Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

kaptan 55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 18 Şubat 2010, 17:35:38
abi valla cok maliyetli is bi de samsunda bu tarz seyleri bulmak cok zor ...Kesın bı arkamıza bırısını alıp bu ıse kalkısmamız lazım.Ayrıca korfez de  adam gelmıs kıcının derdınde .Oturmak ıcın ısteyenler oldu.bunu yapacaksak onceden bı soz bırlıgıne varıp tek kısı tarafından yonetılmek lazım .Eger stadda ayarlarız denecekse bu ıs cok zor.Maratonda yapmaya kalkarsak ve guzel gorunmesını ıstıosan cok cok fazla karton lazım.Bunun ıcınde dagıtma derdı olusacak cunku kocaelınde stada gırer gırmez dagıtmaya koyulduk ama 70 tane dagıtabıldık 130 tanesı hep zıyan oldu.Bunun ıcınde bır bırlık olması lazım.Bence bas bas bagırdıgımız gıbı bu ıs yapılacaksa tek ses olunacak ancak oyle yapılabılır.Bız bu trıbunle  pankart yapmaktan oteye gıdemeyız bu kesın.bence bu maclık cok gec kaldık ama yapalım dersenız ve bu malıyetı karsılayabılırsek ben varım her turlu...

en azından bizim oturduğumuz bölümü kırmızı yapabiliriz,bizim ordada adam alıp kartonu ... koycak değil ya ;D
100 ise 100 500 ise 500 en azından deneyelim derim ben.

ha bu arada pankartı ne yaptınız?engin abiyede söyleyin asalım o pankartı.

Dartagnan

abı valla o zaman aramızda konusalım bız yaparız bırlıkte onu ve guzelde gorulur ama pankartı bulamadı herhalde abım yaaa:S

King1965

eakgül55

Alıntı yapılan: seckin55 - 18 Şubat 2010, 18:29:16
Son 5 maçtır yenilgi yüzü görmediler.inşallah bu hafta tatdıracagız

* Hacettepe  0-0  Adanaspor

* Boluspor  1-2  Hacettepe

* Hacettepe  2-2  Bucaspor

* Hacettepe  1-0  Kocaelispor

* Çaykur Rizespor  1-1  Hacettepe

tamam güzel ama kendi evlerinde bizim deplasmanda 4 attıgımız kocaelıne 1 tane atmıslar  rizeyi de zorlamıslar ama biz rizeye 2 attık bu seriyi biz bozarız inş. kısmetse 3-0 alırız ..

Sioux

puan durumu yanıltmasın, hacettepe düzeldi, o yüzden zor maç ama çakarız ;)

Oflu

Alıntı yapılan: seckin55 - 18 Şubat 2010, 18:29:16
Son 5 maçtır yenilgi yüzü görmediler.inşallah bu hafta tatdıracagız

* Hacettepe  0-0  Adanaspor

* Boluspor  1-2  Hacettepe

* Hacettepe  2-2  Bucaspor

* Hacettepe  1-0  Kocaelispor

* Çaykur Rizespor  1-1  Hacettepe

Biz öyle yenilgi görmeyenleri cok gördük  ;)

Yahu su Hacettepenin hala taraftari yok dimi??

radikal-fma

golcüler becerikli olursa banko galibiyet ama gol yemeyiz

mehmet yılmaz

Hacettepe ile bugüne kadar 3 maç yapmışız.

1968-69 Samsun'da 2-0, Ankara'da 0-1 ve bu sezon Ankara'da 0-1. Oftaş ismini taşıdıkları dönemini de katarsak 2006-07'de 1-2 ve 0-2...

İstatistiği değiştirmek lazım yeğen :)

kaptan 55

isa hoca diyo ki bu maçı alırsak altlardan kurtuluruz ama play off için bu seriyi en az 3,4 hafta daha devam ettirmemiz lazım.

Sercan

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 18 Şubat 2010, 20:35:23
isa hoca diyo ki bu maçı alırsak altlardan kurtuluruz ama play off için bu seriyi en az 3,4 hafta daha devam ettirmemiz lazım.

Hacettepe-Bolu-Buca-Adana 12 puan şart play-off konuşmamız için..

Ollivanders

ErkÇay55

Kim tutar Seni Samsunum
Sıra Hacetepeye geldi Haydi Samsunsporum.

SCAPULA

Alıntı yapılan: **KaR6** - 18 Şubat 2010, 15:19:57
bak sürekli slogan yaratma peşindesin, iyi hoşta, bu takımın bazıı değerleri var bilmesende.. o lafın aslı arkayı fenerleyelimdir, öyle de kalacaktır.. hedefler küçülebilir ama kafaların küçülmemesi esastır, biraz daha özenli olursak sevinirim..

BEN TARAFTARIM SLOGAN YARATMAM ZİRA YARATMAK ALLAH MAHSUS BİR ÖZELLİKTİR HAŞAAAAA..... BU BİRRRR... 2. İSE BEN O TAKIMIN ADINI AĞZIMA ALMAM..... 3 Biz samsunsporluyuz asla küçülmeyiz.... Körfezi yedik sloganlar ona yazılacak tabi fenevle oynamyıyoruz....

Slganların oluşturulduğu özel bir yer varmı bilmiyorum, eğitimmi almamız lazım bunun için.... Ben tarftarım buda benim kişisel sloganım........ TEK BÜYÜK SAMSUNSPOR....... BİZ İŞİN EYLENCESİNDEYİZ DOSTUM.... samsunspor kimsenin tekelinde değildir....   

SCAPULA

Alıntı yapılan: **KaR6** - 18 Şubat 2010, 15:19:57
bak sürekli slogan yaratma peşindesin, iyi hoşta, bu takımın bazıı değerleri var bilmesende.. o lafın aslı arkayı fenerleyelimdir, öyle de kalacaktır.. hedefler küçülebilir ama kafaların küçülmemesi esastır, biraz daha özenli olursak sevinirim..

ha birde değerler meselesine gelelim.... işte bu konuda en son bana laf atabilirsin.... değerler...... ben 1977 doğumluyum  samsunspor altyapısında futbola başladığımda tam 6 yaşındaydım... ilk gittiğim maç samsunspor babaeskispor maçı samsunda oynanan yaşım 5 ti benim.... bana değerlerden bahsetmen çok yanlış olmuş.... ben doğuştan samsunsporluyum.

TEK BÜYÜK SAMSUNSPOR....

Ollivanders

usta su mesajlarini tek bir mesajla atsana. Bir ustteki mesajini duzenle yazacağını oraya yaz.Forumu kirletmeyelim lutfen!