Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

alperen

eleman gese ile ilgili herşeyin fan clubüne üye..bu ne la?? sonrada gelmiş burda SAMSUNSPOR luluk taslıyo.bizde yazılarını okuyoz..teşekkürler gozgoz yılmaz

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Akyol55 - 19 Şubat 2010, 11:14:34
Arkadaşlar hafta sonu geldi bugünden itibaren herkes KIRMIZI-BEYAZ dolaşsın sokakta! Bu talebi lütfen ciddiye alın şehir hareketlenmeye başladı amacımız buydu şimdi iyice pekiştirmek için poları olan polarını, atkısı olan atkısını giysin. Çiftlik,Mecidiye her yeri KIRMIZI-BEYAZ'a boyayalım. Bu şehrin bir takımı var, O'nun uğruna sokaklara dökülen taraftarı elinden geleni yapsın...

+1965

King1965

ben aklımı bıldım bılelı samsunluyum ne kadar tartısma yaptınız :)  neyse .. samsunlu olmak ayrıcaklı bır sey samsunda yasıorum samsunsporumu sevıyorum herkgun bu foruma taraftar grublarının sıtesıne gırıorum face olsun gunumu samsun spor ıle gecırıyorum.. sonradan samsunsporlu oldum dogustan dııl ama olene kadar tek sevdam samsunspor  8) tum maclarına da gıdıorum yagmurda camurda :D neyse arkadaslar tartısma yapmıyalım bıze yakısmaz.. Alayına ısyan olumune samsun .. Hafta Sonu Alnmızın akıyla cıkcaz. super lıg yolunda 4 te 4 yolumuza devam etcezz

Hafta sonu ıcın herkez kırmızı beyaz gelsın demıssınız bn de desteklıyorum sozunuzu .. Ölümüne Samsun.. bank asya trubun sayısı suan en fazla kımde bılmıorum ama saten bızdedır her halde dıe dusunuorum :D

**KaR6**

bak hala kaşınıyo.. benim çift takımlı oldugumu iddia edip te ispatlamayanın diye bi daha taa ile baslayan cumlu kuracam ayıp olacak..

sustuk sustuk da bi de gelmiş akıl vermeye kalkmıyolar mı, tam cinayetlik.. sen 40 yasında olsan nolur çift cinsiyetli olduktan sonra? ben 22 yasımdayım 1 günüm geçmedi Samsunsporuma ihanet ederek! herkes haddini bilecek..

King1965

Alıntı yapılan: **KaR6** - 19 Şubat 2010, 14:43:02
bak hala kaşınıyo.. benim çift takımlı oldugumu iddia edip te ispatlamayanın diye bi daha taa ile baslayan cumlu kuracam ayıp olacak..

sustuk sustuk da bi de gelmiş akıl vermeye kalkmıyolar mı, tam cinayetlik.. sen 40 yasında olsan nolur çift cinsiyetli olduktan sonra? ben 22 yasımdayım 1 günüm geçmedi Samsunsporuma ihanet ederek! herkes haddini bilecek..

abı senn samsunsporlu oldugun tartısılmaz.!

Derya

Samsunspr'luyuz Samsuna Samsunspor'umuzu desteklemeye gidiyoruz.
       GERİSİ BOOOOOOOOOOOOOOOOŞ
Haddini aşan arkadaş haddini aşmayı bırakıpta burdan gidip kendi yolunu aş

Sercan

La "spatula" yol al.Burası sana 55 büyük gelir.

King1965

kırmızııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

55cem55

Jnr.Serkan

Dartagnan

King Of The North

Dartagnan

beşnumara

Jnr.Serkan