YORUMLARINIZ ! ! !

Başlatan istanbul grubu, 12 Mart 2006, 19:02:07

« önceki - sonraki »

istanbul grubu

İSMAİL UYANIK VE YÖNETİMİNİ BEĞENMEYEN, ELEŞTİREN ARKADAŞLAR ŞİMDİ NE DİYECEKSİNİZ..YORUMLARINIZI MERAK EDİYORUZ..DAHA ÖNCE HİÇ LİGİN BU ZAMANLARINDA SAMSUNSPOR'U BU KADAR ALTTA GÖRENİNİZ VARMI? SENEYE İKİNCİ LİG MAÇLARINDA SEYREDERİZ ARTIK SAMSUNSPOR'U..BU KADAR BORÇLA DÜŞERSEK EĞER Bİ DAHA BİRİNCİ LİG HAYAL OLUR..İKİNCİ LİGDE OYNAYAN BİR TAKIM BU KADAR BORCU NASIL ÖDER..??BIRAKIN BORÇ ÖDEMEYİ NE FUTBOLCU PARASI ÖDERİZ NE DE DEPLASMANA GİDECEK PARAMIZ OLUR..ÇOK YAZIKK ÇOOKKK..

south_london

DÜŞTÜK YA ŞİMDİDE KONUŞURLAR YOK O ZAMANDAN KALAN BORÇLAR YÜZÜNDEN DÜŞTÜK.BURDA SAVUNMA YAPANIN SAMSUNSPORLULUĞUNDAN ŞÜPHE EDERİM.KOSKACA SAMSUNSPOR KÜME DÜŞTÜ LANET OLSUN!!!

baha55

ŞİMDİ BU MACDAN SONRADA CIKAR ADNAN BEY  BORCUMUZ 100  MİLYON DOLARDI ONDAN YENEMEDİK DERRR....İSMAİL UYANIK İSMİYLE KALIRDI BU LİGDEE LANET OLSUN SAMSUNSPORUN ÜZERİNDEN SİYASET YAPANLARA LANET OLSUNNNNN

yönetici

Alınan mağlubiyetlerden çok taraftarların protestoları ile uğraşan yönetim kuruluna maç öncesinde taraftarların gönderme içeren pankartları.

Son puan durumu

34 SS 1965

yazıklar olsun takım düştü kadroya bakıyoruz süper ama olmadı ne yazık ki lanet olsun

tunç güvenoðlu

beyler bu takimi ve bu borc yukunu bu yonetim mi yapti allahaskina bu yonetimin sucu ne Biliyormusunuz bu borc yukuyle yonetime son dakika gelmek.simdi bakiyorumda samsunsporu bu durumda birakanlar aranir olmus.

yirmiuc

yönetici

Yönetim şanssız bir dönemde göreve gelmiş olabilir.
İyi niyetli oldukları da söylenebilir.

Ama bu yanlış yapmadıkları anlamına gelmez.

Mesela iki hafta önce istifasını vermiş olan kafasında bazı şeyleri bitirdiği anlaşılan Arıca'yı görevde tutmak gibi..

yirmiuc

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "admin_".

Mesela iki hafta önce istifasını vermiş olan kafasında bazı şeyleri bitirdiği anlaşılan Arıca'yı görevde tutmak gibi..

Doğru söze ne denir.Bakalım bu takım düşünce o vazgeçemediğiniz Arıca sizinle gelecek mi?

Gurbetci Bülent

O erdogan Aricanin allah belasini versin bi takim ancak bu kadar korkak oynar pres yok hirs yok.Bu takim ligde kalirsa kimse demesin ARICA nin basarisi diye ancak futbolcular bi isi basarir.ADNAn bey atip tutuyordu gerekirse 11 adam alirim takimi düsürtmem diye eeeee ADNAN baskan simdi söz sizin hadi bakalim düsürtmede görim ne kadar büyük baskansin.Bu Takimi batikken aldik diyor eee kendine güvenmiyorsan niye aldin bu sözlere demenin ne anlami var.Ya ADNAN baskan sen git yada ARICA gitsin ikinizden biri bu takima yakismiyor ama hanginiz daha cözemedi.Ilk kim kacarsa ikinizden ozaman belli olur.

Amsterdamli

Ben boyle defans hayatimda gormedim. Hicmi markaj yapmasini bilmiyorlar. Adamlar elini kolunu salliya salliya ceza sahamizda top bekliyorlar. Hey gidi Ercan kaptan. Senin zamaninda boylemiydi. Sen anlarsin su defans isinden bari kimin defansda oynamasi gerektigine sen karar ver.

Alemci İsmail

Bu takıma yönetici değil Lider biri lazım ki peşinden sürüklesin herkesi.Bu şehrin namusu Samsunspor'dur düşmemelidir.Ben 20 yıldır Samsunspor'un hiç bu kadar erkenden lige havlu attığını görmedim.Üstelik buraya titreyerek gelen 3 büyüklerden bile 1 puan dahi alamadık mucize olur düşmemek.50 küsür gol yemişiz dünyada örneği az Trabzon i.. leri de acımaz bize 4 çekerler.Onun için kan değişikliği lazım Lider gerek bize Lider...

istanbul grubu

evet yaa..madem kendinize güvenmiyordunuz neden aldınız yönetimi..biz klube koca klubu çok amatorce yönetiyorsunuz, klup böyle yönetilmez bırakın artık eski sistemleri,eski kafalılığı profesyonelce bakın artık olaya, profesyonelce yaklaşım içinde olun bide size elimizden gelen her türlü desteği sağlayalım dedik..bununla ilgili faks çektik..tepki gösterdiler..bir konu için istanbul dan konusu ile ilgili uzman insanların tüm masraflarını karşılayarak samsun'a klube gönderdik ve bize verdikleri cevap şuydu;sizin bu yonetimle yol almamız çok zor kusura bakmayın..SONUÇ;SAMSUNSPOR'U  biz istanbuldakiler artık tv den bile izleyemeyeceğiz..ee artık sizde samsundaki arkadaşlarımız belki gider stadda zeytinburnu ile maç yaparken izlersiniz..İÇİMİZ ACIYORRR İÇİMİZZZZ..

tunç güvenoðlu

sevgili amsterdam lı bıraderim dediğin gibi defans evlere şenlik kaleci maksiç desen üstüne gelen topları aldı içeri hele bir orta sahamız varki ne toplara basıyor ne rakip oyuncuyu rahatsız ediyor adamların top çevirmelerini seyrediyorlar bu orta saha ya defans ne yapsın önemli olan orta sahada rakibe basmak rakip elini kolunu sallıyarak kalemizin önüne kadar geliyor kardesim.raphael desen ne yaptıgını inanki bilmiyor ceyhun a galıba takım arkadasları ve erdogan hoca sen kafana göre oyna demişler anlasılan adam ne pas verıyor ne takım oyunu oynuyor aldıgını kaleye sut çekıyor.bana hep kızdılar burdan bu borç yüküyle bu ruhsuz takımla fazla dayanamayız dedim hep kızdılar hep duygusal davrandılar ama sonuç ortada bu takımda ruh kalmamış birlik kalmamış