Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

hurcan55

Alıntı yapılan: Yaman55 - 17 Şubat 2010, 20:32:56
Bide itfaiye maratonun bütün koltuklarını sabahtan bi güzel ıslasa kimse oturamasa çekirdek satmasalar

:) :) :)

KareAs55

Alıntı yapılan: Yaman55 - 17 Şubat 2010, 20:32:56
Bide itfaiye maratonun bütün koltuklarını sabahtan bi güzel ıslasa kimse oturamasa çekirdek satmasalar

Bez Getirir  Silerler Onlara Hiç Belli Olmaz  :)

forza_devil

farketmez 20.000  :o

bu arada bizim maçı canlı vermiyolar daaaa...

bide bu macta foto çekeceklerden kaliteli ve güzel fotolar bekliyorum. ayrıca video tabiki.. golden sonra bütün statı videoya alsınlar tezahürat halindeyken daha erken ama ayık olmak gerekir.. :D

oguz_5528

Maçın skorundan çok tribün konuşuluoo ;D o zaman banko yendik ;D

King1965

CurvaSudSamsunspor

Şirinler olarak tribünümüz süper olacak stadyum bizimle birlikte coşacak ATKISIZ KİMSE MAÇA GELMESİN ...

hurcan55

Alıntı yapılan: CurvaSudSamsunspor - 18 Şubat 2010, 00:02:44
Şirinler olarak tribünümüz süper olacak stadyum bizimle birlikte coşacak ATKISIZ KİMSE MAÇA GELMESİN ...

Süprizler var mı kardeşim ? :) :)

celebi

holigan_itü

offf alısmıstık kac haftadır canlı canlı ızlemeye bole oldumu sımdı?? nolur kazandırın su takıma macı 3 puan almadan cıkartmayın staddan, sonra boluyu bıze bırakın sız hacettepeyı alın bız herturlu cevoo :) bi arkadasım var bolusporlu o da maca bızle gelmek ıstıyo dedım atkımızı takıp gollerımızde sevınceksen gel o da sız bıze gol atamassınız bız cok ıyıyız dıyo bakacaz artık once su hacetımızı bı gıderelım de boluya daha var ama sımdıden deplasman heycanı da sarmadı deıl yanı ıns bı aksılık  cıkmazda ıkı mactan da 3 puan alırız

Turuncu

Çok önemli maç inşallah stad full dolu olur , 1-0 olsun bizim olsun

luxor

valla şeytan diyo atla ankaradan git samsuna maça.Canlı da yayınlanmıyo maç.Olmadı bolu maçına gideriz artık...

samsunspor.co.nr

SCAPULA

haydi maça maça maça maçaaaaaaaaaaaaaaaa.... abiler arkayı körfezliyelim....

arkadaşlar hep beraber güzel bir atmosfer yapabilsek maratonda....kocaman bir bayrak açsak herkese kırmızı beyz karton versek birde bando ekibi olsa hollandılalar gibiherkes kımızı beyaZ giyse atkı şovlar yapsak....çılgınca tezahüratlar..... dikkat ediyorum MEKSİKA DALGASINI TÜRKİYEDE YAPAN TEK TAKIMIZ HALA DİMDİK AYAKTAYIZ......

SCAPULA

Alıntı yapılan: samsunspor.co.nr - 18 Şubat 2010, 11:10:39

KATILIYORUM...... ARTIK PUANA OYNUYORUZ 1-0 OLSUN YARIM GOL OLSUN ÖNEMLİ DEĞİL BİZE 3 PUAN GETİRSİNDE.....

SCAPULA

19 Mayıs Stadyumu Tarihi Bir Gün Yaşayacak... Sizde bu Tarih İçinde yer Almak İstiyorsanız....HAYDİ HERKES MAÇA...