Teknik Direktör | Ümit Özat

Başlatan muzaffer4, 16 Ağustos 2015, 12:23:13

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Kalsin.
Erhan Beşim Ercüment gibi isimler gelecekse 100% kalsin.
Egosunu  az kontrol etsin.
Hocada suç var. Tek basinda futbolcularda değil.
Hayirlisi neyse o olsun.

Raqua55

Takım içinde Neler oluyor neler dönüyor Bilemiyorum.Bu gerginlik Bitmeli Yönetim Devreye girip papaz Oyuncularla Yollar ayrılmalı.Olan oldu artık Yinede ilk 2 hiç uzak değil 2 galibiyet Bizi yine İlk 2 potasına sokar.Bence insanların gergin Olması 2 senedir Finalde Kaybediyor olmamız.Klasik İlk devre Krizini yaşıyoruz.2 devre eminki daha iyi bir takımımız olucak.

beşnumara

Ben şimdilik susuyorum zamanı geldiğinde gerekeni söyleyeceğim. Bakalım ne olacak gidecek mi kalacak mı yoksa kim gidecek göreceğiz.

Karabudun

İstifa etti mi etmedi mi arkadaş? ALLAH  aşķına biri aydınlatsın.

beşnumara

Etti ama kulüp kabul etti mi etmedi mi o konuda Resmi açıklama yok hocam.

Karabudun

Alıntı yapılan: beşnumara - 15 Aralık 2015, 15:21:48
Etti ama kulüp kabul etti mi etmedi mi o konuda Resmi açıklama yok hocam.

Eyvallah,  başkan sağ olasın. Hayırlısı olsun.

samsunum

Alıntı

@Mustafacevik10  Dün Akşam Samsunspordan  Istifa Eden Ümit Özat,Erkut Tutunun Tüm Ikna Çabasına Rağmen Kararından Dönmedi,Biraz Sonra Şehirden Ayrılıyor....

celebi

benim bildiğim kaldı Ümit hoca

Karabudun

Yönetimden bir açıklama gelmediği için durum muallakta diye düşünüyorum.

55(tuncay)55

ümit özat 23 puan aldı liderin 4 puan gerisinde bu başarı ve ümit özat kahraman. peki takım 4 haftada 1 puan alıp gol atamıyor bu başarısızlık kimin ortada bi kriz var oyuncular isteksiz ve bunun sorumlusu kriz ortamını yönetemeyen ümit özattır şimdi çıkıp da kimse ümit gidince kim gelecek demesin bu takım geçen sene erhan altınla bile play-off oynadı. biraz sözünün eriysen kararından vazgeçme ve git ümit özat bu saatten sonra ne senden bize ne de bizden sana hayır gelmez yolun açık olsun...

MeL_55

SPOR KAMUOYUNUN DA TAKİP ETTİĞİ GİBİ, 14 ARALIK 2015 PAZARTESİ GÜNÜ SAHAMIZDA OYNADIĞIMIZ MAÇIN ARDINDAN
TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ SAYIN ÜMİT ÖZAT'IN İSTİFA YOLUNDAKİ AÇIKLAMALARI TÜM MEDYA UNSURLARI TARAFINDAN PAYLAŞILMIŞTI.

BUGÜN (15 ARALIK 2015) SAYIN ÖZAT İLE YÖNETİM KURULUMUZ ADINA SAYIN BAŞKANIMIZ ERKURT TUTU
KARŞILIKLI GÖRÜŞ ALIŞ-VERİŞİNDE BULUNMUŞLAR VE DEVAM ETMEK YÖNÜNDE KARARA VARMIŞLARDIR.

SPOR KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR.

SAMSUNSPOR YÖNETİM KURULU

eprianu

Ah be yönetim. Şu açıklamayı 2 hafta önce yapsan, hocamızın arkasındayız desen çok mu zordu?
Bunların hiçbiri yaşanmayacaktı. Ben kaldığına sevindim. Erhan Altın'ın elindeki kadronun onda biri yok şu anda.
Ona rağmen kopmuş sayılmayız yarıştan. Allah utandırmasın.

bayfa55

Aynen katılıyorum . Erhan Altının elindeki kadronun çok altında bir kadroyla Ümit Hoca bu takımı buralara kadar getirdi.

celebi

bu ender gürle atilla cebecinin dün akşam programına denk geldim. Resmen midem bulandı.

beşnumara

Alıntı yapılan: celebi - 16 Aralık 2015, 09:47:32
bu ender gürle atilla cebecinin dün akşam programına denk geldim. Resmen midem bulandı.

Abi sen o zaman taraftarın sesi programına hiç bakma ;)
Samsun basınında şuanda hoca bunları tesislere almıyor diye ve birilerine ahmak dedi diye ateş püskürüyorlar. Ulan kime dediği belli. Hepiniz niye atlıyonuz ki?