolak'ta var (Tanju Çolak'ın Kardeşi)

kaptan 55

en büyük şansızlığı menteşoğlu'nun bitik dönemlerine denk gelmesiydi.şu an tekkeköyspor'un hocası inşallah çok başarılı olur.

kalptenþimþek

kaptan 55