20-Ocak-1989

Başlatan Anonymous, 19 Ocak 2005, 12:22:28

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

O yazıyı yazan ali ihsan kardeşten allah razı olsun sitenin ana sayfasında okurkene gözlerim dolmadı aladım aladım o duyguyu bende yaşamış gibi oldum o zaman ki tarihi o kazada ben 1 yaşında ve hiçbirşey bilmiyorum ama bu yazı gercekten beni çok duygulandırdı bunları bilmek geçmişi öğerenmek beni daha cok samsunspor sevdalısı yapıyor ve bağlıyor mezarda bile bitmez samsunspor sevdası ali ihsan kardeş eline diline yüreğine sağlık ne desem azdır

Kazada ölenlerin mekanları cennet olsun biz yaşadıkça sizlerde unutulmucak yaşatılacaksınız

jean

allah mekanlarini cenet eylesin o kaza olmamis olsa kimbiler daha cok seneler ust siralara oynicaktik

Turuncu

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 20 Ocak 2010, 10:59:16
Allah bu şehire böyle bir acıyı bir daha yaşatmasın....Amin.

harbisamsunsporlu5517

20 Ocak 2010, 16:34:13 #213 Son düzenlenme: 20 Ocak 2010, 16:40:38 harbisamsunsporlu5517
Alıntı yapılan: usare55 - 20 Ocak 2010, 12:48:48
Allah mekanlarını cennet eylesin.
acılarını yüreğimizde  daıma yasıyoruz gidip ziyaret edemeden sanırım bnde göçup gıdeceğim

çýlgýnlar1984

Vefalıyız , SöğütlüBahçeliyiz..

Hepımızın tekrardan bası sag olsun..!

Sercan

Alıntı yapılan: jean - 20 Ocak 2010, 12:57:36
allah mekanlarini cenet eylesin o kaza olmamis olsa kimbiler daha cok seneler ust siralara oynicaktik

europe_55

Unutmadik unutmayacagiz...

Allah mekanlarini cennet eylesin!

:(

Sempatik Bengülü

Allah mekanlarını cennet eylesin.

red_white

Allah mekanlarını cennet eylesin nur içinde yatsınlar   :'(

germencisse

Alıntı yapılan: red_white - 20 Ocak 2010, 18:21:12
Allah mekanlarını cennet eylesin nur içinde yatsınlar   :'(

holigan5565

Samsunspor taraftarının ve camiamızın başı sağolsun şehitlerimizin Allah mekanlarını cennet eylesin

Fecr_55

Ne ugruna can verdikleri SAMSUNSPOR'umuz, ne de caniyla bu takimi seven biz taraftarlar 20 Ocak'i da, kahramanlarimizi da unutmayacagiz..

ALLAH mekanlarini cennet eylesin insAllah..

Nevzat Yıldırım

Sevdiğim sokak adları gibi;Sevdiğim çiçek adları gibi;Bütün Sevdiklerimin Adı gibi;Adınız geliyor aklıma...Nuri abim...Mete'm ...Muzaffer...Tomiç...Asım baba...Ahhh ahh...Rahmetle saygıyla anıyorum...nevzatt ;)

mehmet yılmaz

Yıllar sonra ilk defa KKTC ve Zonguldak'a temsilci göndererek Samsunsporluluk ruhuna uygun bir davranış sergileyen Samsunspor yönetimini bu sefer tebrik etmek isterim. Öğreniyorlar yavaş yavaş. İçlerinde Samsunsporluluk şuuru olan insanlar var kesinlikle.

kaan

Alıntı yapılan: samsuni - 21 Ocak 2010, 16:43:09
Yıllar sonra ilk defa KKTC ve Zonguldak'a temsilci göndererek Samsunsporluluk ruhuna uygun bir davranış sergileyen Samsunspor yönetimini bu sefer tebrik etmek isterim. Öğreniyorlar yavaş yavaş. İçlerinde Samsunsporluluk şuuru olan insanlar var kesinlikle.
Abi eğer varsa böyle birşey saygıyla eğiliyorum önlerinde olması gerekeni geçte olsa yaptıkları için.En azından hala birşeyleri hatırlayan sadece biz değiliz bunu görmekte yetiyo.