37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

kuzey55

yavşaksınız hepiniz.bizi küme düşürürken gol kaçırma yarışına girdiniz.haram zıkkım olsun aldığınız paralar.

cgr

Harbiden herif kupa golcüsü oldu ya la

kamuri

Musti

Kupa maçını izledim bizdeyken de böyle oynuyordu. En çok koşan, en çok top kazananlardan biriydi. Tabii ki üstüne katmış geliştirmiş kendini. Gol atabilmesi ekstra özelliği.

Bu kadar kızmaya hatta küfür etmeye ne gerek var. Bize geldiği takım belli. Bize kazandırıp gittiği takım belli.

Yolu açık olsun. İnşallah milli takıma kadar gider.

yirmiuc

bize kazandirdigi derken bonservis bedeli alinmadi sanirim.
kazandirdiklari :sabanin 1 sene kiralanmasi , abdulladirin yarim sezon kiralanmasi..

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

##kdc##

Süper Lig'deyken ben de çok söverdim, ancak unutmayalım ki düştüğümüz sezon herkes giderken Atilla ve Hakan kaldılar. Geçen sezonun ilk yarısında topladığımız 15 puanın bana göre herbirinde Hakan'ın emeği vardır.
Sivas'a gittiğine de üzülmüştüm bizim adımıza, Allah'ım yolunu açık etsin..
WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: yirmiuc - 22 Ocak 2014, 22:56:09
bize kazandirdigi derken bonservis bedeli alinmadi sanirim.
kazandirdiklari :sabanin 1 sene kiralanmasi , abdulladirin yarim sezon kiralanmasi..

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Miktarı tam olarak hatırlamamakla birlikte ( muhtemelen 150.000 TL ) bonservis alındı + Hakan Arslan'ın bizdeki bütün alacakları silindi. Toplamda 450.000 lira civarı olması lazım.
Ayrıca A.Kadir'in bize gelmesi parayla ölçülecek bir durum değil çünkü bence o sayede ligde kaldık.

Ayberk

Kim ne derse desin bu adam azmin zaferidir. Yetenekleri belli ama çalışması ve azmiyle bir yerlere geliyor, inşallah daha da iyi yerlere gelir. Bizdeyken de yürekten oynamadığı bir tane maç gösteremezsiniz, yaptığı hatalara hepimiz çok sinirlendik çok kızdık ama elinden gelenin 1 gram azını yapmadı bugüne kadar hep fazlasını yapmaya çalıştı.

Ayberk

Abi bu kadar yetenekle süper ligde oynayabiliyorsa bunu ya torpille açıklarsın ya da azimle, başka bir şeyle değil. Torpilli olmadığına göre?

AhmetDenizci

Sivasspor'un Kayserispor'u 3-0 yendiği maçta 2. gole hazırlayıcısı. Harika bir pas atmış.

brigand

Maçı izledim. Gol kaçırıyor belki ama sürekli pozisyon içinde, basan, koşan ve inanılması güç top dağıtan konumda. Sürekli ileriye destek veriyor. @seydo55 ben izlediğimizin Hakan Arslan olduğuna inanmıyorum : (

Jnr.Serkan

Sivasa muthis dinamizm katiyor ve saka gibi olsa da 10 numara pozisyonuna yakin oynuyor.her gol pozisyonunun icerisinde.Tribunler  kendisini cok seviyor, seydi abinin turk futboluna kattigi genc yetenek : )

AhmetDenizci

Bu hafta Kasımpaşa'ya gol atmış.

Jnr.Serkan

Bu sezon ki 9. golü : )

Furkan

Çamaşır makinası aldılar gol makinası çıktı.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free