Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

King1965

Alıntı yapılan: utku_01 - 15 Şubat 2010, 02:57:10
Bizim macdan yeni geldim Adanaya.Öncelikle hacettepe eski hacettepe değil.İkinci yarı basladıgında beri yenilgileri yok.İlk yarı olan macda sahada yoklardı ama ikinci dönem iyi oynuyorlar.Gecen hafta Boluyu boluda yendiler bu haftada bizden puan almasını bildiler.Kontrollu oynuyorlar disiplini elden bırakmıyorlar.Forvetlerimiz yine cok kacırdı kırılmadı mac.Samsundaki macda zor gecer ama seyirci avantajıyla Samsun 1 adım önde.Samsunspor için bu ligin en önemli maçı yenerse playoff için güzel sonuç olur diğer sonuclarda bu fırsatı bir sonraki haftalarda yine bekler.Az gollu gecer bu mac.İkinci yarı tek gol olur o da Samsunspordan.

adanalı kardesım cok guzel acıklamıssın ama rakıplerımızı buyutuorsun kocaelıde bırı acıklama yapmıs tı o senmı bılmıorum .. ama demıstı bıze karsı sole bole oynadılar ancak sonunda da rze macındakı gıbı oynarsanız alırsınız demıstı .. neyse adam gıbı oynadık 4-0 aldık sımdı ıse hacettepe var . Saygı deger arkadaslar guzel bı hafta sonu olcak cunku defansımız cok saglam taraftarımız la bu macı rahat rahat alırız artık buraya kadar getırmısız ısı bırakmamız ımkansız!

sBc-1984

Stad full çekeçek buna eminim baskı altında alacaz bu macı insallah

ankarta 55

kayacan

europe_55

Tribün_ali

Futbolcular havayaa girmesse yeneriz hacettepeyi ve playf hesapaları yapmaya başlarız

gkhn

Bu maç çok önemli inşallah b.r aksilik yaşamayız..

holigan_itü

Alıntı yapılan: utku_01 - 15 Şubat 2010, 02:57:10
Bizim macdan yeni geldim Adanaya.Öncelikle hacettepe eski hacettepe değil.İkinci yarı basladıgında beri yenilgileri yok.İlk yarı olan macda sahada yoklardı ama ikinci dönem iyi oynuyorlar.Gecen hafta Boluyu boluda yendiler bu haftada bizden puan almasını bildiler.Kontrollu oynuyorlar disiplini elden bırakmıyorlar.Forvetlerimiz yine cok kacırdı kırılmadı mac.Samsundaki macda zor gecer ama seyirci avantajıyla Samsun 1 adım önde.Samsunspor için bu ligin en önemli maçı yenerse playoff için güzel sonuç olur diğer sonuclarda bu fırsatı bir sonraki haftalarda yine bekler.Az gollu gecer bu mac.İkinci yarı tek gol olur o da Samsunspordan.

bolulu bır arkadasım var hacettepe macında cok ıyı oynamıs bolu ama cok sansız bı sekılde yenılmısler ama tabı ızlemedıgım ıcın tam olarak ne durumdalar bılemıyorum bu maça gıdemıcem ama ınsallah seyırcı destegıyle 3-1 alırız dıyorum ama cok zor maç

Oflu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 15 Şubat 2010, 21:14:23
Yok ben kötülemedim ama gerçekler bu. 3 haftadır harika bir futbol oynadık bunu görmezden gelemeyiz. Ama 3 haftadır oynadığımız rakiplerimize göre kafamız hep daha rahattı. Şimdi stres bize yansıyacak. Hacettepe'yi kolay lokma olarak görecekler, 3 haftalık primi de aldı takım. İnsanoğlu çiğ süt emmiş illa ki rehavet olacaktır takımda.

Kesinlikle ilk golü Hacettepe'nin atmasına izin vermememiz lazım. Gerçekten çok pis bir maç, kaybedersek ikili averajla adamların arkasına düşüyoruz, yazık olur 9 puanımıza.

Mantikli düsünüyosun, dediklerin dogru. Ama birazcikda stres olsun cocuklarda birak  :) Sen yinede gönlünü ferah tut Hacettepeyede yasliyacaz Aliihsan abinin dedigi gibi  ;)

GençKozluklu

Bu maçtan çok ama çok çekiniyorum.Normalde çok rahat kazanabileceğimiz bir maç.İlkyarıda bu havaylave adamlarla en kötü zamanlarında oynadık. İyide oynamış ancak kaybetmiştik. Bu sefer bir kaza olmaması için temkinli olmalıyız. Her zaman Ahmet şahin kurtaramayabilir. Yiyeceğimzgol bize çok sıkıntı yaşatabilir. İnşallah bu maçı alıp Bolu'yu karnacal yerine çeviririz.

oguz_5528

forza_devil

bugun oynanan rize_giresun macında resmen şike var abi bu ne yaaa...
giresun yönetimini kınıyorum...  gerçi bizim için iyi oldu giresunun yenilmesi üstümüzdeki takımların yenilmesi bizi 1 adım daha play of'a yaklastırıyo.. ahh  ulan konya macını bide karşıyaka macını kazansak şimdi neler olurdu...

hacettepe krıtik bi maç ama taraftar desteğiyle kazanacagımıza inanıyorum yeterki bizim futbolcular gevşemesin...! tahminim 3:0 samsunsporumuz alır  taraftar ÇILDIRIR..! :D

kalptenþimþek

16 Şubat 2010, 01:10:52 #72 Son düzenlenme: 16 Şubat 2010, 21:09:23 kalptenþimþek
120 yle otobanda giden bir aracın direksiyonunu, doksan derece kırmak gibi birşey olur herhalde bu maçta puan kaybetmek..
Maçlar her zaman sahada kazanılır da; insan yine de düşünmeden edemiyor, Bolu'dan gelecek bir üç puan ve iki hafta evimizde alacağımız galibiyetlerle ligin bitmesine 8 hafta kala muhtemelen 6.sıradaki takımla aramızda  3-4 puan fark kalır..
Son zamanların modası Dayının deyimiyle;
-Samsunsporu tutmak nasıl bir şeymiş kardeş..anladın mı?
=İşte böyle bir şey dayı... delice hesaplar yaptırtıyor takım iki üç maç kazanınca adama!..

King1965

ohh be forum acıldı sukurler olsun :)) Bu mac baslıgına yazmaya devam nerede kalmıstık :) arkadaslar herkez arkadasını teyzesını amcasını ıs arkadasını alsın gelsın ben bıle 5 kısı yı aldım gıdıcem :D

Oflu

Evde kimsecikler kalmasin, taraftar stada sigmasin, dogru maca  ;)