Yurt Disindaki Samsunsporlular´in istedikleri !

Başlatan delacoste, 01 Mayıs 2008, 00:27:04

« önceki - sonraki »

delacoste

Arkadaslar bizzat ben olmak üzere Samsunspor hastasiyim.Ve birde Yurtdisinda oldunmu bu daha fazla belirlilik gösteriyor.Bu yüzden basta Avrupada yasayan Samsunsporlular ve tüm Samsunsporlularin Merkezi olacagindan umdugumuz www.samsunspor-center.com adresini aciyoruz.
Sizlerden istegimiz buraya ( özellikle Avrupada yasayan Samsunsporlularin ) isteklerinizi yazmaniz.
Istekleriniz Sitemiz yönetimi tarafindan degerlendirilecektir.
Yurt disinda yasayan gurbetci arkadaslarimiza bir cagrimda daha var.bizim ile calismak isterseniz lütfen info@samsunspor-center.com adresine mail atiniz oradan sizin ile irtibata gecilecektir..
Simdiden tesekkür ediyorum

Ibrahim
www.samsunspor-center.com

celebi

Çaðrý55

Hayırlı olsun siteniz ama adı Türkçe olsa daha güzel olur takımımıza sahip çıktığımız gibi dilimizede sahip çıkalım.

Lazoli

vaaaaay ibrahim abi naber nasilsin yaw? Ben Ensar. Siegenden. Abi dün aksam carsamba dan gelen ucagi bekliyoduk frankfurtta fatih türkü gördük. ben tanimadim annem sima olarak tanidi dediki oglum git bi sor o cocugun soyadi türkmü diye sordum o cikti  ;D abi deseydin yaw siteye takildigini beraber calisiriz tabiki ne demek? herzaman! Mel_55 de almanyada kaliyo. bad nauheimda bildigim kadariyla insallah o da beraber olur.

arkadaslar desteklerinizi bekliyoruz ibrahim komsu kyöden  ;)

MeL_55

Alıntı yapılan: Lazoli - 01 Mayıs 2008, 15:10:16
Mel_55 de almanyada kaliyo. bad nauheimda bildigim kadariyla insallah o da beraber olur.

yanlisin var ensar abi :) ben buchende kaliyorum. mannheim frankfurt yakinlarinda... ibrahim abi ben site yapma islerinden anlarim ! istiyorsan beraber calisilaim da güzel bisi ciksin

Nuri Asan

Selamlar Sayın İbrahim Bey;

Çalışmalarınızda kolay gelsin.Şu zor günlerde,medyanın İstanbul ağılıklı olduğu anadoluyu ağzına bile almadığı,Samsunspor'lu ya Samsun'da bile öcü olarak bakılması,şehrin takımdan bir haber olması takımla ilgilenmemesi,değerini bilmemesi ama;sizler gibilerin,Polat Bilgin gibilerin,Eser Bayar gibilerin,Yurt dışında,gurbette,Samsun'da,bütün Anadolu'da;Samsunspor'un değerini bilen çıkıp ben ''Samsunsporluyum,Samsunspor hastasıyım'' demeleri beni çok mutlu etmiş ve eminim li tüm Samsunsporlu kardeşlerimi,abilerimi heyecanlandırmıştır.

Çalışmalarınızda başarılar,bizde elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız.

Saygılarımla

delacoste

Alıntı yapılan: Lazoli - 01 Mayıs 2008, 15:10:16
vaaaaay ibrahim abi naber nasilsin yaw? Ben Ensar. Siegenden. Abi dün aksam carsamba dan gelen ucagi bekliyoduk frankfurtta fatih türkü gördük. ben tanimadim annem sima olarak tanidi dediki oglum git bi sor o cocugun soyadi türkmü diye sordum o cikti  ;D abi deseydin yaw siteye takildigini beraber calisiriz tabiki ne demek? herzaman! Mel_55 de almanyada kaliyo. bad nauheimda bildigim kadariyla insallah o da beraber olur.

arkadaslar desteklerinizi bekliyoruz ibrahim komsu kyöden  ;)

Ensar kardes ne güzel bir süpriz bu böyle... bizde iste elimizden geldigi kadariyla samsunspora destek cikiyoruz kendi capimizda..
en yakin zamanda görüsmek üzere

delacoste

Alıntı yapılan: MeL_55 - 01 Mayıs 2008, 16:20:26
yanlisin var ensar abi :) ben buchende kaliyorum. mannheim frankfurt yakinlarinda... ibrahim abi ben site yapma islerinden anlarim ! istiyorsan beraber calisilaim da güzel bisi ciksin

Bende Frankfur yakinlarinda kaliyorum ( Gießen ) yakinlarinda. MeL_55 sana da yardim etmek istemenden tesekkür ediyorum. msn de görüselim istersen

MeL_55

Alıntı yapılan: delacoste - 01 Mayıs 2008, 16:47:18
Bende Frankfur yakinlarinda kaliyorum ( Gießen ) yakinlarinda. MeL_55 sana da yardim etmek istemenden tesekkür ediyorum. msn de görüselim istersen

tamam görüselim sen beni ekle !

jean

bende paristen almanyada kalsam daha iyiydi burda fazla birsey yok turklerin uzerine almanyada 6-7 kati turk var buranin almanyaya direk ucak bile var carsambaya kadar cok geride bu konular hakkinda fransa tum gurbetcilere selamlar