Yönetiyoruz ama birbirimizden haberimiz yok!

Başlatan mehmet yılmaz, 19 Ekim 2009, 23:58:56

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

DMT

(burada bandwidth 286 farklı frekansa veya alt kanallara bölünür. 255 frekans downstream, 31 frekans upstream, 2 frekans ise kontrol bilgileri için ayrılır. konsept olarak her bir kanalda çalışan bir modem vardır ve bu modemlerin her birinin ayarlanmış taşıyıcıları vardır. bu taşıyıcılar, sinyallerin birbirleriyle karışmaması için 4.1325 khz'lik aralıklarla yerleştirilir.)

Bune kardeşim yaa bunun ne işi var bu sitede bunun Samsunspor ile alakası ne git hemşerim başka foruma bu konunun bu sitede yeri yok yanlış geldin galiba.....

berusa55

DMT! Bu forum özel hem de çok özel ama sen bunun anlamını kavrayabilecek kadar özel biri değilsin bunu apaçık belli ettin. Takip etme de gerçekler canını sıkmasın daha fazla burda!

METE_55

DMT  sende kimsin  anlat bakalım kendini bize bizler yağmurda, çamurda,karda,kışta,sıcaklarda takımımızı avuçlarımızın içi patlayana kadar alkışlarken,sesimiz kısılana kadar bağırırken,her mağlubiyetten sonra akşam eve gittiğimizde yemeden,içmeden,televizyon seyretmeden, yatağa giripte sabaha kadar baş ağrısından uyuyamamak nedir bilirmisin bir hafta moral bozukluyla acaba haftaya ne olur die düşünüpte  gezmek nedir bilirmisin kalleş adam,kalemşör adam kimsin sen sanamı kaldı büyük samsunspor taraftarıyla uğraşmak hemi bizi artık delirtmeyin.....

gozgoz yýlmaz

AlıntıGenel İstatistikler - DMT
Online olduğu toplam süre: 33 dakika.
Total Posts: 1 mesaj

arkadaşın forumla ne kadar ilgili olduğu online süresinden belli zaten...  :)
kim olduğu DMT kısaltmasından belli sanki. Soyadı T olan birinin akrabasıdır kesin.. Haberde soyadı T olan kim var? Eğer tahmin ettiğim kişi ise sıkı da bir FeBe taraftarıdır kendileri..

Nuri Asan

22 Ekim 2009, 16:12:13 #34 Son düzenlenme: 22 Ekim 2009, 17:46:37 samsuni
Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 22 Ekim 2009, 15:59:16

Soyadı T olan birinin akrabasıdır kesin.. Haberde soyadı T olan kim var? Eğer tahmin ettiğim kişi ise sıkı da bir FeBe taraftarıdır kendileri..

Abicim bu dmt kafamı çok yordu.
Daha açık yazarmısın,kimdir o Tomaçın akrabası?

fenerin de..

target_t.t.b

abi aklımın almadığı enkaz edebiyatı artık bitsin yeter ya.bu takımı kayyuma bırakmayalım diye almış olanlar başarısızlık lüksüne sahip değil ki.başarıslıktan kastım sportif başarı değil iyi bi yönetim olamadılar.kerhen bu işi yapmasınlar o zaman.yönetimde kimse yönetimi benimseyememiş mecburen ordaymış gibi bi halleri var:)

doðan

Alıntı yapılan: DMT - 22 Ekim 2009, 15:00:35
herkese merhaba,

burasının özel bir forum olduğunu düşünüyordum, taki bu yazıyı ve buradaki yorumları görene kadar. nereye ve kime saldıracağınızı bilemez bir haldesiniz.samsunsporunda sizden beklediği zaten bu, değil mi !!!!????
samsunspor dostu değil , düşmanı olmuş vaziyettesiniz, sizin adınıza ben utanç duydum.

kulaktan kulağa diye bir tabir vardır , bilir misiniz , bu kadar kültürünüz var mı ?
samsun gazetelerinde yazan haberleri alın bir okuyun, hangi haber hangisini tutuyor ? hangi gazete hangi taraftan? yazarlar kimi seviyor kimi sevmiyor ? önce bunu yorumlayabilecek hale gelin, ondan sonra dalaşıp durursunuz... dalaşdığınız yerde de haklı konumda olursunuz.

bu yazıyı yazan samsunsporbiz ise, bir samsunsporlu olarak aranızda olmaktan utanç duydugumu bildiririm. hem yazan hemde yayınlayan şahsiyet ise benden daha fazla utanç duymalıdır. sizin gibi samsunsporlular arasında yer almak istemiyorum

kimsinki sen ;
önce ne olduğunu ve neci olduğunu belirt evt samsunsporlu olamazsın;
burası serbset bir platform ; istersen  nick le istersen  se benim gibi isminle yazarsın ;
ya muhalif olursun yada olmazsın; doğru bildiğini söyler ve savunursun ;

söylediklerin e gelince burdakiler samsunsporlu ise sen değilmişsin .... bir çoğunu tanımıyorumbu sitedekilerin ama bildiğim bir şey varsa içlerindeki  sevgi ve çevrelerine olan saygı ;
adminler var ve iyi tanıdıklarım var en ufak çatlak sese müdahale ederler ;
seviye var arkadaş burda
fikirleri beğenmezsen ifade edersin ; hangi zıt fikire saldırlmış burada ;
eğer anlatabilirsen de dinlenirsin ... büyüklerinede saygıda kusur etmezler burada ; yaşın önemide yok fikrinlede büyük olur hatta itibar görürsün... eğer istersen herşey olursun tabiki cesaretin varsa ... şimdi sanada son söz beğenmezsende çeker gidersin ( üzerime vazife değil ama nede olsa bende yeni üyeyim:)   ) kalıbımla bu sitedeki çok insanada kefilim çünkü SAMSUNSPORU Seviyorum ; SAMSUNSPORUMU seveni seviyorum ....

haydeee işine gelir se

ı m soryyyy