"Fanatik Gazetesindeki Haber"

Başlatan tuzlalı, 09 Kasım 2005, 10:22:09

« önceki - sonraki »

tuzlalı

Samsun'da Celil isyan etti  

Samsunspor'un yıldız futbolcusu Celil Sağır'ın 4-2 yenildikleri Konyaspor maçından sonra soyunma odasında takım arkadaşlarına, "Herkes artık kendisine çeki düzen versin" diye çıkıştığı bildirildi  

Maçın bitiminde soyunma odasına giden Celil, takım arkadaşlarına bağırmaya başladı. Çok kızgın ve üzültülü olduğu gözlenen Celil, özellikle savunma oyuncuları ve kalecilere uyarılarda bulundu: "Herkes kendisine çeki düzen versin. Bir an önce toparlanıp yukarıya doğru tırmanmalıyız." Öte yandan takıma takviye için devre arasını sabırsızlıkla bekleyen Samsunspor'da Başkan Adnan Ölmez'in yönetim kurulu toplantısında, "Gerekirse 26 futbolcu alırız. Samsunspor küme düşmeyecek" diyerek yöneticilere güven verdiği öğrenildi.  

Umut verici açıklamalar. Herkez kendine gelmeli.

55samsunlu55

Helal olsun Celil'e. Zaten ondaki yürek diğer futbolcularımızda olsa şu anda ilk 5 arasında olurduk. Başkanımızın demeci biraz rahatlattı. Umarım iyi transferler yaparız .

baha55

gerçektende helal olsun celile..celil  gibi 3 yane daha adamımız olsa ligde ilk 5 de olurduk gerçekten...baskanın söledikleride umut verici ama somut bişeyler olmadan artık kimse inanamıyor devre arasını bekleyelim görelimmm

curva55

Celil hırslı bir futbolcu ama benim kafama birşey takıldı.Önce devre arsında kaleci alıcaz diyerek zaten kötü kalecilerin morallerini iyice bozdular.Şimdide gerekirse 26 tane futbolcu alırız diyerek diğerlerinin morallerini bozucaklar.Madem yapıcaktınız sene başında yapsaydınız.Milletvekillerini kullanarak vakıflar bankasına olan borcu indirmekle takım ligde kalmaz.

amisos

Alıntı yapılan: "curva55"Celil hırslı bir futbolcu ama benim kafama birşey takıldı.Önce devre arsında kaleci alıcaz diyerek zaten kötü kalecilerin morallerini iyice bozdular.Şimdide gerekirse 26 tane futbolcu alırız diyerek diğerlerinin morallerini bozucaklar.Madem yapıcaktınız sene başında yapsaydınız.Milletvekillerini kullanarak vakıflar bankasına olan borcu indirmekle takım ligde kalmaz.

curva kardeşim yönetim ne yapsa bir bahane üretiyorsun özel bir sebebi mi var?
asıl kızılması gereken geçen sene lig tv de gs kalecisi aykuta aman yedek kal buralara düşme tavsiyelerinde bulunan kereme gerekli cezayı vermeyen ve onu kadroda barındıran eski yöneticilerdir.
vakıfbankın borcunun ödenmesi ile olmaz bu işler demişsin,asıl kalecilere olur veren şaban yıldırımı bu takımın başına getirenlere hesap sormak lazım, birde kulübü ortada bırakıp gidenlere...

beşnumara

valla bize 26 tane topçu değil acele kaleci ve defans oyuncuları lazım gerisi  gelir zaten bir de orta sahaya topa basan bir topçu lazım serkan da rafael gibi mücadele etse üfff ama defansta bi temizlik yapmak  lazım :oops:

Clint_Eastwood

Keşke başkan sezon başı bir şeyleri görebilseydi. şimdi devre arasını beklemezdik. Yani Kenan'la ve kariyerini bitirmiş Allum'la sezona nasıl başlandı, bu duruma düşeceğimiz hiç mi akla gelmedi. Liderler geleceği görebilen anında keskin kararlar verebilen insanlardır. şimdi ''26 FUTBOLCU ALABİLİRİZ'' demek biraz popilist bir yaklaşım oluyor. Eğer alabileceksen sezon başı neden almadın? Küme düşme hattına gelince mi akıllar başa geliyor?

Günü kurtarma uğruna bu takım 2.lige düşerse yazık değil mi?

Samsunluyu üzmeye kimsenin hakkı yok...

amisos

yönetim istifa! yönetim istifa!yönetim istifa!
samsun ancak böyle kurtulur öyle mi?

supporter

Bu haberi yeni duyuyorum bizimle paylaşan sevgili Tuzlalı'ya teşekkürler. Celil'in sağduyusunu takdir etmemek mümkün değil. maçlarda da nasıl oynadığını izliyoruz. kimse sorumluluk almazken o elinden geleni yapıyor. biz celil gibi formasının hakkını veren oyuncu istiyoruz.
başkan da bana göre güzel otoriter bir tepki vermiş. elbette gerçek anlamda 26 topçu alınmayacak ama bazılarını kendine getirmek için böyle sözlere ihtiyaç var. sen adamlara paralarını ödeyeceksin ama onlardan aynı iyi niyeti mücadeleyi göremeyeceksin. böyle şey olmaz.

jean

gec bir tavsiye ama olmus bundan sonra toparlanalim artik

berusa55

bu takım küme düserse kellemi keserim ben kardeslerim!allahına kadar bu takıma destek!göreceksiniz samsunsporumuz yine dimdik ayakta duracak ve seneye daha iyi bir takım kurulacaktır ben eminim!bu takımın küme düsmesini aç kurtlar gibi bekleyenler avuclarını yalayacak!biz samsunsporluyuz!mazimiz yeter bu ligde kalmaya!her zaman her yerde samsunspor'luyuz!

kral55

Adnan ölmez'e sonuna kadar destek vermeliyiz.Elini taşın altına koydu.Helal olsun Samsunsporu en kötü zamanında sahiplendi.Gönül isterdiki yıllar önce bu hallere düşmeden başkan olsaydı.Bundan sonra daha iyi olacak inşallah.
Erdoğan Arıca'ya da sonuna kadar destek vermeliyiz elinden geleni yapıyor.Elindeki malzemeyle ancak bu kadar oluyor.Devre arasını bekleyeceğiz artık.

Rentboy

Alıntı yapılan: "amisos"

curva kardeşim yönetim ne yapsa bir bahane üretiyorsun özel bir sebebi mi var?
asıl kızılması gereken geçen sene lig tv de gs kalecisi aykuta aman yedek kal buralara düşme tavsiyelerinde bulunan kereme gerekli cezayı vermeyen ve onu kadroda barındıran eski yöneticilerdir.
vakıfbankın borcunun ödenmesi ile olmaz bu işler demişsin,asıl kalecilere olur veren şaban yıldırımı bu takımın başına getirenlere hesap sormak lazım, birde kulübü ortada bırakıp gidenlere...
şaban yıldırımın allumu kabul ettiğini hiç sanmıyorum.aksine bence o adama sormadan aldılar allumu...

ugrasfaruk55

:arrow: beyler yine kim ne derse desin takımda samsunspor bi yana celil bi yana.celilin bir hareketi bize maç aldırıyo...
FORZA SAMSUNSPOR