Günün sözü

Başlatan kaptan 55, 12 Kasım 2009, 18:31:21

« önceki - sonraki »

MEHTAP83

Dehanın 10'da 1'i yetenek 10'da 9'u da çalışmaktır.
                                                                       AYNŞTAYN

supernatural_55

Bir kişiyi suçlamak üzere onu işaret ettiğinde,diğer üç parmağın seni gösterecektir.
                                                                                           Nitche

gurkan

SAPINA KADAR  BIZ  SAMSUNSPORLIYUZ

Sercan

Okan sen kaleciysen bugün tribündeki cümle alem kaleci Buffon'du kardeşim!..

Berusa55

Fecr_55

Can cikar, huy cikmaz..

Nuri Asan

Kurt Kocayınca Köpeklerin maskarası olurmuş...

Sanki Samsunspor2un bu halini görerek söylenmiş bir söz

Fecr_55

Cümleler dogrudur sen dogru isen..Dogruluk bulunmaz sen egri isen..

Yunus Emre..

Ollivanders

tek çare İSMAİL UYANIK..

uykan

Herkez kendine yakışanı yapar,

çapaþ 06

samsunsporu boğmaya çalışanlar karadenizxde boğulurlar                  arasta esnafları

Fecr_55

Hayat denen ekmekten bir dilimdim, bende yendim..!

Sago

boran

Ordu'yu yendik dertler sona erdi kaç yıldır aynı şarkı kaç yıldır aynı hikaye başkanlar hakkı tomça kaza geçirdiğimiz sene devletin verdiği para ile takımı küme düşürdü o para ile şampiyonluğa oynayacak takım kurulurdu,şimdide belediye başkanı senden başka kimse başkan olursa destek filan yok diyip bu kişiyi başkan yaptı bu desteği ismail uyanığa neden vermedi peki ama hata onlarda değil onları oraya getiren bizlerde YAZIK SAMSUNSPORUMA VE GERÇEK TARAFTARA

Ajan

gün benim günüm ilerledikçe görünür önüm ekmeklerimi böldüm ekmeklerine yağ sürdüm ben bölündüm kendimi onlarla bölüştüm ayrılmış parçalarımla tek tek görüştüm

Akyol

Gün gelir döneriz elbet!

Sempatik Bengülü

İhtiyacım varken yanımda yoksan , bir sonraki zamanlarda da sana yer yok HAYATIMDA...