11 - Halil İbrahim Pekşen

Başlatan ibrakadabra55, 15 Nisan 2012, 15:35:55

« önceki - sonraki »

samuray

daha çok genç ve iyi süratli biraz zaman tanımak gerek daha iyi olacaktır

ChucKeR

takım savunmasında da çok katkısı var, önce rakibi durdurma planıyla çıkılan deplasmanlarda ilk 11'de yer alabilir.

ahmetsefa55

yalnız topu hep ayagına ıstıyo.
bir kanat oyuncusu olarak kosu yoluna da pas ıstemesı gerekır.

5trawberry

1 metre pas atamayan adamın profesyonel ligde işi olmamalı.

Oysa ki; çok umutluydum.

Sol Açık

Bence de bugün takımın kötülerindendi. Daha doğrusu çoğu kötü olan takımın en kötülerindendi. Ama ben H.İbrahim'den umudumu yitirmedim...

yirmiuc

Cok gucsuz.
Ahmet Ari varken neden ilk 11 de oynadigini anlamiyorum.

lucarelli

iyi günü de olacak kötü günü de. Daha 3. haftadan yüklenmeyelim.

ahmetsefa55

hızlı degıl.calım atamıyo.gol ozellıgı yok.

ınsallah gelıstırır kendısını.

ama maalesef formayı kaptırır dıye dusunuyorum.

Ollivanders

Böyle futbolculara çok kızıyorum. 3 haftadır ilk 11 başlıyorsun ama futbol anlamında hiçbir şey koymuyorsun ortaya. Bu şansları iyi degerlendirmeliydi. Bence yedek kulubesinde oturmalı.

cembaba

Mehmet Sak kesinlikle Bolu maçında sağ kanatta başlamalı. Solda da Musa kötü giderse hemen Ahmet Arı girmeli.

özkan

cezayir55

kötü oynama hakkı var genç oyuncu bence yetenekli ve iyi niyetli

ngonge

Çok heyecanlı ayağından topu hızlıca çıkarma derdinde ama genellikle isabetsiz oluyor bu girişimler.

Benim beğendiğim yönü takım savunması, bir kanat oyuncusu olarak iyi kademe yapıyor, müdahaleleri yerinde. O çıktıktan sonra takım daha geriye yaslandı.

Serkan

Ben duygusal düşünüyor olabilrim çünkü Söz konusu Samsunspor olunca ben hassas oluyorum

3 dakikada 2 gol yiyeceksin ? maç sonrası staddaki antreman da kahkahalar ile güleceksin olmaz arkadaş bir yerlerde sorun var.

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: Serkan - 17 Eylül 2012, 16:07:52
Ben duygusal düşünüyor olabilrim çünkü Söz konusu Samsunspor olunca ben hassas oluyorum

3 dakikada 2 gol yiyeceksin ? maç sonrası staddaki antreman da kahkahalar ile güleceksin olmaz arkadaş bir yerlerde sorun var.

büyük ihtimalle bu saatten sonra hiçbir Samsunlu oyuncudan bize hayır gelmeyecek