Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

erkutdem55

Alıntı yapılan: slazenger - 20 Şubat 2010, 11:56:16
bak yaaa kanım kaynadı.... istanbuldan maça gelsekmi acaba?!?  :)

Pişman olmassın kardeşim :) Samsun Karnavalı var yarın.

bluegreen55

Rüyamda tvden altyazıdan takip ediyordum 1-0 yendiğimizi gördüm ama tersi çıkmasın diye paylaşıyım dedim , bide 1-0 ne canım 3-0,4-0 yenelim =)

celebi

ben de istanbuldan maça gittim rüyamda sahadan önce skorborda baktım 1-1  :o daha sonra hacettepe 1-2 yeniyor bizi rüyalar tersine çıkar derler inşaallah öyle olur

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 19 Şubat 2010, 15:22:12
34<55
Başka birşeyde demeye gerek yok ;)

Bence bu tür sloganlar kullanmamalıyız, sonra da armudun biri gelir 55<61 der, olmaz! Mça gelirsek eğer, zor maç olacak. Hacettepe'de bizim gibi papazın olmadığı, gençlerin güçleriyle oynadıkları bir takım. Beraberliğe yayıp, kontraatakla vurmaya çalışacaklardır. Bize düşen gol aramak ama delice saldırmadan, defansif güvenliği elden bırakmadan, sakince oynamak olmalı. Tribünler dolu olacaktır, rakibe baskı oluşturacak bir ortam oluşmalı, inşallah ters tepip de bizim çocuklar strese girmez.

SerhaT55

yarınkı maça coook sabırsızlanıyorum heyecanla maçı beklıyorum  :) :)

55.hakan

yarın maç sırasında 2 'de yağmur başlayacak umarım performansımızı etkilemez gollerimiz yağmurla birlikte gelir

King1965

samsunun havasını hıc kımse tahmın edemezz  ;D

55.hakan

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 20 Şubat 2010, 16:15:50
samsunun havasını hıc kımse tahmın edemezz  ;D
aynen ole takımı da havasına benziyor zaten  :)

King1965

yrın bızım kale arkaası tarıhı gun yasayacak suprızler var :D:D:D:D STAT YIKILCAK :) Inlıcek artık bu macı alalım .. Adana Buca Macları var ust uste ıceerıde onları beklıyoruz..

hala kızı

Artık havanın da nasıl olduğu önemli değil,kar da yağsa geliyoruuuuuuuuzzz SAMSUNSPOR'UM :DBu maçı da aldıktan sonra doğru Bolu'Ya..

Jnr.Serkan

Adamlar Öyle bir taraftar görcekki...Haceteppeyi yeneriz ordanda direk Rakibi Hacettepe hastanesinin psikologlarına yönlendiririz:D adamların tek gördüğü taraftar masör,malzemeci

KareAs55

Kais

tırnaklarımı yiyiyorum artık zaman geçmiyor...

CeLL-O

Yarın stadda Şirinler şov olacak :)

Gerek sayımız ile , gerek yeni pankartlarımız ile , gerek süpriz görsel şovlarımız ile... :)

Bomba gibi geliyoRuz..

kuzey55

arrkadaşlar ne olur yalvarıyorum video ve fotograf cekin bol bol...