Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

celebi

Sercan

Dartagnan

bundan ocekı tecrubelerımıze dayanalım :D ne zaman sampıyon dıye haykırsak kursagımızda kalıyordu :D dur bakalım bu hafta ne olacak  :-*

mehmet yılmaz

19 Şubat 2010, 15:42:59 #228 Son düzenlenme: 19 Şubat 2010, 15:45:39 samsuni
İkili averaj, puan, sıralam, hedef belirleme.... Her açından çok kritik bir maç. Hacettepe ikinci devre hiç yenilmedi ve 8 puan topladı; bizim ise 9 puanımız var. İlk maçın rövanşını almamız lazım, o Ankara dönüşünü ve büyük hayal kırıklığını unutamıyorum bir türlü :(

Bu arada bu maç da rüyama girdi. 3-0 kazanıyoruz gördüm. Devre 0-0 bitiyor. İlk golü Hakan Koçaslan atıyor :) Ceza sahası içinde, yerden nispeten kötü bir vuruş yapıyor aöa kaleci yumurtluyor. İkinci golümüzü uzak bir mesafeden Celil atıyor :) :) Rüya işte kardeşim, mantık aramayacaksın... üçüncüyü hatırlamıyorum ama 3-0 olduğunu biliyorum.

beşnumara

Alıntı yapılan: Dartagnan - 19 Şubat 2010, 15:41:08
bundan ocekı tecrubelerımıze dayanalım :D ne zaman sampıyon dıye haykırsak kursagımızda kalıyordu :D dur bakalım bu hafta ne olacak  :-*
şöyle mi: "ne zman şampiyonluk diye bağırsak kursağımızda kalıyor.söylesene hocam takım niye oynamıyor"  ;D ;D

Dartagnan

Cagdas Ünver

Bundan sonra kolay maç diye birşey kalmadı artık.
Çok kritik bir müsabaka olacak. Mutlak kazanmamız gerekiyor...

fatih55ankara

fatih55ankara

Samsun'da güvenlik kararları..
Samsun İl Spor Güvenlik Kurulu tarafından ay içinde oynanacak karşılaşmalarla ilgili çeşitli kararlar alındığı bildirildi.

Samsunspor
İl genelinde oynanan tüm spor müsabakalarının huzur ve güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesi amacıyla oluşturulan İl Spor Güvenlik Kurulu, ay içinde oynanacak spor müsabakalarını değerlendirmek amacıyla bir toplantı yaptı.

Vali yardımcısı Hasan Özhan başkanlığında toplanan kurul, 21 Şubat Pazar günü oynanacak Samsunspor-Hacettepe Banka Asya 1. Lig karşılaşması ile 27 Şubat Cumartesi günü oynanacak Samsun Basketbol Kulübü-Çankaya Üniversitesi maçıyla ilgili güvenlik önlemlerini ele aldı.

Futbol maçında 350 emniyet, 100 özel güvenlik personeli görevlendirilmesi ve stat kapılarının saat 11.45'te açılmasına karar verildi. Basketbol müsabakasında ise 70 emniyet mensubu görev yapacak.

Ayrıca, 14 Şubat günü Gazi Stadı'nda oynanan Gazi Belediyespor-Çınarlıkspor amatör futbol ligi maçında çirkin tezahüratta bulundukları belirlenen K.Y. ve M.S. adlı seyircilere, Spor Müsabakalarında Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında 1145 TL idari para cezası verilmesi de kararlaştırıldı.

King Of The North

Yav iyice kafayı bozduk,ben iyice havaya soktum kendimi play-of diye,daha düşme korkusunu atamamışken bu ruh hali iyi değil umarım şu 2 maçı alırız da daha rahat hayaller kurarız..

kaptan 55

bence bu hacettepeyi çok büyüttünüz son iki hafta oynanan oyunun yarısı bize farkı getirir.

son haftalarda yenilmiyomuş hacettepe,bizim geleneğimizde var.

bozarız? :-*

King1965

Samsun hafta sonu cıldırcak  ;D cıkcaz ulan sUperlıge..

mehmet yılmaz

Stada erkenden gidip muhabbet etmek, yerimizi kapmak lazım...

Heyecan bastı be!

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Şubat 2010, 17:33:39
Stada erkenden gidip muhabbet etmek, yerimizi kapmak lazım...

Heyecan bastı be!

Pazar 16:30'da otobüsüm kalkacak otogardan.İnşallah yetişirim...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 19 Şubat 2010, 17:40:19
Pazar 4:30'da otobüsüm kalkacak otogardan.İnşallah yetişirim...

bavulunu alıp gel stada, çevre yolundan otogar 10 dk. yetiştiririz seni sercan. tabii hacettepe taraftarıyla çatışma çıkmaz, taşlama için yol kesip zaman kaybetmezsek :) :)