Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

King1965

vayy nıhat vayy demek sen gelıor sun heee :D hıc sevmem o hakemı bakalım nasıl yonetcek macı

emre

bizim grupistanbul'da bir veis abi var,o bile kocaeli maçına geldi!!hem de taaaaaaaaaaa istanbul'dan,gerisini siz düşünün artık!!!furbolcular onun varlığını 40. dk dan sonra görmüş olacak ki,veis bile maça gelmiş yenmeliyiz deyip sıraladılar golleri..

adem niye bu maçta süper oynadı sanıyorsunuz??maçın baslamasıyla bize en yakın-yani veis abiyi ilk görebilecek futbolcu oydu- futbolcumuz o olduğu için adam veis abi bile gelmiş deyip utancından oynadı!!!

daha da bişey demiyorum artık siz düsünün karar verin samsun'daki hacettepe maçını...

SCAPULA

17 Şubat 2010, 18:26:36 #107 Son düzenlenme: 17 Şubat 2010, 18:33:50 SCAPULA
Alıntı yapılan: sBc-1984 - 17 Şubat 2010, 17:20:09
Sığmıyoruzzzzzzzzz  :)

biz varya az başarılı olsak az şöle kafaya oynayan takım olsak, süper ligde bulunabilsek şu kale arkaları varya yıkılır maraton tribünü gibi uzay trübün oluverir...

SCAPULA

Buradan yetkililere sesleniyorum zamanı geldide geçyor bile Samsunsporumuzun kemikleşmiş yaklaşık 5 bin taraftarı var hermeçe gelen izleyen ne olursa olsun,şu kale arkalarını lütfen bu yaz yıkın ve aut çizgisinin 2 metre yakınına kadar gelecek şekilde inşaa edin... samsunda zaten atletizm stadı var dünyada artık bu tarz stat kalmadı millet seyircinin direk oyuna etki etmesi için kale arkalarını aut çizgisine çekiyor... rize bile yaptı en son bunu biz hala neyi bekliyoruz.... bu yaz artık kırmızı toprak görmek istemiyoruz..... Lütfen stada her maça gelen taraftarın yaklaşık 5 bin kişinin ki bunların çoğu kale arkası taraftar gurupları oluyor o yüzden yaklaştırın şu kale arkalarınıda bakın siz o zmana baskıyı görün rakip üstündek.... antalya statdı bile böyle..... sizce yapılamazmı.... bence geç bilekalındı.... maraton büyüüdü süper oldu tek eksik kaldı.... kale arkaları mutlaka yaklaştırılmalıdır.....

gozgoz yýlmaz

Kötü günümde gelmeyen iyi günümde gelse ne yazar? Öyle sevgi, öyle dostluk mu olur? Sadece kalabalık olur, o kadar.... Taraftarımız hep vardı zaten ama seyircimiz azdı. Bu maçta seyirci rekoru olur, seyirci!

15.000 kişi bekliyorum, bir de "ayağa kalkmayın birader, maç izleyeceğiz" deyip zılgıtı yiyecek olan bir kitle.

SCAPULA

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 17 Şubat 2010, 18:32:59
Kötü günümde gelmeyen iyi günümde gelse ne yazar? Öyle sevgi, öyle dostluk mu olur? Sadece kalabalık olur, o kadar.... Taraftarımız hep vardı zaten ama seyircimiz azdı. Bu maçta seyirci rekoru olur, seyirci!

15.000 kişi bekliyorum, bir de "ayağa kalkmayın birader, maç izleyeceğiz" deyip zılgıtı yiyecek olan bir kitle.

böyle düşünmemek lazım... seyircilik başka taraftarlık başka biz 50 yaşındaki insanlardan tezahürat yapmasını bekleyemeyiz yada 90 dakka boyunca ayakta maç seyretmelerini bekleyemeyiz. Futbolun beşiği ingilterede bile ben daha yakta maç seyreden holigan görmedim ;D maraton ve kapalı denen tribün daha çok seyircilern olduğu işte alkış yapan tezahüratlara alkışla katıla ama takımı yenince sevinen kişiler gider... dünyada en ünlü en çılgın taraftar gurupları hep kale arkalarında yer alır.... 20 bin kişi gelsin 2 bin kişi bağırsın geriside alkış yapsın goll die bağırsın ama gelsin..... yani böyle düşünmek lazım bence... herkesi tezahürata zorlayamayız. biz genciz bağırırız zamanında babalarımız bağırıyordu sıra bizde sonrada bizim çocuklarımızda.... HAYDİ HERKES MAÇA..... TAKIMA PARADA LAZIM.....

