Teknik Direktör | Ümit Özat

Başlatan muzaffer4, 16 Ağustos 2015, 12:23:13

« önceki - sonraki »

alperen_55

Bence bu işi beceremiyor.Yeni bir t.direktör daha bir olumlu adım gibi.

bayfa55

26 Aralık 2015, 07:43:36 #226 Son düzenlenme: 26 Aralık 2015, 11:09:11 bayfa55
Umit hocanin gitmesi lazim artik  fevri açıklamaları ile takımın moralini bozdu. Resmen tahribat yaptı.Kan degisikligi sart yoksa daha kotu olacak. 6 mactan beri gol atamayan bir takimi formsuzlukla aciklayamazsiniz. 2 hafta once istifa ettigi zaman kabul edilmeliydi. Erkut Tutunun israrlari da zarar veriyor kulube. Gecen senede Erhan Altinda da israr etmisti.

isa55

brigand

Ümit Özat istifa ettiğinde yönetimde farkındaydı kan değişikliğinin, hoca kendisi de söyledi. Ancak yönetimin futbolcular ve basın tarafına daha fazla koz vermemek adına devre arasını beklemek istediğini düşünüyorum. Muhtemelen devre arası radikal değişiklikler olacaktır. Zaten hocanın eleştiriliyordu, fakat basın öyle bir süreç izledi ki yanlışına yanlış kattı. Başkanın bu tür süreçlerini daha önce çözebildiğini gördük. Tekrar çözüme kavuşturacağına inanıyorum.

eprianu

Ümit Hocanın bu kadroyu zirveye taşıması başarıydı. Ama Ofeodu krizinden sonra her şey alt üst oldu.
Takımın ahengi bozuldu. Şu dakikadan sonra bu durum düzelmez. Bırakması hem kendisi hem de kulüp için iyi olacaktır.

Ama şu da bir gerçek içerde kazanamadığımız Giresun, Balıkesir ve Erciyes maçlarında kaçırdığımız gollerin haddi hesabı yok.
Biri gol olsa bu maçlarda farka gidebilirdik. Takımda bir tersliktir gidiyor.

bayfa55

26 Aralık 2015, 13:13:38 #230 Son düzenlenme: 26 Aralık 2015, 13:23:18 bayfa55
584 dakika gol atamayan bir takımdan bahsediyoruz. Bu bir rekor denemesi herhalde bunu şanssızlıkla veya formsuzlukla  açıklamak çok iyimserlik olur.Ümit hocaya hepimiz sahip çıktık ama acilen kan değişikliği şart. Ama şu bir gerçek Bu kadro kalitesiyle bu takım yine iyi puan topladı.

muzaffer4

Neyse ne artık bu hocadan hayır gelmez bi an önce yollanmalı.

Baskent_Samsunspor

elazığspordaki hali aynı şekilde bizim takımdada gerçekleşti onlar göndermekte çok geç kalmıştı umarım biz treni kaçırmayız.

Karabudun

Hocayla camiamız arasındaki ilişkiyi çok iyi özetliyor:

https://www.youtube.com/watch?v=Sy2u_L8Yo4I

Raqua55

İstifanı et Can çekişiyoruz

55.hakan

Fatih i çıkarıp kazanacak takımı bitirdin.Takımın en büyük sabotajcısı sensin.Beraberliği bile haram ettin rezil ettin bizi.Git artık yönetim tutsa da git.Senin saçmalamalarını bu ligde kimse yapmadı.Seni şu durumda bile göndermeyen yönetime yazıklar olsun.

bayfa55

Hoca artik birak olmuyor takimin kimyasini bozdun duzelmiyor

samsun 55

Istıfa etmiş kaynak maçı anlatan spiker fatih demırtas

korayxyz

Hem kendi için hem de takım için en doğrusunu yaptı.

Karabudun

Ulan madem ikinci yarının ilk mağlubiyetinde gidecektin de ne bok yemeye kaldın takımın başında? Bir de demeç veriyordu. Yok efendim inşallah tahta açılmazmış falan fıstık. Al Mevla gördü seni, duaların kabul oldu. Yüksek perdeden asıp kesiyordun. Kaç kalibre olduğunu görsün bu millet. Özat, Samsunspor tarihinde camiaya en büyük zararı veren hoca olarak geçecek.