Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

Akyol

Bizim tribün rekorumuz kaç acaba kesin bir bilgiye sahip miyiz? Stadımızın 19.500 kişilik olduğunu biliyorum, hatta boşluklarında dolmasıyla 22 bini rahatlıkla buluruz. Pazar gün ki stadı düşünmek istiyorum resmedemiyorum :)

Efsane Meskenler

2 sezon önce eskişehir maçıda çok kalabalıktı tahminen stadda 17-18 bin kişi vardı

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Şubat 2010, 17:41:28
bavulunu alıp gel stada, çevre yolundan otogar 10 dk. yetiştiririz seni sercan. tabii hacettepe taraftarıyla çatışma çıkmaz, taşlama için yol kesip zaman kaybetmezsek :) :)

Evet abi 37 otobüs gelecekmiş Hacettepe taraftarı :) :)Hesaplarıma göre en geç 4'de evde olurum yetişirim o zaman sorun olmaz..

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Şubat 2010, 17:55:05
Kais'in dediği gibi, bahsettiğim rekor, Bank Asya'da oynadığımız son 4 yılın rekoru... Manisa maçından da kalabalık olabilir bu maç.

Abi ben bir yerde okumuştum geçen senenin Bankasya 1.lig taraftar rekoru maç başına 8 bin ortalamayla Diyarbakırspor'a aitmiş.Biz bu sene geçebiliriz bu rekoru...

Derya

Alıntı yapılan: hala kızı - 19 Şubat 2010, 20:07:39
İnşallah hava şartları güzel olur, skorla birlikte karnaval alanına çeviririz stadımızı.

inşallah dediğin gibi hava güzel olur olmasada pazar günü yer,gök kırmızı beyaz  :)

Ladikli

Alıntı yapılan: Derya - 19 Şubat 2010, 21:26:39
inşallah dediğin gibi hava güzel olur olmasada pazar günü yer,gök kırmızı beyaz  :)
pazar günü galip gelelim herşey çok daha güzel olacak,ama siz yoksunuz kuzeyin sultanları:)

berusa55

Oyle ya da boyle bu mac bızım olacaktır.askere gıttıgım gunden berı samsunsporum benı mutlu etmeye devam edıyor,ınsallah bu hafta da devam eder dostlar.Hepınıze selamlar...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: berusa55 - 20 Şubat 2010, 02:25:59
Oyle ya da boyle bu mac bızım olacaktır.askere gıttıgım gunden berı samsunsporum benı mutlu etmeye devam edıyor,ınsallah bu hafta da devam eder dostlar.Hepınıze selamlar...

Haydaaaa... Bu saatte ne iş birader? Nöbetçiyi bayıltıp, internete mi girdin? Yakma kendini ss.biz için, sabret az<daha... :)

berusa55

:)) Evcı olayı Mehmet dostum yoksa netın n'sını goremezdık bu saatte:))

Sioux

inşalah dolu tribünler önünde bir hayal kırıklığı yaşamayız. 1-0 kazanırız.

deado

Biz bu maçı taraftarımızın desteği ile 12 ye 11 oynayacağız. futbolda 1 kişi üstün olmak büyük avantaj ama herşeye rağmen rakibi hafife almadan ciddiyetle 90 dakika mücadele etmek gerekli. Oyuncularımız da bunun bilincinde olduktan sonra bundan sonra sahamızda herkesi yeneriz diyorum. hayırlısıyla 3 puan

En Büyük Samsunspor..

Baskent_Samsunspor

serinin devamı umutlarımızı yeşertmesi açısından çok önemli maç galibiyet acaba süper lig mi der aksi sonuç bizi debelendirir.

1-0 olsun bizim olsun

erkutdem55

İl ve İlçe Merkezlerinde 5 Günlük Tahmin | SAMSUN

Yükseklik:4 m.

Enlem:41° 21' K

Boylam:36° 14' D

Gün Doğumu:06:24

Gün Batımı:17:15

Bölge:KARADENİZ

Havza:YEŞİLIRMAK
TARİH    TAHMİN EDİLEN    GEÇMİŞTE GERÇEKLEŞEN
Sıcaklık (°C)    Hadise    Nem (%)    Rüzgar (km/sa)    Uç Sıcaklık (°C)    Ortalama Sıcaklık (°C)
En Düşük    En Yüksek    En Düşük    En Yüksek    Yön    Hız    En Düşük    En Yüksek    En Düşük    En Yüksek
20 Şubat Cumartesi    6    20       87    97       15    -3.7    21.4    2.9    10.2
21 Şubat Pazar    10    19       43    88       31    -6.4    20.6    2.9    10.1

babasamsunlu

şuan manyak güzel bir hava var  Samsunda..eğer yarında böyle olursa son yılların en kalabalık tribününe hazır olun ve saat 12 den önce gelmeye bakın :):)

yoksa  ilk 15 dakkka daki Samsunsporumuzun atacağı iki golü göremezsiniz :):):)

erkutdem55

:)Ben saat 10:00 gibi çiftlikte tur atmaya başlıcam,atkılı formalı insanları görmek şehirde züper oluyo.Yarın 18000 diyorum.En geç 12de statta olmak lazım yarın.

s_uzunkaya

bak yaaa kanım kaynadı.... istanbuldan maça gelsekmi acaba?!?  :)