SCAPULA

Samsunsporumuz hacettepeyi yenebilecek güçte ve moraldedir.Bu maç zor olacak belki ama alacağız 3 puan bizim olacak.çünkü hacettepede puana oynayacak 1 puan 1 punadır diyecek ona göre oynayacak ancak bizimde artık rahatlamamız gerekiyor kalparında dediği gibi bu maçı laırsak 4 maç daha kazanmamız gerekiyor bu maç ta alınacak 3 puan bizim artık düşme sıkıntısı yaşamayacağımız anlamına gelir diyor hoca.... bazı arkadaşlar bu maçtan korktuklarını yazmış.... evet zor maç ama kendi evimizde artık alalım değilmi....3 puan bizim diyorum.... takım oturdu artık....

bir sözüm ersine Ersincim duygularını anlıyorum fakat futbolda duygusallığa yer yok. kocaeli bizi yenseydi şimdi alttan 2.sıradaydık o zaman kocaelili topçularda ki sevinci görürüdün sen.tamam üzücü onların durumu ama bizimde dururmuz ortada. zaten ahmet sana cevabı verdi Bizde düştük ersin sevinmicezmi dedi bence çok haklı.... eğerki sen bu kafada bu hafta sahaya çıkacaksan hiç çıkma kenan var can var biri oynar... zira şimdi hacetepeyide yenersek sen yine olay çıkaracasın galiba sevinmeyin falan die statda bizede bağıracakmısın yoksa..... işine bak sen.... bizim bu sevince nekadar ihtiyacımız var sen bilmiyorsun....

King1965

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 17 Şubat 2010, 18:32:59

bu lafa uyuz oluyormmm

King1965

kale arkası yıkılırsa hemen beton doksunler bız o betondada desteklerız samsunu koltuga gerek yok

KareAs55

Bu maçda ceza yeriz merdiven boşlukları boş kalmaz taminimce  :D

Bilet Satışı Sadece Maç günümü yapiliyor ??? :-\

King1965

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 17 Şubat 2010, 19:49:53
Bu maçda ceza yeriz merdiven boşlukları boş kalmaz taminimce  :D

Bilet Satışı Sadece Maç günümü yapiliyor ??? :-\

evet kardesm mac gunu bu konu ya bıle cozum getırılmelı eskıden cuma gunu alıordukk bıletler

eLLis

Şimdiye kadar maça gelmeyip 3 galibiyette maça gelecekleri görmek istememe rağmen çift takımlı genç arkadaşların atmosferden etkilenerek ileride sadece Samsunsporlu olmasında bir fayda sağlar düşünceyiyle yumuşuyorum ilkokuldayken sadece Samsunsporlu arkadaşlarım vardı o zamanlar süperligdeydik ve başarısızda değildik ama şimdi ilkokulda fanatik Samsunsporlu ailerin çocukları dışında Samsunsporu tutan olduğunu pek sanmıyorum bu istikrar inşallah insanların özellikle genç kardeşlerimizin Samsunsporu sevmesine yardımcı olur.

King1965

bak ben de samsunspor-rızespor macına gıtmıstım cok eskıden 2-1 yendıgımız mac egtugrul saglam atmıstı gollerı.. o zamandan sonra gıtmemıstım ama ıcım de hep samsunspor sevgısı yatardı hep maclara gıtmek ısterdım lıseye basladım Grupla maca gıtmeye basladım ve 3 senedır gıdıorum bende gec samsunsporlu olmusum ama olumune samsunsporluyum her zmaan takımımın maclarına gıttım.. Bu maclara Da hıc maclara gıtmeyen arkadasımı goturcem cunku ıclerınde bır samsunspor sevgısı olusmaları her hafta bana demelerı bu hafta da da gıdıcezmı dıe yanı basarıların olması takımımıza olan gucun artması demek bu hafta da gorursunuz dısarıda bıle vatandaslar kalacaktır.

Yaman55

bu hafta bari maçı izlicek değil gırtlak patlatacak kitle gelse

Yaman55

Bide itfaiye maratonun bütün koltuklarını sabahtan bi güzel ıslasa kimse oturamasa çekirdek satmasalar