Son İletiler

Sayfa1 2 3 4 ... 10
1
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Samsunspor.biz Genel Sohb...
Son İleti Gönderen emre - Bugün, 13:57:25
Bugün bir kız öğrenciye hangi takımlı olduğunu sorunca Samsunsporluyum dedi ve hemen başladı anlatmaya. Bizim okulun öğrencileri, Samsunspor'un seremonisine çıktığında o da Carlo Holse'nin elini tutmuş. Hemen odama posterini astım diyor. Annesi elini yıkamadı bir hafta dedi. 🙂

Çocuklar için ne büyük, ne güzel duygular. Ben sınıfta bir ton laf ile anlatmaya çalışıyorum bazen bu iş benim on katım daha etkili olmuş. Bu tarz etkinliklerin ne kadar önemli olduğunu anladım bir kez daha.
2
Maçlarımız / Ynt: SÜPER LİG 2023-2024 | 34....
Son İleti Gönderen jean - Bugün, 12:56:31
Hadi artik deplasmanda kazanip bitirelim su isi ne olur ne olmaz daha zorlu maclarimiz var
3
Maçlarımız / SÜPER LİG 2023-2024 | 34.HAFTA...
Son İleti Gönderen mehmet yılmaz - 22 Nisan 2024, 23:17:36
  27 Nisan 2024 - Cumartesi
  SAAT : 16.00
  Kasımpaşa RTE Stadı
  Beinsport

İlk golü biz atarsak kazanırız, bugüne kadar her deplasmanda olduğu gibi ilk golü biz yersek berabere biter. Büyük ihtimalle karşılıklı gollerin olacağı bir maç olur.
4
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Marius Mouandilmadji
Son İleti Gönderen 55.hakan - 22 Nisan 2024, 14:21:45
Mouandilmadji harici o pozisyonda topa sahip olamazdı fiziği ile aldı dolasıyla pozisyonu kendi yarattı ama son vuruşları kötü olduğu için atamadı ben de üzüldüm ama başlangıcı sonuyla kendi marifeti. Şunu da kabul etmek lazım Mouandilmadji yi bir forvetimiz yok maalesef.
5
Son İleti Gönderen jean - 22 Nisan 2024, 12:14:15
Bos kaleye atamadi saka gibi
6
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Teknik Direktör - Markus ...
Son İleti Gönderen brigand - 22 Nisan 2024, 09:30:03
Bir kaç oyuncu tercihi ve değişiklikler konusunda bir tık geç kalması dışında hocadan Allah razı olsun. Oyun planları, sahaya dağılım, taktik sadakat ve fizik kondisyon seviyesi açısından, takım kadrosunun sahip olduğu kapasitenin çok üstünde verim aldı, alıyor. Bu kadronun ligde kalması mucizevi bir başarı olacak. Ligi, takımları, sonuç alabilecek gereklilikleri hızlı çözdü ve sahaya yansıtılmasında oldukça başarılı oldu.
7
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Arbnor Muja
Son İleti Gönderen brigand - 22 Nisan 2024, 09:27:21
Maalesef beklediğimiz katkıyı alamadık. Seneye kalacak beklentilerimiz öyle görünüyor.
8
Son İleti Gönderen brigand - 22 Nisan 2024, 09:26:50
Bitiricilik ve hızlı düşünme konusunda bir yetenek sahibi değil. Fizik ve atletik gücüyle oldukça iyi mücadele ediyor, kafa toplarında üstünlük kurabiliyor bu sayede takım oyununa katkı sunuyor. Bitiricilik konusunda çıkabileceği seviye belki bir tık daha fazla olur. Daha fazlasını beklemek hayalcilik. Bu iş yetenek meselesi ve o da Marius da bu kadar mevcut. Çift forvet oynadığında yanındakine ve takıma katkısı mücadele gücünden dolayı çok artıyor. İlk tercih olmaya devam edecektir.
9
Maçlarımız / Ynt: SÜPER LİG 2023-2024 | 33....
Son İleti Gönderen brigand - 22 Nisan 2024, 09:23:34
Bu maçla beraber milli aradan önceki tempomuza geri dönmüş görüntü verdik. Kadro kapasitemiz lig seviyesinin altında. Ancak bazı oyuncular gerçekten kapasitelerini zorlayarak oldukça özverili performans sergiliyorlar. Tabi bunun aksi yönünde performans sergileyenler de var. Ntcham bunlardan biri. Maalesef oynadığı pozisyon ve üzerine düşen görevler ya ağır geliyor ya da bu kapasitede bir oyuncu değil. İnisiyatif almadan, fırsat geldiğinde de olumlu kullanamıyor. Ekstra katkı beklediğimiz konumdan katkı alamıyoruz. Ki zaten merkeze Emre geçtiğinde, Raman'ın sakatlığı sonrası Teit zorunlu olarak oyuna girdikten sonra ön alanda oyunu ele aldık. Hocanın bazı tercihlerini son 5 hafta nasıl şekillendireceğini merak ediyorum.

Diğer taraftan maçın son bölümünde fizik-kondisyon olarak Adana Demirspor oyundan düşerken, biz kondisyon seviyemizin ve tempomuzun ekmeğini yedik. Maçın genelinde gol pozisyonlara girdik ancak özellikle son bölümde baskı ve tempoyla hem golü bulduk hem de son dakikada maçı kazanabileceğimiz net bir gol kaçırdık. Bu tempomuzu son 5 hafta koruyabilirsek sahada istediğimizi alacağız.
10
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Yüksel Yıldırım - Başkan
Son İleti Gönderen 55.hakan - 21 Nisan 2024, 20:02:03
Şu ligi garantileyene kadar konuşmasan yine başladın sezon bitmeden önümüzdeki sezon hedeflerinden bahsetmeye.
Sayfa1 2 3 4 ... 10