Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

AntZ

Korkmuyorum ve haykırıyorum, bu takım play off a kalacak...
Hatta biraz daha abartıp koca bir ah çekiyorum;
2 galibiyetimiz daha olsaydı direkt çıkmaya bile oynardık.
Ok yaydan çıktı bikere, bu yolun sonu süper lig...

eLLis

Tribünlerde 18 19 bin kişi vardı inanılmaz destek verildi bütün stad birlikte bağırırken ki atmosferi anlatamam son zamanların en iyi tribün performansı kırmızı beyaz en büyük Samsun çekerkenki çıkan ses bayadır duyulmamıştı inanılmazdı herşey Allahınıza kurban!!

forza_devil

Alıntı yapılan: Ant55 - 21 Şubat 2010, 17:11:20
Korkmuyorum ve haykırıyorum, bu takım play off a kalacak...
Hatta biraz daha abartıp koca bir ah çekiyorum;
2 galibiyetimiz daha olsaydı direkt çıkmaya bile oynardık.
Ok yaydan çıktı bikere, bu yolun sonu süper lig...

gereksiz yere kaybedilen konya maçı ve iyi futbolla bir türlü gol bulamadığımız karşıya maçı 6 puanımız olsaydı 35 puanla 7 sırada olacaktık ve ben o zaman derdimki play off da neymiş karabük 1. cıkar samsunsporumuz 2. cıkar derdim

GençKozluklu

Tribünlere bak ya. İnsanın içigidiyor. Bundan sonra hedef Bolu. İstanbul, Ankara, Samsun Bolu ya akar bu hafta. Bu haftada kaanırsak. Daha da ümiteleceğiz.

Bugün öndeyken 9 yaşındaki oğlumla konuşurken bu maçı alırsak payy off hesasabı yaparız ama önce bu maçdediğimde oğlum baa " Baba bir aslan gibi avımıza sessizce yaklaşıyoruz" dedi. :D

Süper bir benzetme. çaktırmadan playy off a doğru yelken açıyoruz. Tecrübeli hocamız ve takımın da oturmasıyla Bu 3 haftada alınacak 7 puan bizi playy ofun içine sokar. Kimsede geri çeviremez.

Turuncu

Bügün çok iyi taraftar vardı böylede olunca çok iyi baskı kuruyoruz ,maçın en iyileri turgut çok calıştı 2 asist 1 gol attı maçın en iyisi diyebiliriz murat herzaman ki gibi çok koştu , savaşın attığı 2 gol çok güzeldi.bügün tek üzüldüğüm konu oktayın sarı kart sınırına düşmesi haftaya onun yerine büyük ihtimal sezer oynar , inşallah haftaya boluyu yeneriz.

Turuncu

Tufan

3-1den sonra tribün çok iyiydi mekansızlar geri dönmüş hayırlı olsun ama 2 davulla ses kesmeye çalışmasalar daha iyi olucak. bugün maçtan önce gördüm ki biz şampiyonlar liginde oynasak bile birleşemez bu tribünler.

maçta yanımda okuldan 2 tane arkadaşım vardı biri Manisalı diğeri Eskişehirli elemanlar hayran kaldı tribünlere.

Ollivanders

cembaba

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 21 Şubat 2010, 17:20:39
3-1den sonra tribün çok iyiydi mekansızlar geri dönmüş hayırlı olsun ama 2 davulla ses kesmeye çalışmasalar daha iyi olucak. bugün maçtan önce gördüm ki biz şampiyonlar liginde oynasak bile birleşemez bu tribünler.

maçta yanımda okuldan 2 tane arkadaşım vardı biri Manisalı diğeri Eskişehirli elemanlar hayran kaldı tribünlere.

Dediğine bende katılıyorum.. Herkes ayrı telden...

forza_devil

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 21 Şubat 2010, 17:20:39

aynen kardeşş.. son cümlene yürekten katılıyorumm.. yeniden konuların acılmasına gerek yok ama sunu sölemeliyim ailemizdeki tek yanlış taraftarın bütün olamaması

kuzey55

emre

kuzey55

abdulaziz,adem ve turgut görmüş kart oktay görmedi...

Tolga55

Helal olsun işte şampiyon tebrikler SAMSUNSPOR.

sersa

Alıntı yapılan: kuzey55 - 21 Şubat 2010, 17:33:11
abdulaziz,adem ve turgut görmüş kart oktay görmedi...
Attığı golden sonra gördü.